Forum - BOKSER.ORG
Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne? - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: FORUM.BOKSER.ORG (/forum-4.html)
+--- Dział: Pomysły i opinie (/forum-8.html)
+--- Wątek: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne? (/thread-1558.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne? - redd - 12-03-2014 08:43 PM

Dyskusja o niczym, o widzimisię i science fiction.

Jeszcze raz napiszę to co napisałem w innym temacie:
- Cop dostał bana nie za widzimisię żadnego z moderatorów, tylko za to, że wielokrotnie łamał regulamin, za co dostawał ostrzeżenia (niejedno). Jeżeli @RSC uważasz, że czymś świeżym i potrzebnym jest to, że koleś wbija np, do tematu o walce X vs Y po to, aby tylko napisać 3 posty, w których obraża innego usera, to chyba nigdy nie dojdziemy do porozumienia.

Poza tym bronienie wolności i copa, to dla mnie słaba mieszanka. Przecież on dopiero nie dopuszczał do żadnej dyskusji pisząc osobom mającym inne zdanie, że są złodziejami i ignorantami. Dla mnie to było tak naprawdę kneblowanie i ograniczanie dyskusji.

To trochę tak, jakbyś bronił pijaka awanturującego się w tramwaju. Co z tego, że ubliża innym, co z tego że przeszkadza, w imię wolności słowa niech robi to dalej. Nie, ja tego tak nie pojmuję.


RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne? - kubala1122331 - 12-03-2014 08:49 PM

Cytat:Obrażali go notorycznie kpiąc i porównując do osoby, która o boksie nic nie wie.

To zdanie RSC mnie rozwaliło... Widzicie panowie, to my kpiliśmy z niego, że nigdy nie był na walce Holyfielda, że nie kolekcjonuje walk itd. itp.


RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne? - Metzger - 12-03-2014 08:50 PM

(12-03-2014 08:42 PM)KrychuTMT napisał(a):  @Metzger
Tylko kto jest gospodarzem na tym forum ?
Ten kto płaci.


RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne? - RSC-2 - 12-03-2014 09:02 PM

@Metzger
Czytam Twoje wpisy i powiem Ci, że Twoje poglądy są bardzo zbliżone do moich.
Ja także uznaję prawo własności i uważam że na swoim mogę robić co mi się podoba.
Taka jest logika. I na tej płaszczyźnie zgadzam się z Tobą
[I odnosząc się do tego problemu uważam, że copa nie zbanował właściciel portalu.
Ale może się mylę. I zostawmy to w spokoju]
Wracając do prawa własności to logika to jedno, a przepisy to drugie.
Np. Będąc właścicielem działki czy nieruchomości twoje prawo własności jest często pomniejszane przepisami i ustawami. Nawet będąc właścicielem firmy masz ograniczenia prawne. Np. trwoniąc pieniądze firmy czyli swoje możesz być posadzony o działanie na szkodę firmy i pociągnięty do odpowiedzialności. Czyli sąd zdecyduje czy wydając własne pieniądze popełniałeś błąd w inwestowaniu czy robiłeś te błędy celowo.
Dla mnie podobnie jak dla Ciebie są to rzeczy absurdalne, ale niestety takie jest prawo i taka rzeczywistość choć niezgodna z moją logiką. Mogę ją krytykować , ale nie mogę zaprzeczyć ,że jest inaczej.
Nie będę się z Tobą sprzeczał na ten temat.
Ale zapytaj kogoś kto prowadzi forum czy portal jakie jako właściciel ma on prawa a czego prawo mu zabrania.
Poczytaj ustawy odnoszące się do Internetu [ zapewniam Cię, że takie są i niedawno zostało znowelizowanych kilka ustaw i dostosowanych do Internetu. Polska jeszcze odstaje w prawodawstwie na temat Internetu ale nie jest w tej materii całkowicie bez regulacji prawnych.] i sam zorientujesz się jak sprawy wyglądają.

Myślę że ten temat prawa własności jest wyczerpany ,ale jeżeli masz coś jeszcze do napisania to pisz.
Ja przeczytam z uwagą.

@ redd


Obraża innego usera.

Konkrety.

