Forum - BOKSER.ORG
Najlepsze walki w historii(Cruiserweight) - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Historia boksu (/forum-16.html)
+--- Wątek: Najlepsze walki w historii(Cruiserweight) (/thread-1593.html)

Strony: 1 2 3


RE: Najlepsze walki w historii(Cruiserweight) - kubala1122331 - 21-12-2013 10:42 PM

Bardzo fajne zestawienie, gratuluję panowie dobrej roboty. Jak widziałem ten pomysł, to myślałem, że nie wspomnicie o walce Sellersa z Thompsonem, walce na którą kiedyś natknąłem się kompletnie przypadkowo. Ale wy widzieliście chyba wszystkie walki świata, więc nie mogliście o niej zapomnieć Tongue
Ja mam tylko jedną uwagę. Jak pisałeś @BMH o walce Jirova z Toneyem to napisałeś, że wyprowadzili razem 2000tyś. ciosów. Sporo, no nie? Tongue


RE: Najlepsze walki w historii(Cruiserweight) - BMH - 22-12-2013 01:20 AM

Nom, niecale 2000. W walce Holyfield-Qawi, padlo ich 2300 za haczykiem. Polecam wszystkim nadrobic walki, jezeli ktos czegos nie widzial, lub nie pamieta.Wink Holyfiel-Qawi, to jest walka ktora nie może sie nie podobac.... od pewnego momentu to co tam sie wyrabia to kosmos!! Jak ktos zobaczy, to niech napisze jak wrazenia.

EDI:Juz wiem ocb.Big Grin


RE: Najlepsze walki w historii(Cruiserweight) - Kosteq - 22-12-2013 01:45 AM

Kubala raczej zwraca uwagę, że 2000tys. to jakieś hmm... 2 000 000 ciosów Wink Ot taki drobny detal Smile

A same walki chętnie nadrobię jak tylko dorwę stałe łącze, bo na necie mobilnym to nie oglądanie. Świetna robota Panowie! Smile


RE: Najlepsze walki w historii(Cruiserweight) - kubala1122331 - 22-12-2013 02:27 AM

Dokładnie @Kosteq Smile Nie wiem czy ktoś oprócz mnie zwrócił na mnie uwagę, ale ja jak sobie wyobraziłem 2000tys. ciosów to się zacząłem straszliwie śmiać. Sorry, że czepiam się detali, ale to cała uroda internetowych trolli Tongue

Ja większość z tych walk widziałem. Nie oglądałem tylko walki Holyfielda oraz drugiej potyczki Mormecka z Bellem. Ale po tym co panowie napisaliście, to przynajmniej tą pierwszą muszę kiedyś w wolnym czasie ograrnąć (hmmm.... kiedy to będzie... Tongue)


RE: Najlepsze walki w historii(Cruiserweight) - Sander - 02-01-2014 04:23 PM

Kiedy można spodziewać się kolejnych części?
Nudny czas w boksie więc byłoby fajnie o czymś podyskutować.


RE: Najlepsze walki w historii(Cruiserweight) - redd - 02-01-2014 04:30 PM

Jak ogarnę dział punktacji walk ( zaległości były tam olbrzymie, w domu dodałem do listy blisko 90 walk, a i tak zostało jeszcze około 50-60), to zabiorę się za dokończenie mojego wątku o HW. Możecie się go spodziewać pod koniec następnego tygodnia.


RE: Najlepsze walki w historii(Cruiserweight) - Sander - 02-01-2014 04:35 PM

Looknij na Etienne vs Clay Bey i Brewster vs Etienne przed wstawieniem listy Wink


RE: Najlepsze walki w historii(Cruiserweight) - Joker - 02-01-2014 04:44 PM

Mam nadzieje że nie zabraknie na liście Foreman-Lyle Wink


RE: Najlepsze walki w historii(Cruiserweight) - BMH - 02-01-2014 04:51 PM

Opis walki Foreman-Lyle, sam podesle Reddowi. Tez nie wyobrazam sobie by zabraklo tej walki.Wink


RE: Najlepsze walki w historii(Cruiserweight) - Joker - 23-01-2014 06:57 PM

No i jak stojcie z tematem HW? Smile