Forum - BOKSER.ORG
Zimnoch - Bińkowski - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Zimnoch - Bińkowski (/thread-1391.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Zimnoch - Bińkowski - BMH - 20-10-2013 03:01 PM

(20-10-2013 02:50 PM)Splint3rPL napisał(a):  Ja w tym wypadku muszę poprzeć RJonesa. To, że ktoś jest Polakiem nie sprawia, że jest lepszym człowiekiem. Wolę normalnego Ormianina, niż Polaka - kryminalistę. Nie czuję potrzeby "trzymania się" z marginesem społecznym. Nawet jeśli jest to rdzennie polski margines społeczny. Ktoś zachowuje się jak jaskiniowiec i tłucze niewinnych ludzi na ulicy? Jeśli zajdzie taka potrzeba, "sprzedam go" na komendzie. I możecie mnie nazwać konfidentem. Samo polskie obywatelstwo nie sprawia, że ktoś jest dla mnie lepszym człowiekiem. Oczywiście jestem patriotą, ale chyba inaczej rozumiem patriotyzm. Pijak, cham i złodziej, ale Polak znaczy lepszy? Nic z tego.

Teraz zobacz kolego, jak Ty wyrazasz swoje zdanie, a jak RJones. Ty napisales swoje zdanie w sposob kulturalny i nawet jak sie z nim w ogole nie zgadzam, to nie moge Ci niz zarzucic, bo masz prawo do wlasnych pogladow. RJones wpadl na forum, na dzien dobry pierwszym postem narobil obory i jeszcze deje do zrozumienia, ze przeszkadza mu... chamstwo Szpilki!Rolleyes Ten sam gosc nie widzi, ze sam pisze w stylu ostatniego chama. Hipokryzja i nic wiecej.


RE: Zimnoch - Bińkowski - Splint3rPL - 20-10-2013 03:07 PM

@BMH - No tutaj muszę Ci przyznać rację. Sposób w jaki RJones wyraził swoje zdanie był delikatnie mówiąc kiepski, ale z ogólnym przekazem się zgadzam.


RE: Zimnoch - Bińkowski - KrychuTMT - 20-10-2013 03:08 PM

@BMH
Bo Splint3r to człowiek na poziomie. Ludzie pokroju RJones są hipokrytami , mają pretensje do Szpilki i "prawilniaków " a sami zachowują się identycznie.


RE: Zimnoch - Bińkowski - BMH - 20-10-2013 03:55 PM

Zimnoch chyba rowniez ugryzl Artura... widzial to ktos? To bylo w ostatniej rundzie pod koniec, jak obaj byli przy linach w klinczu. Jak znajde walke, to rzuce okiem raz jeszcze, ale wczoraj bylem niemal pewny, ze Krzysiek rowniez bawil sie w Golote.


RE: Zimnoch - Bińkowski - RJones - 20-10-2013 04:26 PM

Nie miałem intencji obrażać nikogo, ale to jest,jak mawia klasyk, zagadnienie z kultury i sztuki:jak się ma taką sztukę(Szpilka)przed sobą to z trudem można zachować kulturę.
Krzysiu nie jestem hipokrytą ale kim Ty jesteś pisząc takie rzeczy o Ormianach?
Ok , moja forma nie była właściwa ale Twoja TREŚĆ to kompromitacja, do inwektyw Twoich i innych wrażliwych osób się nie odniosę, teksty o lemingach itp są rodem z wpolityce.pl czy innej Frondy - dla mnie tp prawicowi fundamentaliści spod znaku Antka Szalone Oczy.
Podsumowując: Szpilka to zdegenerowany kryminalista o mentalności kibola, myślałem, że Wasyl go uczłowieczył ale niestety próżne nadzieje.
Zimnoch - dłuuuga droga przed nim,dużo ciężkiej pracy, trzymam kciuki, żeby się udało.

