Forum - BOKSER.ORG
Chisora-Fury II - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Chisora-Fury II (/thread-1753.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Chisora-Fury II - Wietnam - 28-11-2014 08:08 PM

Chisora jak to Chisora, od początku ruszy z pressingem, Fury będzie go kontrował lewymi, prawymi prostymi, Nie będzie to specjalne widowisko,Fury to klaun,przewiduje jednak że jutro zafunduje Dereckowi knockdown,bardziej ciekawi mnie walka Juniora Eubanka, z bardziej wymagająym rywalem niż miał dotychczas,Saundersem, nie ukrywam że kibicuje Juniorowi,przejął cechy od Ojca aby kontynuować rodzinne sukcesy w Boksie,do tej pory nokautował kelnerów, Saunders to inny poziom,


RE: Chisora-Fury II - Gogolius - 29-11-2014 09:53 AM

Wilczek, gala na Polsacie Sport, start chyba 21:30. Mysle ze Fury z Chisora wyjda ok 22:30-23 choc ostatnio Anglicy lubia przedluzac Wink


RE: Chisora-Fury II - kubala1122331 - 29-11-2014 10:43 AM

Później dużo main event, Gogolius. Z tego co wiem to najwcześniej o 22.00 mają wyjść do ringu Gavin - Skeete, potem Saunders - Eubank i dopiero Fury z Chisorą. Możliwe też, że o tej 21.30 zaczniemy od walki Sykes - Walsh i po niej te pojedynki.


RE: Chisora-Fury II - Krzych - 29-11-2014 03:40 PM

Wątpię żeby to miało być przed północą. Na tych galach zawsze jest nasrane 12 rundówek, które nikogo nie obchodzą i w dodatku jeszcze zawsze idą na dystans. Dobrze, że tu jest Eubank-Saunders, więc się zacznie coś ciekawego dziać trochę wcześniej niż zwykle. Na 22.30 na pewno bym nie liczył. Przedwalka wieczoru może się zacznie o tej godzinie, optymistycznie licząc.


RE: Chisora-Fury II - redd - 29-11-2014 04:45 PM

Mnie bardzo ciekawi pojedynek Saundersa z Eubankiem. Ten pierwszy jest dobrze przetestowany i mniej więcej można go zakwalifikować jako rzemieślnika wysokiej klasy, któremu jednak brakuje błyskotliwości. Eubank wypadał do tej pory bardzo dobrze na tle swoich przeciwników, jednak nie ma co ukrywać, byli oni słabi lub bardzo słabi. Na pierwszy rzut oka większy potencjał zdaje się prezentować Chris, jednak już wielu było takich co w ringu błyszczeli na tle bumów, a z lepszymi przeciwnikami doznawali szoku jakościowego. Zobaczymy czy Eubank dalej będzie tak wybuchowy na tle rywala, który jest twardy, bojowy i będzie oddawał. Kibicuję Saundersowi, bo drażni mnie bufonada Eubanków, jednak jeżeli miałbym na kogoś postawić to jednak na Chrisa.


RE: Chisora-Fury II - Wietnam - 29-11-2014 08:28 PM

Wyczytałem na jednym z Brytyjskich portali że walka Fury vs Chisora II nie rozpocznie sie szybciej niż o godz 23.00


RE: Chisora-Fury II - Maynard - 29-11-2014 09:25 PM

Późno będzie główna walka wieczoru, stawian najszybciej na 23.30, bo przed nami jeszcze nudne walki Buglioniego, Mitchella Smitha i Gavina, a potem dopiero Eubank-Saunders (pierwsza na którą czekam).

Na razie obejrzałem sobie część walki Liama Walsha (przełączyłem po zakończeniu meczu Sunderland-Chelsea) i nic ciekawego się tam nie działo. Walsh pewnie wygrał końcowe rundy, ale nie jest to klasa światowa.

W głównych walkach stawiam na Eubanka na punkty i Chisorę przed czasem (TKO po 3 nokdaunach).


RE: Chisora-Fury II - redd - 29-11-2014 10:10 PM

Od szóstej rundy oglądałem walkę Buglioniego. Fajna, sporo się działo. Facet musi być mocno promowany, co mnie dziwi. Oglądam go od jego debiutu i jest to co najwyżej średniak (choć Kostyra na każdej jego walce pieje z zachwytu nie wiadomo nad czym). Chomicki pokazał mu jego braki i miejsce w szeregu. Może dawać fajne walki na lokalnym podwórko, jak np z Robinsonem dzisiaj, ale każdy pięściarz reprezentujący wyższy poziom znowu go pokona.


RE: Chisora-Fury II - Maynard - 29-11-2014 10:21 PM

Faktycznie, walka nie była zła jeśli chodzi o emocje, ale poziom słaby. Buglioni to typowa "wydmuszka", mocniejszy rywal go zgniecie, jak już zrobił to Chomicki.


RE: Chisora-Fury II - saliman1 - 29-11-2014 10:28 PM

Jaka 23? Jak na to patrzę to Chisora-Fury będzie gdzieś koło drugiej naszego czasu... Gdzieś przed północą pewnie będzie Gavin-Skeete, przed pierwszą Saunders-Eubank Jr... Chyba, że będą nokauty.