Forum - BOKSER.ORG
Chavez zmienia kategorię - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Chavez zmienia kategorię (/thread-1370.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Chavez zmienia kategorię - Metzger - 26-09-2013 08:57 PM

(26-09-2013 08:38 PM)Hugo napisał(a):  Pascal wniósł na wagę te 10 funtów więcej, a Kuziemski ważył poniżej limitu półciężkiej. Widocznie coś dostał po cichu, bo nie protestował.
Pascal ważył 6,5 funta ponad limit. Kuziemski też minimalnie przekroczył granicę 175 funtów.


RE: Chavez zmienia kategorię - Sander - 26-09-2013 09:12 PM

BESTIA
Syf się tu robi..
Skończcie o tych żydach.

Tyle pajacują wszyscy żeby młodego chronić a chciałbym zobaczyć minę Aruma gdy Vera nokautuje Chaveza..


RE: Chavez zmienia kategorię - BESTIA - 26-09-2013 09:17 PM

Jak coś to dalej piszcie w OFFTOP.

Najwięcej traci na tym sam Chavez , ojciec pewnie trochę naciska na dalszą karierę syna, a on z chęcią przeszedł by już na emeryturę.Arum to najgorsze ścierwo dzisiejszego boksu, jak Don King kiedyś tak Arum dziś.


RE: Chavez zmienia kategorię - KrychuTMT - 26-09-2013 09:24 PM

Emeryturka w wieku 27 lat , dosyć szybko Tongue. Co do Aruma to 100% racji , na marginesie bym dodał , że Don King kochał pewien naród , ciekawe jaki .Nie będę dokończał bo się zdenerwujecie Tongue


RE: Chavez zmienia kategorię - BESTIA - 26-09-2013 09:30 PM

Emeryturka w wieku 27 lat , dosyć szybko.

Jego styl życia sprawia jakby nie chciał dalej boksować.


RE: Chavez zmienia kategorię - Maynard - 26-09-2013 10:06 PM

Dyskusję nie na temat usunąłem.

Chcecie kolejnych ostrzeżeń, kontynuujcie te bzdury o Bogu ducha winnych Żydach. Jedno ostrzeżenie już poleciało, osoba która je dostała, niech uważa, bo zastanawiałem się nad banem.



RE: Chavez zmienia kategorię - kubala1122331 - 26-09-2013 10:22 PM

Co robi Chavez to głowa mała. Jak można tak lekceważyć obowiązki boksera i dodatkowo mieć przyzwolenie promotora. Jak słyszę słowa: "Ważenie jest w piątek o trzeciej po południu. To będzie jedyne takie ważenie w historii boksu. Najpierw zważymy zawodników, a potem podamy limit. To unikalny incydent" Aruma to jest to dla mnie większą kompromitację boksu niż remis w walce Money - Alvarez.


RE: Chavez zmienia kategorię - TomaszX - 27-09-2013 07:34 PM

Oby Chavez walczył dalej prezentuje bardzo widowiskowy styl,myśle że mógłby namieszać w SS i LHW.

Musi tylko zwiększyć ilość zadawanych ciosów!


RE: Chavez zmienia kategorię - Krzych - 27-09-2013 08:05 PM

@Sander

Jak chcesz zobaczyć Aruma po tym jak Vera znokautuje Chaveza to obejrzyj Aruma po tym jak Marquez znokautował Pacquiao. Z tym, że Chavez nie zarabia aż tak dużo więc jego wyraz twarzy nie będzie aż tak zabawny jak tamtej nocyBig Grin Zabawny jak dla kogo oczywiście. Ten widok człowieka, który zmarnował tusz w drukarce na wydrukowanie werdyktu punktowego. Dla mnie bezcenne


RE: Chavez zmienia kategorię - Metzger - 28-09-2013 07:09 AM

Chavez wysuszony niczym więzień oświęcimski. Nie wyobrażam jakim cudem z Martinezem ważył 6,5 kg mniej.