Tak to widziałem podczas transmisji a i w wywiadzie Krzysiek się przyznał - kicha, nie powinien gryźć, to obciach


RE: Zimnoch - Bińkowski - KrychuTMT - 20-10-2013 04:45 PM

Jakie rzeczy napisałem o Ormianach ? Po prostu stwierdziłem , że Zimnoch mógł inaczej postąpić niż zeznawać przeciwko Polakom, już lepiej gdyby im wpierd*lił .
Ja nigdy bym nie zeznawał(w sytuacji typu pobicie.,edit aby nie było nie jasności.) przeciwko swoim rodakom w obronie obcokrajowców , Ty byś postąpił inaczej i zostańmy przy tym.
Oczywiście nie popieram napadania na ludzi , nie ważne jakiej są narodowości. Jednak tak samo nie popieram donosicielstwa .
W którym momencie moją wypowiedź jest kompromitująca ?
Jeżeli cokolwiek jest kompromitujące to oburzanie się z powodu zachowania Pinezki , samemu używając słownictwa rodem z rynsztoka.
Kto to jest "Antek Szalone Oczy"? Czyżby Macierewicz ? Głupek jak każdy z Wiejskiej.
Jednak to nie jest temat o naszym kodeksie moralnym oraz poglądach politycznych , czas przestać robić syf w tym temacie , jak sądzisz ?
Pomijając już naszą dyskusje.
Zimnoch to kiepski zawodnik , niby we wszystkim poprawny , ale w niczym nie jest dobry.
Pinezka jest młodszy,szybszy, bardziej dziurawy,lotniejszy na nogach , raczej ma silniejszy cios.
W potencjalnej walce stawiam , że Pinezka znokautuje nie radzącego sobie z łatką "sprzedawczyka" Zimnocha do 6 rundy.


RE: Zimnoch - Bińkowski - Matekbjs - 20-10-2013 05:33 PM

(20-10-2013 04:45 PM)KrychuTMT napisał(a):  Jakie rzeczy napisałem o Ormianach ? Po prostu stwierdziłem , że Zimnoch mógł inaczej postąpić niż zeznawać przeciwko Polakom, już lepiej gdyby im wpierd*lił .

Tylko widzisz kolego, tam nie chodziło o zwykłą bójkę tylko Ci goście zaatakowali tych Ormian maczetami.

Szczerze nie chciałem sie odnosić do tej całej awantury ale widze że jest dym, osobiście nigdy nie poszedł bym na Policje żeby na kogoś donieść.

Ale nie potrafie sie sie odnieść do sprawy Zimnocha obiektywnie bo znam ją tylko od zewnątrz, więc nie mam prawa go oceniać.

W MMA jest taki zawodnik jak Chmielewski który udawał gangstera przy pierwszej okazji pomówił swoich KOLEGÓW i dla mnie to jest ku*estwo.

Sportowo obiektywnie oceniając już na chłodno tą walke widać że emocje poniosły Zimnocha, z Malujdą pokazał naprawde inteligenty boks, prace nóg, i ogólnie wymienność pozycji z których uderzał rywala. Tutaj ta walka to była sraczka ale troszeczke pokazała że z dwójki Szpilka - Zimnoch ten pierwszy będzie faworytem, Krzyśka szanuje cokolwiek by kto nie mówił i jemu będe kibicował aczkolwiek Szpila ma więcej atutów po swojej stronie.


RE: Zimnoch - Bińkowski - RJones - 20-10-2013 06:18 PM

Panowie,
kończąc ten temat powiem: Polak atakujący kogokolwiek maczetą jest zwykłym bandytą i na niego bym doniósł, tak jak na każdego innego bandziora bez względu na narodowość!Macie dziwne pojmowanie patriotyzmu "na rodaków bym nie doniósł",to karykatura patriotyzmu.Przestępstwo jest nim bez podziału na swoich i obcych,a współpraca z policją jest obowiązkiem każdego,normalnego człowieka.Trochę moralizuję jak do dzieci ale jestem zdumiony postawą niektórych kolegów.


RE: Zimnoch - Bińkowski - pyra90 - 20-10-2013 06:25 PM

Narodowość nie ma żadnego znaczenia ,obcokrajowiec może okazać się wartościowym człowiekiem a rodak skurwysynem i co wtedy?


RE: Zimnoch - Bińkowski - Sander - 20-10-2013 06:32 PM

Ostro Zimnoch się wypowiedział o Szpilce i jego ekipie oraz Binkowskim..