Forum - BOKSER.ORG
Opcje dla Diablo - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Opcje dla Diablo (/thread-1555.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Opcje dla Diablo - Slayer85 - 17-07-2014 04:22 PM

@kubala
Niestety taki scenariusz jest prawdopodobny, aczkolwiek sądzę, że Drozda Diablo jest jak najbardziej w stanie skończyć, tylko pytanie czy to zrobi?
Też sądzę, że najwyższy czas już wyjść do ringu, bo to długo trwa, a Krzysio młodszy się nie robi.


RE: Opcje dla Diablo - Martin - 17-07-2014 04:34 PM

Wygrał Diablo z Czakijewem to i z Drozdem sobie poradzi. Ja podobnie jak @Sander chętnie zobaczyłbym Włodarczyka z Cleverlym, ale pojedynkiem z Drozdem bym nie pogardził. Natomiast walka z Huckiem to byłby dla mnie jako Polaka absolutny hit roku. Walka marzenie, szkoda że mało realna opcja...


RE: Opcje dla Diablo - Slayer85 - 18-07-2014 02:24 PM

Panowie, jak już tu się "rozmarzyliśmy", to powiedzcie proszę, jakbyście widzieli walkę z Huckiem. Wydaje mi się, że Krzysiek jednak by to wygrał. Huckic ma bardzo agresywny styl, ale lubi też przespać początkowe rundy. Jakby Diablo był w stanie kontrować wściekłe ataki Marco, to może nawet i byłby go w stanie znokautować.


RE: Opcje dla Diablo - Martin - 18-07-2014 05:14 PM

To pojedynek, w którym mogłoby się wydarzyć absolutnie wszystko. Nie potrafię wskazać faworyta, szanse 50/50.


RE: Opcje dla Diablo - kubala1122331 - 18-07-2014 05:23 PM

Dla mnie faworytem mimo wszystko Marco. Sporo by zależało gdzie by była walka, jeśli w Polsce szanse Krzyśka by zdecydowanie wzrosły, w Niemczech bardzo zmalały.


RE: Opcje dla Diablo - Sander - 18-07-2014 06:35 PM

Mam problem z tym tematem, bo mamy już temat Krzysio Włodarczyk do takich dyskusji. Tylko niepotrzebnie rozmywa się dyskusja.


RE: Opcje dla Diablo - Gogolius - 19-07-2014 01:52 PM

To samo było z "kto dla Floyda?" Tongue

Sam zwracalem uwagę na takie rzeczy parę miesięcy temu to Ci się podobało Tongue