Forum - BOKSER.ORG
Punktacje walk - temat zbiorczy - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Punktacja Walk (/forum-32.html)
+--- Wątek: Punktacje walk - temat zbiorczy (/thread-1647.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Punktacje walk - temat zbiorczy - Joker - 23-01-2014 08:09 PM

BMH
hehe Sanderowi chodziło raczej o walki Lewis-Bruno i Lewis-Tyson ale co do nokautów Mike na Franku to kozackie a ten z 2walki to mój ulubiony w wykonaniu IronMike prawdziwy zwierzakSmile


RE: Punktacje walk - temat zbiorczy - Sander - 23-01-2014 08:13 PM

Tak Joker walki Bruno, Tysona i Mavrovicia z Lewisem.


RE: Punktacje walk - temat zbiorczy - Gogolius - 23-01-2014 10:36 PM

Mysle, ze zadawanie pytania "ej BMH, oglądałeś walkę X z Y?" mija się z celem Wink


RE: Punktacje walk - temat zbiorczy - Sander - 10-02-2014 12:53 PM

Znalazłem właśnie zeszyt ze starymi punktacjami. Riddick Bowe vs Tony Tubbs - jak Wam wyszło o ile ktoś punktował ? Wink


RE: Punktacje walk - temat zbiorczy - redd - 10-02-2014 01:02 PM

Dawno temu punktowałem, ale mam zapisaną punktację. Wyszedł mi remis. Ogólnie od groma było tam rund wyrównanych, gdyby je przypisać jednemu bokserowi to by wyszło coś około 98:92 w jedną stronę. Ogólnie mogła iść w dwie strony. Chociaż Riddick w tamtej walce zawiódł, na początku trafił, zranił Tubbsa i napalił się na KO. Wyszedł jego brak doświadczenia i zbyt gorąca głowa. Kiedy robił młynek przy linach to Tubbs w odpowiedzi punktował lewym prostym.


RE: Punktacje walk - temat zbiorczy - BMH - 10-02-2014 01:14 PM

Walke remisowa, mogla isc w obie strony. Dokladnego wyniku jednak nie pamietam, ale z pamieci to blizej mi bylo dac remis/wygrana Tubbsowi, niz Riddickowi.


RE: Punktacje walk - temat zbiorczy - Sander - 10-02-2014 01:15 PM

Dokładnie @redd. Też remis zapisałem i faktycznie Bowe wypadł słabo. Zbyt gorąca głowa (23 lata) i doświadczony Tubbs świetnie sobie poradził. Praktycznie tylko w pierwszej rundzie miał jakieś kłopoty z tego co pamiętam.


RE: Punktacje walk - temat zbiorczy - TomaszX - 12-02-2014 01:47 PM

Punktował ktoś z was Freddie Norwood vs Juan Manuel Marquez? Jakie odczucia? Mi wyszło 114-113 Marquez.


RE: Punktacje walk - temat zbiorczy - Sander - 12-02-2014 01:51 PM

Ja nie widziałem tej walki jeszcze.


RE: Punktacje walk - temat zbiorczy - BMH - 12-02-2014 02:32 PM

Ja tez mialem dla Marqueza, a walke widzialem kilka razy. Dla mnie Dinamita, wyraznie i bezdyskusyjnie, to przegral tylko z Floydem. Kazda inna walka mogla isc na jego konto, choc zdaje sobie sprawe, ze opinie sa mocno podzielone na ten temat.