Forum - BOKSER.ORG
Zimnoch - Bińkowski - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Zimnoch - Bińkowski (/thread-1391.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Zimnoch - Bińkowski - kubala1122331 - 29-10-2013 10:13 PM

Co do Binkowskiego to racji macie po polowie.
Arta fajnie sie slucha, widac ze nie jest debilem o co gi na poczatku posadzalem.To napeawde inteligentny czlowiek ale nie oszukujmy sje rowniez ze wypromowal sie rzucaniem kurw na prawo i lewo. Gdyby nie to nie udxielalby dzis tyh wszystkich wywiadow i nie bylby by brany pod uwage pod walke x Reexem. Bo co on zrobil w ringu z Zimnochem wiecej chocby od Malujdy? Niewiele.


RE: Zimnoch - Bińkowski - KrychuTMT - 29-10-2013 10:17 PM

(29-10-2013 10:13 PM)kubala1122331 napisał(a):  Bo co on zrobil w ringu z Zimnochem wiecej chocby od Malujdy? Niewiele.

Ugryzł, zdenerwował , urwał 1 rundę , nie poleciał na deski , zawsze coś Tongue


RE: Zimnoch - Bińkowski - Sander - 29-10-2013 10:29 PM

@Krychu
Możesz jechać po Zimnochu ile wlezie ale tu gadamy o Arturze a Ty z jakimiś Krzysiami wyjeżdżasz co nie ma nic wspólnego z tym o czym była rozmowa. Nie znam go i mam za cienkiego boksera ale za chwilę pod każdym newsem będziesz jechał po 'Krzysiu z Białegostoku'???

@kubala
Wytrzeźwiej Confused


RE: Zimnoch - Bińkowski - KrychuTMT - 29-10-2013 10:43 PM

@Sander
Spoko , po prostu zaobserwowałem , że często jeździsz po przeciwnikach Krzysia to nie mogłem sobie odmówić zadania Tobie pytania na temat twoich ewentualnych znajomości z Krzysiem . Temat pośrednio dotyczy Zimnocha , więc tutaj się wypowiedziałem Smile.


RE: Zimnoch - Bińkowski - Sander - 29-10-2013 10:48 PM

Ani o McCallu ani o Malujdzie nic złego nie mówię. Natomiast Szpilka(bardziej) i Art(mniej) to osoby których nie odbieram zbyt pozytywnie. Dyskusja zaczęła się od tego, że zamiast 100 wywiadów z Artem możnaby pogadać i przedstawić publice młodych zdolnych chłopaków o których cicho jest.


RE: Zimnoch - Bińkowski - Wilczekstepowy - 28-03-2015 09:20 PM

A robił ktoś punktacje tego pojedynku? Bardzo mnie ciekawi, jak ta walka wyszła u Was w punktach. Ja pamiętam jedynie to, że mnie mega, mega rozczarowała postawa Zimnocha w ringu.


RE: Zimnoch - Bińkowski - Martin - 28-03-2015 09:46 PM

Nie punktowałem tego, ale ta maruda z Białegostoku wygrała w bardzo słabym stylu.