Forum - BOKSER.ORG
MMA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: MMA (/thread-137.html)



RE: MMA - Wietnam - 03-03-2016 10:43 PM

Może nie wszyscy jeszcze wiedzą ale w sobotę Conor McGregor nie zmierzy się o
mistrzostwo wagi lekkiej z mistrzem Rafaelem Dos Anjosem,
RDA na jednym z ostatnich sparingów złamał nogę, szkoda
Jego nowym rywalem na gali UFC 196 będzie Nate Diaz, decyzję te ogłoszono
tydźien temu, Nate Diaz to taki odpowiednik w MMA, Brandona Riosa
nigdy nie wiadomo jak będzie przygotowany do walki,
zdarza się że wygląda w oktagonie na Fightera po dwu tygodniowej
kuracji schabowej Wink ale jest to zawodnik twardy i bezczelny,

pojedynek został zakontraktowany w limicie wagi średniej (do 77 kg) powòd wiadomy, zbyt krótki termin na zbicie wagi Diaza do 70 kg.
Conor McGregor jest obecnie mistrzem w wadze do 66 kg, stąd w przypadku nadchodzącej walki do oktagonu wniesie ponad 10 kg więcej.

Transmisja gali jak zwykle w extreme sport Channel z soboty na niedzielę od godz 4.00
Pasa będzie również broniła pogromczyni Rondy Rousey, Holly Holm jej rywalką będzie Miesha Tate.

Konferencja zaczęła się 40 minut temu





RE: MMA - Wietnam - 03-03-2016 11:52 PM

Face off





RE: MMA - Wietnam - 05-03-2016 07:33 PM

Rekordowe zarobki podczas dzisiejszej gali UFC 196. Same podstawy zawodników robią wrażenie. McGregor 1 milion $, Diaz 500 tysięcy $, Holm 500 tysięcy $
Irlandczyk ostatecznie spodziewa się zarobić grubo ponad 10 milionów dolarów

Wczorajsze ważenie





RE: MMA - kubala1122331 - 06-03-2016 06:45 AM

Holly Holm niezbyt długo nacieszyła się pasem mistrzyni UFC. Ale pięknie ją Miesha skończyła, klasa Smile Cuda się dzieję dzisiaj (i wczoraj) w sportach walki, wygrywają niemal same underdogi, emocji masa. No to co, teraz czas na Nate'a Angel

No i wykrakałem Idea


RE: MMA - Wietnam - 06-03-2016 07:24 AM

Conor dostał wpierdol Smile
Nate dzik, kubeł zimnej wody będzie musiał wylać na siebie,
ale to typ Bronera nie zmieni się, .
Wystrzelał się Conor w pierwszej rundzie a Diaz ma łeb z kamienia, jak Brandon Rios,.
Piękny dzień, .
Konydycjnie też nie podołał Notarious,

Nate , ładnie pięknie to skwitował , : Smile do Rogana.





RE: MMA - Terminator - 06-03-2016 07:54 AM

[Obrazek: 3bfee474aebb8.jpg]

Cholera było blisko wygranej, miałem nosa co do wygranej Diaza ale niestety zawiódł wcześniej Czagajew, który miał wytrzymać do końca. Oglądając klepiącego McGregora tylko sie załamałem, bo jednak to jemu kibicował po tym jak już wiedziałem że wygranej nie bedzie.


RE: MMA - Metzger - 06-03-2016 08:37 AM

Terminator, widać, że obstawiając decyzję na niekorzyść Czagajewa zupełnie olałeś analizę aspektów pozabokserskich.

Conor wniósł na wagę ponad 10 kg więcej niż niecałe 3 miesiące temu i zaczął przypominać zdrowego człowieka, a nie więźnia oświęcimskiego. Kolejny raz utwierdzam się w przekonaniu, że ważenie dzień przed walką to głupi i szkodliwy pomysł (no ale to jest dodatkowe mini-show, na którym też się zarabia).
[Obrazek: McGregor_before_and_after.0.jpg]


RE: MMA - Joker - 06-03-2016 08:52 AM

Mcgregor był za mały dla Diaza a przynajmniej w tej chwili.Szkoda mi Holm,kontrolowała pojedynek a tu taki klops.


RE: MMA - KrychuTMT - 06-03-2016 11:20 AM

Najpierw Rousey teraz ten Pajac hahah XD.#49-0 #MoneyTeam


RE: MMA - BESTIA - 07-03-2016 11:21 PM

A Conor chciał wzywać juz Floyda z emerytury, sądzę, że trochę nie docenił Diaza.

Bedorf tez ładnie zawalczyl...