Forum - BOKSER.ORG
Stevenson vs Bellew i Kovalev vs Sillakh - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Stevenson vs Bellew i Kovalev vs Sillakh (/thread-1543.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Stevenson vs Bellew i Kovalev vs Sillakh - kartofelek - 02-12-2013 10:51 AM

nie ma tych walk bo mogły byc nie pokazywane w tv, obie były na galach drugiej kategorii


RE: Stevenson vs Bellew i Kovalev vs Sillakh - TomaszX - 02-12-2013 07:15 PM

W drugiej walce z Boone Kovalev zebrał co nieco .


RE: Stevenson vs Bellew i Kovalev vs Sillakh - Wilczekstepowy - 06-03-2017 12:29 PM

Nadrobiłem w końcu walkę Stevenson vs Bellew i cóż... Tony w tym pojedynku w ogóle nie istniał. Walka - niewiele brakowało aby się zakończyła już w trzeciej rundzie. W pierwszych trzech odsłonach w ogóle nie widziałem tego "bellewowego" zadziornego charakteru. Dopiero w czwartej i piątej rundzie ten ów charakterek tak na chwilę wyjrzał z Bellew - a może dopiero się wtedy narodził? Nie wiem.
Poza tym Anglik przy Adonisie wyglądał na o wiele chudszego, jakby pochodził z jeszcze niższej dywizji. Dzisiejszy Bellew a ten tutaj z tej walki to dwa zupełnie inne chłopaki. Może brat bliźniak? Tongue


RE: Stevenson vs Bellew i Kovalev vs Sillakh - Hugo - 06-03-2017 01:31 PM

Bellew ważył wtedy 18 kg mniej, niż w walce z Haye'em. Półciężka była dla niego wagą ewidentnie za niską. W cruiser od razu poczuł się lepiej.


RE: Stevenson vs Bellew i Kovalev vs Sillakh - redd - 06-03-2017 02:02 PM

Bellew to przypadek Cruisera, który na siłę starał się stać półciężkim, ze szkodą dla siebie. Zresztą, w boksie amatorskim boksował w ciężkiej (do 91 kg). W Cruiser od razu odżył, a jego ciosy miały swoją wymowę, przy czym nie stracił szybkości.


RE: Stevenson vs Bellew i Kovalev vs Sillakh - Wilczekstepowy - 06-03-2017 02:04 PM

Walczył nawet ze Szpilką, może teraz mały rewanżyk? Wink