Forum - BOKSER.ORG
Zimnoch - Bińkowski - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Zimnoch - Bińkowski (/thread-1391.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Zimnoch - Bińkowski - redd - 20-10-2013 06:50 PM

(20-10-2013 04:45 PM)KrychuTMT napisał(a):  Ja nigdy bym nie zeznawał(w żadnej sytuacji,tak nawiasem mówiąc) przeciwko swoim rodakom w obronie obcokrajowców.

Oczywiście nie popieram napadania na ludzi , nie ważne jakiej są narodowości. Jednak tak samo nie popieram donosicielstwa .

1.Nie rozumiem tej symetrii. Rodak może okazać się pospolitym skurwysynem, który lata po ulicy z nożem, a obcokrajowiec normalnym i pożytecznym obywatelem. Dla mnie taki rodak jest nic nie wart. Dla mnie recydywa nie ma narodowości. Tacy ludzie to szkodnicy i niezależnie jakiej są narodowości zasługują na naprostowanie.

Pracowitego i spokojnie żyjącego obcokrajowca bardziej cenię, niż Polaka, który żeruje na państwie i uprawia recydywę.

2.Tak, zeznanie przeciwko recydywistom, to zdecydowanie czyn godny potępienie ;/


RE: Zimnoch - Bińkowski - BESTIA - 20-10-2013 06:53 PM

Dalej piszcie w offtopie, nie ma co śmiecić tematuTongue.


RE: Zimnoch - Bińkowski - Martin - 20-10-2013 07:58 PM

(20-10-2013 06:32 PM)Sander napisał(a):  Ostro Zimnoch się wypowiedział o Szpilce i jego ekipie oraz Binkowskim..

Jego wypowiedzi są skandaliczne. Za coś takiego gość powinien zostać zdyskwalifikowany. W innej dyscyplinie sportu byłoby to nie do pomyślenia.

Pamiętam jak podczas mistrzowskiej fety piłkarze Śląska śpiewali razem z kibicami co myślą o Legii - to przypomnę iż kilku z nich zostało zawieszonych na kilka spotkań nowego sezonu i dostali jakieś kary finansowe. A tu się coś takiego toleruje......Zimnoch zachował się jak prostak i niczym się nie różni od buractwa, które pokrzykiwało tam coś na niego w kopalni.


RE: Zimnoch - Bińkowski - KrychuTMT - 20-10-2013 07:59 PM

Ciesze się , że w końcu ktoś zauważył , że Krzysiu to taki sam cham i prostak jak Pinezka .
Ta wypowiedź o biciu bydła była strasznie żenująca , chyba nawet poniżej poziomu "gita".


RE: Zimnoch - Bińkowski - Sander - 20-10-2013 08:17 PM

A Wam by nerwy nie puściły jakby dwa łyse półgłówki opowiadały o Was mediom historie o których nie mają pojęcia? Do tego jeden z nich gryzłby Was w ringu a drugi onanizował się przy ringu pokrzykując w Waszą stronę w towarzystwie innych 'inteligentnych inaczej' ?


RE: Zimnoch - Bińkowski - KrychuTMT - 20-10-2013 08:27 PM

Krzysiu też wygaduję głupoty typu "robienie konia koledze". Obydwoje są siebie warci , Szpilka to dno do kwadratu , a Zimnoch już mu dorównał .
Mi osobiście by puściły nerwy i nie miałbym pretensji gdyby ktoś w takiej sytuacji porównał mnie do Szpilki i jego kompanów.


RE: Zimnoch - Bińkowski - Martin - 20-10-2013 08:57 PM

@Sander
Uważasz, że takie wypowiedzi jak ta Zimnocha powinny być tolerowane? Oczywiście, że miał prawo sie wkurzyć, zresztą o to chodziło prowokatorom, ale to go wg mnie nie usprawiedliwia. Taki przykład ma iść do młodych adeptów boksu?

Może pan redaktor Ratajczak by to skomentował........dlaczego milczy?


RE: Zimnoch - Bińkowski - Sander - 20-10-2013 09:09 PM

Powiem krótko. To nie Zimnoch to zaczął i nie on jest prowodyrem tych medialnych wojenek.


RE: Zimnoch - Bińkowski - KrychuTMT - 20-10-2013 09:12 PM

Aha , czyli dla Ciebie Szpilka jest półmózgiem, ,bydlakiem,prujdupą,troglodytą ( nieodpowiednie wykreśl) , a Zimnoch który kontynuuje tą żałosną gierkę jest lepszy ?
Nieważne kto zaczął , Zimnoch biorąc udział w tej medialnej wojnie stał się taki sam jak Pinezka ,bądźmy obiektywni !


RE: Zimnoch - Bińkowski - Sander - 20-10-2013 09:16 PM

To kto zaczął ma ogromne znaczenie. To Artur swoją główką pokazał jakim jest ******. Co ma Zimnoch robić? Siedzieć cicho? Nawet po takich szopkach jak wczoraj? To jest facet i ma swój honor. A jego wypowiedzi nie pochwalam, przegiął.