Bo jeżeli to co pisał cop nazywasz obrażaniem to co Ty powiesz na epitety które leciały pod moim adresem?

Daj spokój z tym obrażaniem bo wszyscy się na to powołują a nikt nie potrafi wskazać postu z tym obrazaniem.

Czekam.. Tylko nie mydlij mi oczu tym ostatnim postem copa.


RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne? - KrychuTMT - 12-03-2014 09:18 PM

Cop niczego nie rujnował , on was prowokował swoimi niskolotnymi zaczepkami , a wy mu odpisywaliście . Pisał te same bzdury co na głównej , a wy spinaliście poślady jakbyście nie wiedzieli , że to prowokacja . Sami karmiliście trolla .


RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne? - RSC-2 - 12-03-2014 09:19 PM

@kubala1122331
Przeczytaj sobie temat „Cop”


A jeżeli nie umiesz czytać albo niedowidzisz to napisz a wtedy osobiście wyślę Ci cytaty na pocztę na potwierdzenie tego co napisałem. Może czytanie zacznij od włożenia okularów, aby znowu się nie ośmieszyć.


RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne? - redd - 12-03-2014 09:26 PM

RSC-2

Nie mam screenów, a posty copa zostały usunięte.

W moim dziale, w temacie o punktacji Salido vs Marquez dostał raz ostrzeżenie, za to że wyjechał 3 posty pod rząd z uwagami o zaściankowości, złodziejstwie i zacofaniu pewnego usera, kiedy ten user w tym wątku w ogóle nie odnosił się do jego osoby. Nie dość, że wyjechał z osobistymi wycieczkami, to jeszcze totalnie rozwalił temat. A, że cop tamtego dnia napłodził więcej takich kwiatków, to dostał ostrzeżenie. Jak dla mnie nic skandalicznego. Tyle mogę napisać od siebie, bo nie mam dostępu do moderowania innych działów niż ten z punktacjami walk.

Jeżeli czujesz się obrażany, to możesz takie posty zgłosić do moderatora. Nie wyświetla się to nikomu innemu poza moderami, więc masz zapewnioną prywatność w tej dziedzinie.


RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne? - kubala1122331 - 12-03-2014 09:30 PM

RSC
Pisałem już kiedyś, że nie będę wdawał się w dłuższe dyskusje z ludźmi, do których nic nie dociera, lub tam gdzie dyskusja nie ma sensu. A ty widzisz tylko swoją rację i za nic nie dasz siebie choć trochę przekonać, choć tak naprawdę wiesz, że nie masz racji. Wybacz, mam swoje życie, mam kilka rzeczy do zrobienia, mam większe ambicje niż notoryczne wkurwianie ludzi na forum, jak ty i twój mąż, cop.
Wybacz raz jeszcze.

Pozdrawiam, to wszystko z mojej strony co tyczy się twojej osoby, przyjacielu.


RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne? - KrychuTMT - 12-03-2014 09:33 PM

"Komunizm zrobił takie spustoszenia w umysłach Polaków ,że nawet dzieci „czerwonych” które urodziły się już po okresie komunizmu wyssały z mlekiem matki wszystkie cechy tego okresu jak cenzura, kneblowanie ust, niszczenie wszelkimi sposobami opozycji. "

Wydaję się , że to bzdura Big Grin .

Jeżeli czujesz się obrażany, to możesz takie posty zgłosić do moderatora. Nie wyświetla się to nikomu innemu poza moderami, więc masz zapewnioną prywatność w tej dziedzinie.

Na SB mówili tak samo . #przypadek ?


RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne? - RSC-2 - 12-03-2014 09:34 PM

@redd

Posty copa zostały usuniete aby nie było dowodów że on niczego złego nie zrobił.

PeterManfredo też został zbanowany a jego posty są do dzisiaj.

BESTIA napisał mi że ban copa jest na 5 miesięcy i potem moze on wrócić.

Skoro tak to dlaczego usunieto jego posty?


[Ja obrażany się nie czuję bo w wirtualnym świecie ma to daleko w doopie.
Nie zmienia to faktu ,że wielokrotnie kierowano pod moim adresem określenia obraźliwe.
Ale mi to Lotto. Gdyby to było w realu to moja reakcja byłaby inna.