Forum - BOKSER.ORG
Nonito Donaire - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Nonito Donaire (/thread-175.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Nonito Donaire - Sander - 30-05-2014 01:58 PM

Transmisja gali gdzie zobaczymy Donaire jutro w Polsacie Sport od 15.00 bodajże.


RE: Nonito Donaire - RSC-2 - 30-05-2014 02:04 PM

@BMH
Na czym polega koksowanie na "potenge" ty nie do uczony draniu.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Zapomniałeś dać w cudzysłów ,bo to taka zmyłka, że niby ktoś nie ma „chonoru”

Zamknij tą sygnaturę bo coraz częściej jest ona powodem właśnie Twojej kompromitacji.
Z innych chcesz drwić wytykając im błędy ort. a sam walisz byki aż miło.
Zresztą nie pierwszy raz co wcześniej Ci już pokazywałem.
Ty myślisz ,że jest to portal „głupców” a tylko ty jesteś inteligentny?


RE: Nonito Donaire - Gogolius - 30-05-2014 02:06 PM

Tak...a ja sie sfrajerowalem i jade na orlik o 16 -_-
Od kiedy wielkie gale sa w srodku dnia, skandal!


Tongue

RSC-2, jak masz takie tendencje do siania offtopu to moglbys mykac do innego dzialu, nie?:>

BMH, pisales juz o tym dopingu, fakt.
Moglbys (razem z Sanderem) wypowiedziec sie o ew wyniku walki Nonito (dla mnie to tak 50:50, jak Flash nie zrobil postepu od ostatniej walki, z drugiej str gada ze zrobil mega postep - ale z trzeciej strony kazdy tak gada Tongue)


RE: Nonito Donaire - RSC-2 - 30-05-2014 03:44 PM

@Gogolius

Ta gala nie jest w środku dnia.


RE: Nonito Donaire - BMH - 30-05-2014 03:52 PM

(30-05-2014 02:06 PM)Gogolius napisał(a):  Moglbys (razem z Sanderem) wypowiedziec sie o ew wyniku walki Nonito (dla mnie to tak 50:50, jak Flash nie zrobil postepu od ostatniej walki, z drugiej str gada ze zrobil mega postep - ale z trzeciej strony kazdy tak gada Tongue)


Prosze bardzo kolego. Donaire czasowka. Mam jednak nadzieje, ze sie pomyle i Filipino dostanie po mocno dupie, po drodze zaliczajac kilka razy dechy. Szkoda, ze jest to tak malo realne.


RE: Nonito Donaire - Gogolius - 31-05-2014 02:46 PM

A kiedy Filipiny ograly Anglikow ze tak nie lubisz Filipinczykow (bo i do Pacquaio cieplych uczuc nie zywisz Tongue) - strzelam ze to ta sama niechec co do Maidany i innych Argentynczykow Wink

Milo by bylo jakby ktos po walce Donaire z Vetyeka pokusil sie i mala relacjw, z gory dzieki!


RE: Nonito Donaire - BESTIA - 31-05-2014 02:47 PM

Na PS leci właśnie gala z Donaire.


RE: Nonito Donaire - RedHawk - 31-05-2014 03:57 PM

Ciekawe jakie to uczucie walczyć z czarnoskórym chińczykiem.


RE: Nonito Donaire - BESTIA - 31-05-2014 04:08 PM

Początek niezbyt udany dla Nonito, kontuzja oka, walka na remis, a nawet z wskazaniem na zawodniku RPA.Jednak teraz trafil donaire,i jest nokdaun.

No niezle jaja, walka przerwana i liczenie punktów.


RE: Nonito Donaire - Kosteq - 31-05-2014 04:13 PM

Wow, to jest mega ściema. Poczekali, żeby punkty były na korzysć Nonito. Spory przekręt tylko po to, żeby wypalona już chyba gwiazda Donaire mogła wygenerować jeszcze trochę zielonych.