Forum - BOKSER.ORG
Saul Alvarez - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Saul Alvarez (/thread-174.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Saul Alvarez - Gogolius - 20-09-2016 05:27 PM

Może odpuszczą grudniowa walkę, zawalczą w maju i potem z GGG. Tzn byłoby fajnie, bo ja w pojedynek z GGG to nie wierzę.
Jeżeli Oscar składa Golovkinowi ofertę na 10 baniek, a Golovkin ją odrzuca to to musi być coś w stylu "dostajesz dziesięć milionów, a reszta hajsu i wpływów idą do nas".

W sumie nie wiem co bym zrobił na miejscu Golovkina - najwazniejsze dla niego są cztery pasy, skoro nie musi ścigać WBC to mu ten Alvarez nie jest potrzebny. Do tego fejm kibiców jest po jego stronie i to Rudy musi odpierać zarzuty że unika Kazacha.
Poza tym czemu ma dawać zarabiać Canelo 30-40 milionów za walkę nawet poważnie obijając go?


RE: Saul Alvarez - KrychuTMT - 20-09-2016 07:26 PM

10 baniek to i tak największy payday w karierze Gołowkina oraz awans do poziomu super gwiazdy w przypadku rozbicia Alvareza. Można Canelo nie lubić, ale to dla niego kibice zapełniają stadiony i wykupują PPV. Tylko walka z Saulem może wnieść GGG na finansowy szczyt boksu, z tego powodu król MW powinien dać zarobić 40 mln Rudemu ^^. Ja tam czekam na tą walkę i jestem pewny, że Alvarez tanio skóry nie sprzeda. To jest ogromny atleta na warunki 154/160 lbs, przy tym bardzo wiele potrafi. Gość zaczął karierę jako 15 letni dzieciak obijając dorosłych facetów w fight clubach w Meksyku, on nie pęknie przed GGG. Nie widzę tutaj łatwej walki dla Gołowkina ,który jest maszyną w ofensywie, ale swoje lubi zebrać.


RE: Saul Alvarez - Metzger - 20-09-2016 09:23 PM

(20-09-2016 07:26 PM)KrychuTMT napisał(a):  on nie pęknie przed GGG.
Przecież już pękł.


RE: Saul Alvarez - KrychuTMT - 20-09-2016 10:12 PM

Nie spotkali się w ringu, więc w jaki sposób pękł ? Chyba nie sądzisz, że taka maszyna do robienia kasy sama decyduję z kim ma walczyć ? Ja jestem wręcz pewny, że gdyby Alvarez mógł podjąć decyzje samodzielnie to byśmy o walce Canelo-GGG mówili w czasie przeszłym.


RE: Saul Alvarez - Martin - 20-09-2016 10:16 PM

Alvarez raczej nie wyjdzie do Gołowkina, a szkoda bo byłoby to starcie dwóch świetnych bokserów. Chyba ze będzie w stanie jakoś przetrwać 12 rund to nawet jeśli dostanie wpiernicz to i tak sędziów będzie miał po swojej stronie. Masz racje Krychu ze nie byłaby to łatwa walka dla GGG tylko czy team rudego i on sam się na nią zdecyduje? Śmiem wątpić. Bo tu już nie chodzi o samą porażkę, ma już jedną z Mayweatherem, tylko ze waciany Floyd żadnej krzywdy mu nie mógł zrobić a Gołowkin owszem może i tego się najbardziej obawiają w obozie Canelo.


RE: Saul Alvarez - Wilczekstepowy - 23-09-2016 01:55 PM

Canelo - Smith: 300 tysięcy sprzedanych PPV

Nawet Canelo nie sprzeda nie wiadomo, jak wielkiej liczby ppv gdy obok niego nie ma dobrego nazwiska. Ciekawe ile by poszło ppv gdyby walczył z Gołowkinem? Milion to pewnie minimum.


RE: Saul Alvarez - Gogolius - 14-11-2016 02:19 PM

Alvarez wakuje pas WBO w junior średniej i przenosi się na stałe do średniej.
Ma wrócić w maju. Na celowniku Saunders.


RE: Saul Alvarez - Wietnam - 06-12-2016 07:32 PM

De la Hoya daje sygnał że skonfrontował by Canelo z McGregorem w kategorii średniej. Wink


http://www.worldboxingnews.net/2016/12/06/news/de-la-hoya-canelo-v-mcgregor-at-160-is-the-only-fight-to-make

jak wiadomo Conor niedawno poinformował o swoim bardzo możliwym debiucie
bokserskim w 2017 roku.


RE: Saul Alvarez - fext - 07-12-2016 12:32 AM

Mam alternatywną propozycję. Skoro Klaunelo jest gotów rzucić się na tak srogiego boksera jak McGregor, to może pójdzie o krok dalej i w ramach przygotowań do nieuchronnego w wadze średniej starcia z Gołowkinem weźmie na początek 4 kazachskich przedszkolaków, po 40 funtów każdy. Wtedy waga będzie się zgadzać, gówniarze nie będą nawet musieli za bardzo zbijać a mistrz będzie miał trudną przeprawę przed spotkaniem z groźnym GGG....


RE: Saul Alvarez - Gogolius - 13-12-2016 10:29 AM

Rozpoczęły się negocjacje w sprawie meksykańskiej walki Alvarez vs Chavez Jr.
Głównym problemem (oprócz ego Chaveza który w tym wypadku będzie stroną B) jest limit wagowy. Chavez boksuje w okolicy 168-170 funtów, natomiast Alvarez 155-158 funtów.
Mówi się o umownym limicie w okolic 164 funtów.