Forum - BOKSER.ORG
Chisora-Fury II - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Chisora-Fury II (/thread-1753.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Chisora-Fury II - RSC-2 - 30-11-2014 11:14 AM

W czasie walki obydwaj w głowie obliczali sobie ile wpłynie im na konto po odjęciu podatków.

Pusta hala pod koniec pojedynku świadczy ,że kibice kapnęli się o co chodzi w tej walce.


RE: Chisora-Fury II - BESTIA - 30-11-2014 12:22 PM

RSC-2
A że słabo idzie im liczenie doliczyć się nie mogli. Strasznie nudna walka, nawet sędzia nie mógł zmotywować ich do ciekawszej walki. Widzieliście kiedyś w mma, lub innych organizacjach takie walki??


RE: Chisora-Fury II - RSC-2 - 30-11-2014 12:25 PM

@BESTIA

Oglądasz mma?



A Pudzianowskiego też?


RE: Chisora-Fury II - Sander - 30-11-2014 12:29 PM

Cóż, to Chisora nie podołał tej nocy. Fury zrobił swoje, zastopował jednego z najtwardszych do niedawna bokserów w ciężkiej, dominował od początku do końca wygrywając wszystkie rundy. Dereck jest już rozbity, ociężały, kompletnie bez życia wyglądał. Kostyra tak się nabijał z Fury'ego i Chisory porównując ich do Władimira, czyżby zapomniał jak zajebiste widowiska z Powietkinem czy dawniej z Ibragimovem dawał Kliczko? Przy tych pojedynkach to walka Fury vs Chisora była ringową wojną.


RE: Chisora-Fury II - BESTIA - 30-11-2014 12:33 PM

RSC-2
Pudziana nie oglądam od pojedynku z Bobem Sappemm, mma oglądam tylko gdy są jakieś hitowe walki.


RE: Chisora-Fury II - RSC-2 - 30-11-2014 12:35 PM

Czisora tego wieczoru nie miała ochoty na walkę.

Oglągać KSW to nic złego.
Podobnie jak Royal Rumble


RE: Chisora-Fury II - saliman1 - 30-11-2014 12:45 PM

@BESTIA

Jak w MMA walczą dwaj stójkowicze to na ogół masz dopiero popis zachowawczej walki. Cały czas skaczą i kopią się po nogach. Boją się decydować na ciosy, bo w takich rękawicach kontra to nie żart.


RE: Chisora-Fury II - Sander - 30-11-2014 12:47 PM

Co do Eubank vs Saunders

Ja za to miałem właśnie 116-113 dla Eubanka, ale bodajże 3 rundy które mu zapisałem mógłbym spokojnie dać dla Saundersa, więc oficjalny werdykt mnie nie drażni.

Saunders mocno zaczął, ale w drugiej połowie walki wyraźnie siadł. Eubank mocno chaotyczny, polował na pojedyńcze ciosy, dobre przygotowanie kondycyjnie pozwoliło mu zbliżyć wynik, ale kontrowersji na pewno nie ma. Przeciętny pojedynek, spodziewałem się nieco więcej.


RE: Chisora-Fury II - Hugo - 30-11-2014 01:28 PM

Fury w okresie minionych 3-4 lat dokonał gigantycznego postępu w zakresie techniki. Ma bardzo dobry jab, a teraz dorzucił do tego świetnie wyćwiczoną walkę z odwrotnej pozycji i boczne ustawienie a la Hopkins. Pamiętam, jak walczył z Roganem z odwrotnej pozycji i był w głębokiej defensywie przez kilka rund, to odbierałem to jako pajacowanie. A on się uczył, no i się nauczył. Do tego nauczył się też wieszania w zwarciu od Władimira i bezwzględnie to stosuje. Jak takie 120 kg zawiśnie rywalowi na barkach, to bardzo szybko odbiera mu kondycję. Na dziś dzień Fury jest jednym z najlepiej wyszkolonych technicznie bokserów w HW i najwyższa pora to dostrzec.

A poza tym lubię go, bo wnosi sporo kolorytu do ringu. To wczorajsze schowanie ręki za plecami było najlepsze z całej gali.


RE: Chisora-Fury II - Sander - 30-11-2014 03:12 PM

Z kim byście teraz Chisorę zestawili? Ja widzę go w roli poważnego sprawdzianu dla Josepha Parkera.