Forum - BOKSER.ORG
Kliczko vs Leapai - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Kliczko vs Leapai (/thread-1695.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Kliczko vs Leapai - Krzych - 17-02-2014 06:11 PM

(15-02-2014 10:31 PM)redd napisał(a):  To wszystko prawda, najlepiej pasuje mi tutaj moja rozmowa z jednym gościem z mojej dalszej rodziny, który mieszka w Niemczech:
- Ostatnio byłem na gali Kliczków. Wiecie co? Super! Wielki stadion, wielki telebim, a jakie efekty specjalne? Gdybyście widzieli te lasery!
- A z kim to Kliczko walczył? - Pytam
- A wiesz, nawet nie wiem. Podobno z jakimś Polakiem.

Teraz będzie "podobno jakiś Australijczyk". Kliczko mógłby walczyć z Najmanem i przyszedłby cały stadion. Widzę te konferencje prasowe podczas których Władimir mówi, że Marcin jest młody, gniewny i niebezpieczny w pierwszych rundach Cool

Hahaha, nie mogęBig Grin Taki krótki dialog a wyraża dwie największe choroby dzisiejszego świata - głupotę i konsumpcjonizm, z nutką materializmu. Hah, był na walce Kliczki to już prestiż, ale że nie wie z kim walka i że walce jej nie widział to już nieistotne. Haha, leżęBig Grin Dobrze, że to daleka rodzina a Ty się uchowałeś przed takimi genami... Ile dał za bilet? Już go sobie wyobrażam w dialogu z jakimś bezdomnym w drodze na stadion:

-Witam, dałby Pan euro czy dwa na chleb?
-Wyjdź mi stąd człowieku, idę oglądać lasery na walce Kliczki, dałem za to 500 euro.

Albo z dzieckiem:

-Tato, kupisz mi lizaka?
-Nie! Idę na walkę Kliczki oglądać telebimy ale nie widzieć na nich walki. Dałem za to równowartość 1000 takich lizaków!

Heh, i że ktoś powiedział, że człowiek to najmądrzejsza istota na Ziemi.


RE: Kliczko vs Leapai - Crumb - 17-02-2014 10:30 PM

Moje papugi nawet wiedzą kto walczy jak oglądam walki.


RE: Kliczko vs Leapai - Krzych - 18-02-2014 07:03 PM

Ten miesiąc jest tak lipny, że dział z nadchodzącymi galami dosłownie umarł.


RE: Kliczko vs Leapai - RedHawk - 23-02-2014 07:21 PM

@Crumb
Hahahahha.


RE: Kliczko vs Leapai - Joker - 06-03-2014 09:14 PM

Bardzo fajne zachowanie ze strony Davida Tuy który odrzucił propozycje sparingów z Władimirem przed jego walką z Leapaiem.Tuaman miałbyć ponoć głównym sparingpartnerem Władka jednak zrezygnował argumentując to że nigdy nie pomoże komuś kto będzie walczył z jego rodakiem Smile
Więcej pod linkiem
http://www.bokser.org/content/2014/03/06/235840/index.jsp


RE: Kliczko vs Leapai - Gogolius - 07-03-2014 08:31 AM

Mnie to bardzo zdziwilo. Moze Meksykanie i Amerykanie nie maja takich dylematow bo ich w boksie jest tyle ze ciezko nie sparowac z kims kto walczy z naszym rodakiem - Tua byl rodzynkiem, teraz jest nim Laepai i dbaja o siebie. No ale tak czy siak postrzegam boks raczej jako starcia konkretnych postaci, a nie narodow i taka solidarnosc bardzo mnie zaskoczyla ( oczywiscie nie negatywnie).

Niezle ze Kliczko w ogole potrzebuje sparingpartnera podobnego do Laepaia ; )


RE: Kliczko vs Leapai - Splint3rPL - 07-03-2014 10:59 AM

Obejrzałem wczoraj kilka walk Leapai'a. Przyznam szczerze, że przed jego wygraną z Bojcowem, nie wiedziałem w ogóle o jego istnieniu. Idealnie będzie pasował Władimirowi. Niski, wolny, nie potrafi szybko skrócić dystansu... Sama siła ciosu to za mało, bo trzeba jeszcze przeciwnika trafić. A Władek się trafić nie pozwoli. Myślę, że ta walka będzie wyglądała tradycyjnie. Lewy, lewy, lewy, lewy, lewy, klincz, lewy, lewy, lewy, klincz, klincz, lewy, lewy, prawy, lewy, lewy (...), lewy, lewy, prawy, klincz, lewy, prawy, KO.


RE: Kliczko vs Leapai - RoyJonesJr - 07-03-2014 12:51 PM

(07-03-2014 08:31 AM)Gogolius napisał(a):  Niezle ze Kliczko w ogole potrzebuje sparingpartnera podobnego do Laepaia ; )

Heh. Dokładnie ja również nie widze żadnego zagrożenia ze strony Alexa.
Ale należī pamiętać że Bracia to profesjonaliści. Do wszystkich rywali przygotowują sie tak samo. Czyli na 101% dlatego chęc wybrania na sparingpartnera kogoś kto odpowiada stylowi Alexa nie jest dla mnie zdziwieniem choć wydaje sie smieszne.


RE: Kliczko vs Leapai - Crumb - 07-03-2014 10:44 PM

Obawiam się, że walka będzie gorsza od walki Władimira z Mormeckiem.


RE: Kliczko vs Leapai - Martin - 07-03-2014 11:01 PM

(07-03-2014 10:44 PM)Crumb napisał(a):  Obawiam się, że walka będzie gorsza od walki Władimira z Mormeckiem.

Mam takie same przeczucia co do tej walki, to będzie miesiąc do wyborów na Ukrainie, więc Władimir pewnie szykuje jakąś niespodziankę...