Forum - BOKSER.ORG
Zimnoch - Bińkowski - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Zimnoch - Bińkowski (/thread-1391.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Zimnoch - Bińkowski - Sander - 21-10-2013 08:28 AM

No tak, że tego...
Łatwo pierdzielić głupoty znając sprawę powierzchownie.


RE: Zimnoch - Bińkowski - KrychuTMT - 21-10-2013 03:23 PM

(21-10-2013 07:53 AM)Gollum/Smigol/Art/Binkowski napisał(a):  Pamiętajcie, że
rodak rodaka powinien wspierać. A
jeżeli ten popełnia błąd, to trzeba
go sprowadzać na dobrą drogę -
powiedział po przegranej walce Artur
Binkowski.

Pomijając wcześniejsze głupoty , to z Tą częścią muszę się zgodzić .


RE: Zimnoch - Bińkowski - RedHawk - 21-10-2013 04:10 PM

@Krychu
Co do tego cytatu, równie dobrze można dopasować go do sytuacji kiedy to Zimnoch złożył zeznania na niejakiego Dragona zamiast go wspierać wiedząc, że popełnił błąd i postarać się sprowadzić go na dobrą drogę. Binkowski jednak w kontekście całej rozmowy miał na myśli coś innego.

Binkowski wycofał się z całej sytuacji bo poznał prawdę, prawdę, którą może poznać KAŻDY komu chce się ruszyć mózgownicą albo chociaż przeczytać zeznania Zimnocha. W skrócie żebyście nie musieli się wysilać. Zimnoch stanął w obronie swojego kolegi, który był Ormianinem, a którego napadli jacyś skin headzi, w szpitalu Zimnoch rozpoznał wspomnianego już wcześniej ''Dragona'' i złożył zeznania przeciwko niemu. Tak więc oficjalnie według ''zasad'' ludzi jak Szpilka stał się konfidentem, ale według zasad normalnego, rozsądnego człowieka postąpił słusznie.


RE: Zimnoch - Bińkowski - Martin - 25-10-2013 05:49 PM

(25-10-2013 04:18 PM)anakrzem napisał(a):  Cała ta afera Szpilka–Zimnoch to moim zdaniem gra medialna, chłopcy sobie dogadują żeby sprzedać walkę i tyle.

To nie to. Oni się naprawdę nie lubią, żeby nie użyć ostrzejszego sformułowania. To już zaszło zdecydowanie za daleko, Zimnoch ostatnimi swoimi wypowiedziami całkowicie się skompromitował, a za tą całą sytuację obwinia się głównie Szpilkę, który też bez winy nie jest. Niech wreszcie zawalczą.


RE: Zimnoch - Bińkowski - BMH - 25-10-2013 06:23 PM

Moglby Szpilka skopac tylek temu Zimnochowi, bo teraz ta walka elegancko "przejdzie". Gorzej jak Krzysio zaliczy baty od jakiegos emeryta.


RE: Zimnoch - Bińkowski - Martin - 25-10-2013 06:33 PM

(25-10-2013 06:23 PM)BMH napisał(a):  Moglby Szpilka skopac tylek temu Zimnochowi

Też na to czekam. Oby w lutym do tej walki doszło.


RE: Zimnoch - Bińkowski - BMH - 25-10-2013 06:53 PM

Oby, oby Martin. Irytuje mnie ten Zimnoch i irytuje mnie ta cala sytuacja z organizacja walki, a raczej z jej brakiem. Nie wiem w czym problem? Dzieki tej pamietnej konferencji i tym wszystkim akcjom rodem z telenoweli, ta walka na dzis dzien powinna wygenerowac grubo wiecej, niz ktokolwiek moglby sie spodziewac. Jak to sie mowi: "kuj zelazo poki gorace", bo beda jaja jak bokser z Bialegostoku zaliczy niespodziewana porazke.
Jezeli juz dojdzie do walki, to licze(mimo, ze nie przepadam za zadnym z nich), ze Artur go rozjedzie.


RE: Zimnoch - Bińkowski - kantemir - 26-10-2013 09:53 AM

(25-10-2013 04:18 PM)anakrzem napisał(a):  Cała ta afera Szpilka–Zimnoch to moim zdaniem gra medialna, chłopcy sobie dogadują żeby sprzedać walkę i tyle. A Bieńkowski jest spoko, jak na tyle lat przerwy w walkach to w starciu z Zimnochem kondycji mu nie zabrakło.
Big Grin tez tak uwazam,ze to splanowana akcja z bojka.albo moze i spontanyczna ,ale dalej yuz szlo po planu i kazdy wygral..ale w ogole oceniam to wszystko pozytywnie, bo ,znowu taki, glownie,zeby prosta publika poczala placic za boks-czy to dzieki skandalowi,czy czemu innemu-nie ma znaczenia...Jesli nie bedzie zarobkow,sprzedazu bojow,gale i t.p..to i zarobkow nie bedzie..a jesli bedzie zarobki,to bedzie i progres..mozna bedzie choc by najmowac fajnych sparring-partnerow z tego samego Kazakhstanu ,ukrainy,czy meksiku..rosji..nie gwaizd,zrozumialo,ale mocnych ,,sredniakow,, takich jak Mazikin, Bachtow i t.p....i t.p. nie za drogo.i z czasem bedzie ludzi np.poziomu choc by Marko Huka czy kogo tam..a moze i lepiej..

Taki jak BMH czy Kantemir,czy Martin- oni polskich bokserow nie nagoduja Rolleyes-to kupka estetow i tyle..ich kilko tys.na 37 mln.polakow ..i co z tego ?
glownie-prosty obywatel i jego 50-100 zlotych..


RE: Zimnoch - Bińkowski - Sander - 26-10-2013 10:00 AM

A ja mam nadzieję, że jak zawalczą to Szpilka zostanie rozjechany.


RE: Zimnoch - Bińkowski - BMH - 26-10-2013 10:16 AM

(26-10-2013 10:00 AM)Sander napisał(a):  A ja mam nadzieję, że jak zawalczą to Szpilka zostanie rozjechany.

Jak to sie mowi, nadzieja umiera ostatnia.Wink Po tym co zobaczylem z McCallem, czy Binkowskim, to mam watpliwosci, czy Zimnoch w ogole "ukradnie" runde Szpilce.