Forum - BOKSER.ORG
Chisora-Fury II - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Chisora-Fury II (/thread-1753.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Chisora-Fury II - Slayer85 - 17-07-2014 01:46 PM

(16-07-2014 06:40 PM)KrychuTMT napisał(a):  @Slayer85
Witam nowego kolegę.

Faworytem jest Fury, ale z nim to może wszystko się wydarzyć
Ostatnio Dereck naśmiewał się z cygańskich korzeni Tysona. Ciekawe jaki byłby lament gdyby Fury mu odpowiedział " przecież to murzyn, czego można po nim się spodziewać". Jednak nic nowego, Fury wygląda na białego to można go obrażać Smile.

Niestety, ale rasizm w stosunku do białego, nie jest postrzegany jako rasizm. Smutne, ale prawdziwe, ponieważ wielu białych niczym sobie nie zawiniło.
Może jednak porozmawiajmy już o boksie. Po tej walce, tak naprawdę nie wiadomo czego się spodziewać. Fury może wyjść bardzo agresywnie nastawiony, tak samo Chisora i będziemy mieć sporo szarpaniny. Z drugiej strony pojedynek może być zacięty i przez to bardzo ciekawy. Dereck nie może sobie pozwalać na długie przestoje i musi walczyć jak klasyczny swarmer, w czym jest niezły.


RE: Chisora-Fury II - kubala1122331 - 17-07-2014 03:38 PM

Ja jakoś nie potrafię sobie wyobrazić zwycięstwa Chisory. Tak patrząc na zeszłorocznych rywali Derecka - Avila, Scott, Gerber, Pala, Johnson (już w tym roku) - niby solidni zawodnicy, ale jednak moim zdaniem styl nie przekonał. Bo tak. Walka ze Scottem i Palą jednak za wcześnie przerwana, z Gerberem Anglik był przecież mocno podłączony. Jedynie co z Kingpinem nieźle się zaprezentował, ale również szału nie było. Jednak można to zrzucić karby stylu Kingpina, który raczej do najłatwiejszych stylowo rywali nie należy (walka Hammer - Johnson...). Ale mimo wszystko postawa Chisory nie zachwyciła.
Fury z kolei starał zachowywać się jak amator. Wyszedł do ostatniego rywala kompletnie nieprzygotowany. Niby zawodowemu sportowcowi nie wypada, ale jednak Tyson jest jedyny w swoim rodzaju. Ale ja jestem na 110% pewny, że formy z tej walki nie powtórzy. On wie, że nie może sobie pozwolić na porażkę i myślę, że będzie super przygotowany. Nokdaun z Cunnem? Może trochę bagatelizuje, ale dla mnie to przypadek i łut szczęścia ambitnego Amerykanina.
Walka może nie porwać, jednak patrząc na styl obu pięściarzy, to bardzo prawdopodobny wydaje mi się wynik podobny do tego z ich pierwszej walki.
Kibicowsko jestem neutralny. Zarówno jednego jak i drugiego darzę sporą sympatią, choć chyba byłoby ciekawiej jakby zwyciężył Tyson.


RE: Chisora-Fury II - KrychuTMT - 18-07-2014 01:30 PM

http://www.bokser.org/content/2014/07/18/105118/index.jsp#CommentsAnchor

Jak zwykle, biały dostaje po dupie, a bambus rasista wychodzi bez szwanku.


RE: Chisora-Fury II - Slayer85 - 18-07-2014 02:19 PM

Niestety tak już ten świat jest zbudowany... mimo wszystko dalej za Chisorą Smile


RE: Chisora-Fury II - KrychuTMT - 21-07-2014 07:29 PM

Walki nie będzie . Sad


RE: Chisora-Fury II - Slayer85 - 21-07-2014 07:35 PM

Wkurzyła mnie ta informacja. Wielka szkoda, że Chisora złamał rękę. Co teraz? Zastępstwo dla Fury'ego czy gala odwołana?


RE: Chisora-Fury II - Melvin - 21-07-2014 07:39 PM

Twitter niedługo zatrzęsie w posadach Big Grin jak Fury dopadnie klawiaturę to nie ma mocnych Big Grin


RE: Chisora-Fury II - Maynard - 21-07-2014 07:46 PM

Fury ma jednak cholernego pecha. Najpierw sprawa z Haye'em (2 razy), teraz to... Zaraz będzie pisał o teoriach spiskowych, bo wyobraźnię to ma równie bogatą, co chorą. Oby znaleziono w miarę sensownego journeymana, żeby się chłop przynajmniej w ringu pokazał.


RE: Chisora-Fury II - Martin - 21-07-2014 07:56 PM

Nikogo sensownego mu chyba nie znajdą, za mało czasu...ale pech.


RE: Chisora-Fury II - Krzych - 21-07-2014 08:21 PM

Co za lipa... Brak słów. Taka walka odwołana i jeszcze Furyemu się upiekło kolejny raz lanie i nadal będzie pieprzył. Ehhh... Katastrofa.