Forum - BOKSER.ORG
Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas) - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas) (/thread-1719.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas) - kubala1122331 - 30-04-2014 09:57 PM

O, super info z tym PS. A więc nocka zarwana, super, niech Polsat wykupuje prawa Showtime do gal, bo lubię tak spędzać sobotnie noce Smile


RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas) - Tar-Ellendil - 30-04-2014 10:25 PM

Pierwszy raz F2F :

[Obrazek: Bmf-E9eCQAEYiRb.jpg]


RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas) - Gogolius - 01-05-2014 12:05 AM

Kubalaciąglemamlosowecyferkiisietegoniewstydze, zabrzmiało jakbyś nie zamierzał zarywać nocki gdyby nie było tego na PS. Ja chyba będę musiał w końcu obczaić to zamawianie pakietów na ipli Wink

Właśnie sobie obejrzałem walkę Floyda z Guerrero (tu z kolei ukłon dla Orange Sport) i myślę, że to do Roberta najbardziej podobny jest Maidana z ostatnich rywali (w porównywarce mamy jeszcze Cotto, Ortiza i Alvareza). Myślicie, że ta walka będze podobna, a więc mimo wszystko trochę twardej, równej walki czy jednak szkoła a'la Alvarez?

Pomijając fakt, że ja już oczami wyobraźni widzę ten prawy kruszyciel Marcosa Rene Maidany i wielką sensacjęBig Grin


RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas) - BMH - 01-05-2014 01:01 AM






RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas) - Krzych - 01-05-2014 08:08 AM

Khan dostanie 1.5 miliona... Za co ja się pytam? Jakby gala była w UK i sprzedałby tam PPV to tak, ale teraz?

@Gogolius

Mi się wydaje, że to będzie coś bardziej w stronę walki z Cotto niż z Guerrero czy Alvarezem. Tak gdzieś po środku. Maidana zarzuci o wiele większą presję niż Guerrero i na pewno nie będzie chciał boksować z Floydem jak Alvarez, więc ta walka o ile może być jednostronna to na pewno nie będzie nudna i nie zabraknie wiatraków przy linach a'la De La Hoya.
A na Ipli jest różnie. Czasem można wykupić dostęp do konkretnej gali za 4.99 przelewem lub 9.99 smsem, ale czasem się nie da i trzeba wtedy wykupować cały miesiąc. No ale tą na pewno będzie się dało, mam nadzieję... Ja bym nawet płacił te 20 czy 30 zł na abonament miesięczny ale skąd mam wiedzieć, że tam będą wszystkie gale?


RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas) - Krzych - 01-05-2014 09:25 AM






RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas) - Southpow_LBN - 01-05-2014 12:14 PM

Co sądzicie o undercard main event Khan vs Collazo ? Khan praktycznie w kilku dużych walkach dostawał mocne ciosy i był w kryzysie. Nawet z Diazem miał problemy. Collazo pokazał się z dobrej strony w ostatnim pojedynku i mam nadzieję, że Ortiz się nie podłożył tym razem jak miało to miejsce z Mayweatherem. Smile Wszystko wskazuje na Khana bo bardzo dobrze się zaprezentował z Garcią mimo niesłusznego w zasadzie TKO decyzją sędziego bo chciał dalej walczyć także serce do walki to on ma.


RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas) - Gogolius - 01-05-2014 12:18 PM

Ortiz sie podłożył Floydowi?Big Grin Co do Khana to ja mu daje maleńki kredyt zaufania na to co gada o limicie wagowym i ze się dusił w niższym. Jak przegra to na tym maksymalnym poziomie będzie skreślony, ale może faktycznie dużo zyskał na jakości. Tak czy siak trzymam kciuki za Collazo.


RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas) - kubala1122331 - 01-05-2014 01:39 PM

Gogolius
Cytat:Kubalaciąglemamlosowecyferkiisietegoniewstydze
O stary, biję brawo, czekam na ciąg dalszy rozszerzania mojego nicku Big Grin

Cytat: zabrzmiało jakbyś nie zamierzał zarywać nocki gdyby nie było tego na PS.
Tak by było. Niestety mam w domu za słaby internet, żeby oglądać rzeczy na streamach, więc w moim przypadku jak nie ma gal w TV, to nie oglądam Smile

Cytat:Myślicie, że ta walka będze podobna, a więc mimo wszystko trochę twardej, równej walki czy jednak szkoła a'la Alvarez?

Ja myślę, że Maidana na pewno będzie agresywnieszy niż ostatni rywale Floyda, ale sądzę, że mistrz defensywy będzie to ze spokojem neutralizował i spokojnie wypunktuje Argentyńczyka. Pewnie będziej więcej emocji niż z Canelo, ale wynik będzie bardzo podobny.



Cytat:Co sądzicie o undercard main event Khan vs Collazo ?

Ja po cichu liczę na Collazo. Niby Khan jest faworytem, ale ja nie widzę jego wyraźnej przewagi. Czuję tutaj widowisko, które skradnie show main eventowi. Będzie pewnie wojna, stawiam na Collazo przed czasem.

Cytat:że Ortiz się nie podłożył tym razem jak miało to miejsce z Mayweatherem

No proszę cię... Big Grin


RE: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas) - Southpow_LBN - 01-05-2014 02:27 PM

Serce do walki ma za równo Khan jak i Collazo. Szybkość jest za Khanem, ale nie wytrzymałość. Trzeba pamiętać jak dobre walki daje Collazo nawet w przypadku porażki na papierze z Berto, Mosleyem i Hattonem były to bardzo wyrównane walki. To może być nokaut i nie jakiś lucky punch bo Collazo ma na prawdę realne szansę wygrać i dla mnie jest to walka 50/50 także prezent od bukmacherów za wysoki kurs na The People Champ !