Forum - BOKSER.ORG
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) (/thread-1385.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Mastrangelo - 01-02-2014 07:49 PM

Haha, zastanawiam się czy samego Mino też nie wrzucić do rankingu. To ten typ walki, w którym obaj uczestnicy zyskują na prestiżu.


RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - BMH - 01-02-2014 07:53 PM

Jasne, ze tak!Big Grin Big Grin
Ogladales walke? Beke mialem z komentarza jak nigdy przedtem w zadnej walce.Smile


RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Maynard - 01-02-2014 07:54 PM

Myślę, że po tym znakomitym występie Mino będzie nadal unikany przez wszystkich mistrzów świata kategorii cruiser. Może Kliczko się skusi na taki pojedynek, jeśli argentyński promotor wyłoży odpowiednią ilość pesos?


RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Mastrangelo - 03-02-2014 02:19 PM

Kategoria lekka:
Po 3 porażkach z rzędu z rankingu w kategorii lekkiej wypada Gavin Rees. Jego miejsca nie zajmuje jednak jego pogromca, Gary Buckland, lecz Omar Figueroa..
Edit:
JEszcze jedna mała zmiana.
Kategoria Junior Ciężka
Nieaktywny od blisko półtorej roku Troy Ross wypada z rankingu, na 10 miejsce wchodzi Grigory Drozd.


RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - TomaszX - 05-02-2014 06:58 AM

W średniej zamiast Rubio dałbym Billyego Joe Saundersa .


RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Mastrangelo - 05-02-2014 07:37 AM

Myślałem nad tym, gdyby lista była dłuższa to Billy byłby 11-sty.
Rubio jednak dłużej jest na topie, już od wczesnych lat poprzedniej dekady bił solidnych średniaków, do tego walka z Jr. jak dla mnie mogła równie dobrze być dla niego zwycięska. Na razie zostaje tak jak jest.


RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Mastrangelo - 06-02-2014 12:38 PM

(Niejaki) Oswaldo Novoa znokautował Chińczyka Xiong Zhao Zhonga i odebrał mu pas WBC kategorii słomkowej.. Oglądając tą walkę całkiem już zwątpiłem w sens istnienia tej kategorii wagowej...
W każdym razie, Xiong wypada z listy - Handig i Buitrago o oczko w górę, a nowy mistrz WBC debiutuje na miejscu 10-tym.


RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Mastrangelo - 17-02-2014 02:33 PM

Update:
Kategoria Super Piórkowa
Po świetnej walce we Francji Romain Jacob odebrał pas mistrzowski Devisowi Boschiero. Na mojej karcie wyszedł remis, walka była bardzo wyrównana i na dobrym poziomie więc pozostawiam Boschiero na jego wysokim miejscu. Jacob debiutuje na miejscu ósmym.
Poza tym z zestawienia w tej kategorii wypada nr.5, Roman Martinez, który na gali Pacquioao i Bradleya zmierzy się z Raymundo Beltranem w kategorii lekkiej. Piątka za nim oczko w górę.


RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Mastrangelo - 21-02-2014 04:03 PM

Kategoria Kogucia
Rodrigo Guerrero po pokonaniu niepokonanego wcześniej Daniela Rosasa wchodzi na 10 miejsce za Julio Ceja'ę.
Myślę, że było to dla Rodrigo lepsze zwycięstwo niż jakiekolwiek z tych które ma na Swoim koncie młody Ceja.


RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo) - Mastrangelo - 22-02-2014 10:28 PM

Spore zmiany w kategoriach lekkiej i półśredniej po weekendzie.
W wyższej z tych kategorii wyrzuciłem Zaba Judah, który nie wiem czy jeszcze do niej wróci, oraz Hanka Lundyego, który wrócił do kategorii lekkiej(słusznie zresztą). Nowe twarze na 9 i 10 miejscu to Johan Perez po dwóch imponujących zwycięstwach, oraz doświadczony Humberto Soto.
Wspomniany Lundy po kolejnym wartościowym zwycięstwie ląduje w lekkiej aż na 5 miejscu, przed Raymundo Beltranem z którym przegrał raczej pechowo. Z listy wypada Omar Figueroa, a na ostatnie miejsce spada nieaktywny Sharif Bogere.