Forum - BOKSER.ORG
Bradley vs Pacquiao II - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Bradley vs Pacquiao II (/thread-1701.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Bradley vs Pacquiao II - Krzych - 09-04-2014 05:13 AM

No mam nadzieję, że Pindera. Też potrafi być nieobiektywny i czasem coś strzelić, szczególnie gdy walczy np. Adamek, ale tak na tych zagranicznych galach to rzadziej mu się zdarza. Kostyra za to wszędzie coś pieprzy a komentowanie walki Pacquiao-Bradley zacznie od tego, że Pacman zdemolował De La Hoyę a Floyd z nim przegrałBig GrinBig Grin To chyba w każdej walce przypomina, nawet bez udziału żadnego z nichSmile


RE: Bradley vs Pacquiao II - TomaszX - 09-04-2014 03:30 PM

Kostyra już mnie nie śmieszy ale strasznie wkurwia,zawsze podnieca się zawodnikiem który idzie do przodu nawet jak zbiera o połwe więcej niż sam trafia.


RE: Bradley vs Pacquiao II - Krzych - 09-04-2014 04:45 PM

No tak, dla większości boks to traf a nie daj się trafić a dla Kostyry to pruj w powietrze i blokuj kontry twarzą.


RE: Bradley vs Pacquiao II - Sander - 09-04-2014 04:48 PM

Mam nadzieję, że Polsat Sport pokaże starcie Allachwerdijewa z Vargasem... Obok walki wieczoru to właśnie ten pojedynek mnie najbardziej interesuje.


RE: Bradley vs Pacquiao II - kubala1122331 - 09-04-2014 06:26 PM

Spoko, Polsat pokazuje te walki, które pokazuje HBO, więc pewnie i Allachwerdijewa zobaczymy i pewnie też Beltrana, może nawet Vasqueza Smile


RE: Bradley vs Pacquiao II - RSC-2 - 09-04-2014 08:15 PM

Analizując umiejętności obydwu bokserów to Pacquiao zdeklasuje Bradleya nie pozostawiając złudzeń, że Bradleyowi jeszcze wiele brakuje do klasy Pacquiao.
Chyba ,że promotor obydwu bokserów ustalił kto będzie gwiazdą i następcą kończącego pomału karierę Pacquiao.
Myślę ,że będzie to mecz do jednej bramki choć zdaję sobie sprawę ,że w boksie wszystko jest możliwe.


Ale Bradley nie wygrał ani jednej walki z zawodnikami ze ścisłej czołówki.


RE: Bradley vs Pacquiao II - Martin - 09-04-2014 08:23 PM

Widzę, że @RSC-2 zaczynasz pojawiać się w dyskusjach na tematy czysto bokserskie i bardzo dobrze.
Pozwolę się z Tobą w kwestii, o której piałeś powyżej nie do końca zgodzić. Prime Manny robi Bradleya do jednej bramki i tu chyba nikt nie powinien mieć większych wątpliwości. Problem polega na tym, że Pacquiao jest już ewidentnie past i to moim zdaniem bardzo zwiększa szansę na triumf Tima. Wydaje mi się, że walka będzie miała bardzo zacięty przebieg i tak naprawdę każdy wynik jest możliwy choć ja stawiam na Bradleya powiedzmy w stosunku 55/45.


RE: Bradley vs Pacquiao II - Gogolius - 10-04-2014 08:05 AM

Dla mnie walka o 2. miejsce w moim skromnym rankingu p4p. Co do Aruma: oficjalnie faworyzuje Pac mana + kwestia sedziow o ktorej wspominal Matys. Floyd byl na treningu u Bradleya - niechec do Manny'ego wieksza niz niechec do wszystkiego co zwiazane z Bobem Big Grin

Ja juz odliczam godziny do tej walki i chyba obok Groves-Froch jest ta na ktora najbardziej czekam. Licze ze Pacquaio wygra w sposob wyrazny. Jakbym mial sie bawic we wrozke to prowadzenie Filipinczyka na punkty po polowie dystansu i nokaut na probujacym odrobic straty, frontalnym Bradleyu.

Swoja droga ciekawe czy Tim zawalczy ostroznie jak z JMM czy bedzie typowym swarmerem i pojdzie na wojne.

Mi sie wydaje czy pierwszy raz od wieeeeluu lat Manny bedzie wchodzil pierwszy do ringu?


RE: Bradley vs Pacquiao II - Tar-Ellendil - 10-04-2014 05:12 PM

Bob zdenerwował się na właścicieli MGM za to, że porozwieszali plakaty na walkę Mayweathera Smile

Ale jak tak bardzo mu to przeszkadza to czas robić walki Pacmana w innych miejscach.


RE: Bradley vs Pacquiao II - TomaszX - 10-04-2014 07:36 PM

Stawiam na wyraną Pacquiao na punkty.Manny jest past ale na Bradleya znów wystarczy.