Forum - BOKSER.ORG
Ali Raymi - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Ali Raymi (/thread-1621.html)

Strony: 1 2 3 4


Ali Raymi - redd - 02-01-2014 09:41 PM

Jako, że ostatnio powstała mała dyskusja na temat tego pięściarza postanowiłem założyć mu temat.

Tego pięściarza trzeba traktować jako ciekawostkę. Rekordzista w boksie zawodowym pod względem zwycięstw w pierwszej rundzie (20). Obecnie legitymuje się rekordem 20(20ko)-0.

Jak dla mnie jeden z większych freaków w boksie zawodowym. Widziałem jego dwa pojedynki (teraz na yt jest tylko jeden), facet leci całkowicie otwarty, strzelając dzikimi cepami na korpus. Do tej pory nie zmierzył się z żadnym choćby słabym pięściarzem.

Ten zawodnik wagi słomkowej wyzywa na pojedynek Rigondeaux Huh Ogólnie gość lubuje się w trashtalku przez twittera.

Wróżę, mu że jeżeli spotka się z pięściarzem który coś potrafi, to przegra przed czasem - możliwe, że bardzo szybko. Jeżeli dopcha się do walki o jakikolwiek tytuł, to będzie niezła farsa.

Można pytać "po co ten temat", ale Raymi jako ciekawostka/farsa wydaje się być całkiem interesujący.


RE: Ali Raymi - Martin - 02-01-2014 09:54 PM

@Redd
Jeśli to jest ten bokser na filmiku poniżej to nawet nie śmiem go nazwać Wilderem wagi słomkowej.......to jakaś kpina jest...

http://www.youtube.com/watch?v=hgoewXb8koc


RE: Ali Raymi - Sander - 02-01-2014 09:58 PM

Gość robi sobie niezłe jajca a jedyny sportowy cel jego rywali to dopisanie się do jego rekordu.
Strach pomyśleć jak długo będzie nabijał ten szalony rekord.

...i często sobie zadaję pytanie : czy to są jajca czy to jest boksowanie?
[Obrazek: 1384173809_raymi-ali.jpg]


RE: Ali Raymi - redd - 02-01-2014 09:59 PM

Tak to on, dokładnie w taki sposób walczy. To jest szok, że taki gość zapisał się w historii boksu. Wilder przy nim wydaje się być wielkim technikiem.

Mnie najbardziej zastanawia, czy Raymi dopcha się do walki o tytuł? Myślę, że jeżeli doszłoby do tego, to będziemy mieli pierwszorzędny kabaret.

Co ciekawe facet walczył tylko z niepokonanymi zawodnikami. Ich klasę pewnie lepiej przemilczeć Wink Ten koleś to musi być jakaś prowokacja - inaczej tego nie widzę.


RE: Ali Raymi - KrychuTMT - 02-01-2014 10:46 PM

Rodzi się przyszły król PPV/P4P.


RE: Ali Raymi - Hugo - 03-01-2014 11:14 AM

Myślę, że zbyt surowo oceniacie Raymiego. Jeżeli jego celem jest jest jak najszybszy nokaut, to zamachowe bite w korpus i nie przywiązywanie wagi do obrony to całkiem sensowna taktyka. To wcale nie znaczy, że on inaczej boksować nie potrafi. Trzeba by go po prostu obejrzeć z lepszym przeciwnikiem. Niestety, Jemen to jedno z najgorszych miejsc na świecie do uprawiania boksu i nie wiadomo, czy kiedykolwiek Raymiemu nadarzy się taka okazja. On kilkakrotnie w przeszłości wyzywał na pojedynek mistrza świata Xiong Zhao Zhonga. Jednak Chińczyk wolał walczyć z rekordzistą świata w szybkości porażki (3 sekundy) Lookrakiem, niż z rekordzistą świata w ilości nokautów pod rząd w 1 rundzie. Gdyby doszło do walki Xionga z Raymim, to chyba stawiałbym na Jemeńczyka.


RE: Ali Raymi - Maynard - 03-01-2014 08:15 PM

Słyszałem, że Amerykanie zaprzestali ataków dronami na terytorium Jemenu, ponieważ Raymi niszczył je swoimi szerokimi sierpami. Taka pogłoska z jakiegoś forum, nie wiem, może przeciek z CIA...


RE: Ali Raymi - CCConeser2 - 14-12-2014 11:22 PM

To może i śmieszne, że ma taki styl, ale... Co jeśli Jemeńczyk ma tytanową szczękę? Przecież taki styl dla rywala byłby strasznie destrukcyjny, nikt by przecież nie wytrzymał takiego naporu, bo cepy cepami, ale dobrze zadawane mają wymowę. Ciekawi mnie to, podobno mają fundusze, zeby sciagnac mu rywala ..... do Jemenu. Dla mnie to zagadka.


RE: Ali Raymi - CCConeser2 - 15-12-2014 12:39 AM

On tak na serio ? Oto jego "sławne cytaty"
My chin is titanium, my fists are uranium, I don’t kneel to anybody, because GOD is within me

I know that in Thailand, promoters pay Wanheng in pineapples, coconuts and flavored condoms

I don’t like discussing my pre boxing past as I feel it will be considered inappropriately semi-legendary

I am available and ready to KO Roman Gonzalez in front of a record crowd of Nicaraguan potential mistresses

He is a tough boxer and once I shatter his ribs he will heal and be back prancing around happily in the best gym in Glenhazel

If defeating me was a possibility I would have died long ago. Send them Your Lions I declaw, Your Serpents l defang, Your Greats I belittle

After I destroy a male via body punches I can fornicate with his virgin sister and pregnant wife in front of him & he will pretend he didn't see me

I depart 105 finally lifting my foot of the throat of my eternal subordinate the Thai Duck Wanheng Menayothin, who showed exceptional survival skills best found in healthy women, wellbred slaves & the offspring of submissive prostitutes


RE: Ali Raymi - Wietnam - 16-12-2014 02:38 AM

Mòj podbròdek jest tytanowy, pięści są z uranu, nie klękam przed nikim, bo Bóg jest we mnie-pierwszy cytat, bardzo dobrze że tak wierzy w siebie.
ale najbardziej ciekawi mnie ten cytat.:
After I destroy a male via body punches I can fornicate with his virgin sister and pregnant wife in front of him & he will pretend he
didn't see me

Po tym jak zniszcze gościa poprzez ciosy na tułów, mogę cudzolożyć z jego dziewiczą siostrą i ciężarną żoną tuż koło niego, a on będzie udawał że mnie nie widzi, ,!

co o tym myślicie, gość wypowiada się nawet gorzej od Bronera!, czy to jest normalne.. Co o tym myślicie?