Forum - BOKSER.ORG
MMA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: MMA (/thread-137.html)



RE: MMA - Wilczekstepowy - 28-11-2015 10:04 PM

Przepiękna ta Ariane Lipski. Aż się normalnie zakochałem. Tongue


RE: MMA - BMH - 28-11-2015 10:05 PM

(15-11-2015 10:26 PM)Metzger napisał(a):  To żeś dowalił z Gołowkinem. Facet jest w swojej wadze tym kim Rigo, Floyd, Ward, Kowal i Kliczko w swoich. Nie wiem gdzie trzeba mieć oczy, by tego nie widzieć.

Nic nie dowalil a napisal sama prawde. Ronda byla wlasnie od jakiegos czasu tym , czym jest od niedawna dla szereszgo grona GGG. To co napisales powyzej mozna bylo smialo napisac o tej babce.


RE: MMA - Metzger - 28-11-2015 10:16 PM

(28-11-2015 10:05 PM)BMH napisał(a):  Nic nie dowalil a napisal sama prawde. Ronda byla wlasnie od jakiegos czasu tym , czym jest od niedawna dla szereszgo grona GGG. To co napisales powyzej mozna bylo smialo napisac o tej babce.
Ech... Miałem na myśli to, że niektórzy jeszcze przed porażką uważali Ronde nie za ansolutny i obiektywny nr 1, tylko za dobrą zawodniczkę, wokół której jednak stworzono nieadekwatny hype m. in. dobierając słabe przeciwniczki. Z Gołowkinem sytuacja jest odwrotna - jest obiektywnie niekwestionowanym hegemonem swojej wagi, ale jego medialność jest nieproporcjonalnie niska w stosunku znaczenia sportowego.


RE: MMA - Wilczekstepowy - 28-11-2015 10:45 PM

A czy mieszane sztuki walki mają taką stronkę, jak bokserzy boxrec? Tak aby móc dość szczegółowo zapoznać się z historią walka zawodnika?


RE: MMA - Wietnam - 28-11-2015 10:51 PM

Wilczek, oto i ona.

http://www.sherdog.com/


RE: MMA - Wietnam - 29-11-2015 12:54 AM

Michał przepraszam, ale to była walka. Nie chcieliśmy jej. Zmusili nas.

"Zmuśili nas" -tak to funkcjonuje, ,,
Wink

Mamed niszczy Materle.


RE: MMA - BMH - 29-11-2015 02:48 AM

(28-11-2015 10:16 PM)Metzger napisał(a):  Ech... Miałem na myśli to, że niektórzy jeszcze przed porażką uważali Ronde nie za ansolutny i obiektywny nr 1, tylko za dobrą zawodniczkę, wokół której jednak stworzono nieadekwatny hype m. in. dobierając słabe przeciwniczki. Z Gołowkinem sytuacja jest odwrotna - jest obiektywnie niekwestionowanym hegemonem swojej wagi, ale jego medialność jest nieproporcjonalnie niska w stosunku znaczenia sportowego.


No idac w ta strone, to Golovkina tez niejden nie uwaza za numer1, a jedynie za dobrego zawodnika/dobrego mistrza, ktory rozni sie tym od Rondy, ze hype na niego jest jak narazie kiepski jak na mozliwosci sportowe. UFC w Stanach maja renome, a K2 nie, stad ta dysproporcja popularnbosci na korzysc babki. Golovkin u Aruma bylby juz gwiazda od wielu lat i dziwi mnie, ze wielu wciaz jest tak slepych na ta oczywistosc. Sportowo tak samo Ronda do niedawna, jak Golovkin do dzis, to oczywisty top swoich dywizji.


RE: MMA - Wilczekstepowy - 29-11-2015 01:25 PM

Jakby ktoś jeszcze nie widział tych 30 sekund:






RE: MMA - Wietnam - 29-11-2015 01:38 PM

Co jak co ale Mamed to zajebisty gość, , technicznie jest jednym z najlepszych jak nie najlepszy w Europie
miesza sztuki walki, low kicki, kolana zajebiste.
Szkoda że nie spróbuję swoich śił w UFC , .


RE: MMA - Wilczekstepowy - 29-11-2015 02:14 PM

Właściwie to dlaczego nie spróbuje? Z tego, co pamiętam to już jedną nogą był w UFC. Co się takiego stało, że jednak nie przeszedł?