Forum - BOKSER.ORG
Punktacje walk - temat zbiorczy - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Punktacja Walk (/forum-32.html)
+--- Wątek: Punktacje walk - temat zbiorczy (/thread-1647.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Punktacje walk - temat zbiorczy - saliman1 - 22-12-2014 04:36 PM

Może lekki offtop, ale co tam. Kolejna wiadomość pokazująca, że federacje zaczynają psuć nawet uczciwe werdykty. Mundine w listopadzie moim zdaniem zasłużenie pokonał Rabczenkę, a w opinii większości fanów boksu za konrowersyjną uznano jedynie jedną z kart przyznającą zwycięstwo Białorusinowi. Co dzisiaj się okazało?

http://www.bokser.org/content/2014/12/22/132214/index.jsp

Cytat:- Jestem zachwycony decyzją WBC. Już wcześniej mówiłem, że werdykt, który ogłosili wtedy sędziowie, to najgorszy werdykt w historii. Dwóch arbitrów w ogóle nie było stowarzyszonych w WBC, byli to sędziowie z Melbourne. Mundine należą się brawa, zaliczył wspaniały występ, ale prawda jest taka, że Siergiej go wyboksował i powinien był otrzymać zdecydowanie więcej rund na kartach punktowych. Do tego posłał rywala na deski, a sędzia nie uznał nokdaunu. Na szczęście Siergiej dostanie drugą szansę – stwierdził Hatton.

Jetem całkowicie zażenowany. Widać, że sitwa promotorów i federacji bokserskich knuje jeszcze długo po zakończeniu pojedynków. Wprawdzie walka była dosyć wyrównana i nie uważam minimalnej punktacji dla Białorusina za skandal to w porównaniu do wałów jakie uchodziły na sucho ta decyzja to na prawdę wielki wstyd.


RE: Punktacje walk - temat zbiorczy - Sander - 26-01-2015 07:25 PM

Założy ktoś temat Ramirez vs Własow? Tak żeby karta nie przepadła gdzieś Smile


RE: Punktacje walk - temat zbiorczy - kubala1122331 - 08-02-2015 04:47 PM

Sander
Będzie kiedyś aktualizacja LPW? Smile
Założę temat tego pojedynku, bo widzę, że chętnych nie ma, a może dziś zerknę na tą walkę Wink


RE: Punktacje walk - temat zbiorczy - Sander - 08-02-2015 06:10 PM

Teraz to ja nie wiem czy mam jeszcze kartę, ale wątpię.. :/ Co do aktualizacji to nie przewiduję w najbliższych tygodniach.


RE: Punktacje walk - temat zbiorczy - kubala1122331 - 08-02-2015 06:11 PM

Ech, a tak się starałem... Tongue
Jakbyś potrzebował pomocy w aktualizacji, bo się tego trochę narobiło, to od przyszłego tygodniu mogę pomóc Wink


RE: Punktacje walk - temat zbiorczy - Sander - 08-02-2015 06:16 PM

Tam jest tego tyle, że boję się zajrzeć, a tak wgl to czy to jest przydatne wgl? Gra chyba nie warta świeczki Smile


RE: Punktacje walk - temat zbiorczy - kubala1122331 - 08-02-2015 06:19 PM

Nieraz lubię sobie tam zajrzeć, ale w sumie... Jak se tam chcesz Smile


RE: Punktacje walk - temat zbiorczy - Sander - 08-02-2015 07:47 PM

Zaktualizuję, to pewne, ale może na wiosnę Smile


RE: Punktacje walk - temat zbiorczy - Terminator - 10-01-2016 12:33 AM

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale z forum poznikało kilka tematów np. z walkami Alego z Nortonem, Barrery z Moralesem, Holmes-Spinks i pewnie jeszcze kilka innych. Ktoś mnie oświeci co tu się dzieje?


RE: Punktacje walk - temat zbiorczy - Gogolius - 10-01-2016 02:52 AM

Bestia? Maynard?