Forum - BOKSER.ORG
Wasz ulubiony pięściarz - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Wasz ulubiony pięściarz (/thread-169.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Wasz ulubiony pięściarz - Ghostbuster - 07-01-2012 12:31 AM

moim ulubionym bokserem jest Andrzej Gołota. Lubię też Lennoxa Lewisa, Roya Jonesa Jr, Mikkela Kesslera, Vitalija Klitschko, Grzegorza Proksę


RE: Wasz ulubiony pięściarz - sowka - 07-01-2012 09:34 AM

Ja sam uwielbiam Joe Fraziera. Jego styl walki, bujany styl walki i ten lewy sierp. Coś pięknego. Gołotę uwielbiałem, oraz styl walki Lennoxa - jak dla Lewis był to bokser wszechstronny - siłę miał, szybkość też, warunki też i jeszcze w ringu myślał.


RE: Wasz ulubiony pięściarz - Jerome - 07-01-2012 06:02 PM

1. David Haye
2. Mike Tyson
3. Floyd Mayweather Jr


RE: Wasz ulubiony pięściarz - Elesshar - 07-01-2012 08:36 PM

Jerome, widać że lubisz niegrzecznych bokserów Smile

Osobiście bardzo lubię wielu bokserów. Manny Pacquiao, Tomasz Adamek, Andrzej Gołota, Mike Tyson, Muhammad Ali, Joe Frazier (za te jego bum,bum Smile), Juan Manuel Marquez. Wszystkich tych bokserów szanuję i lubię. Szkoda, że Joe już nie żyje Sad


RE: Wasz ulubiony pięściarz - BESTIA - 07-01-2012 09:49 PM

Mike Tyson,Leonard,RJJ,Floyd Mayweather Jr,Gamboa,Oskar De La Hoya.


RE: Wasz ulubiony pięściarz - Crumb - 07-01-2012 09:56 PM

hehehe temat wątku to "ulubiony pięściarz" a Wy wymieniacie kilka osób;d jak już jest jakiś ulubiony to znaczy, że jest to idol, jedyny w swoim rodzaju i powinien być jeden więc trochę oszukańcze te Wasze posty;d
Mój ulubiony to Andrzej Gołota oczywiście, jednak lubię też kilku bokserów: Vitalij Kliczko za całokształt, David Haye za swój spryt, siłę, szybkość oraz Mike Tyson za to, że jest świetnym bokserem i zmienił się nie do poznania, ma dobre serce.


RE: Wasz ulubiony pięściarz - BESTIA - 07-01-2012 10:02 PM

Boks ma tak szeroką gamę zawodników że nie sposób wybrać jednego.


RE: Wasz ulubiony pięściarz - Jerome - 07-01-2012 10:11 PM

CRUMB. Jak mozna lubic kogos za to ze jest legenda?? Dziwne, albo zle napisane ;p


RE: Wasz ulubiony pięściarz - Crumb - 08-01-2012 11:16 PM

@Jerome
Jak najbardziej masz rację, już zmieniłem:)
@Bestia
Dokładnie, nie łatwo wybrać jednego ale jest na to prosty sposób! Pierwsza osoba o jakiej pomyślałeś widząc tytuł wątku to Twój ulubieniec !;p


RE: Wasz ulubiony pięściarz - Adam - 09-01-2012 12:28 PM

Bernard Hopkins.