Forum - BOKSER.ORG
MMA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: MMA (/thread-137.html)



RE: MMA - BESTIA - 20-06-2015 12:03 PM

Oglądał ktoś Werduma? niespodzianka, ale na pewno nie tak duża jak określają to w mediach.


RE: MMA - BMH - 20-06-2015 01:01 PM

Ogladalem i bardzo sie ciesze. Cain, byl zardzewialy. 1 odlosna dla niego, kolejna dla Werduma, a w 3 mistrza ponioslo, chcial zrobic obalnie, a nie trudno zgadnac jak taka proba akcji rodem z futbolu amerykanskiego, moze zostac wykorzystana przez takiego kogos jak Brazylijczyk.Big Grin Duszenie i po ptokach.
Uwazam, ze Cain przeliczyc sie z rywalem na powrot. Jak jednak pisalem na poczatku.. wygrana Werduma mnie bardzo cieszy.


RE: MMA - Wietnam - 20-06-2015 01:32 PM

Uwaga, jeżeli ktoś nie ma w pakietach cyfrowego Polsatu kanału extreme Sports Chanel, który od niedawna pokazuje gale UFC, a dzisiaj na tym kanale Gala UFC w Berlinie na której Joanna Jędrzejczyk broni mistrzowskiego tytułu, , spokojnie może włączyć ten kanał i oglądać gale, , ponieważ Extreme Sports jest udostępniony promocyjnie przez miesiąc dla wszystkich niższych pakietòw
od pakietu podstawowego czyli mini,, hd.


RE: MMA - Wietnam - 20-06-2015 10:09 PM

Kolejna ! Masakra Polki, Jessica Pene rozbita, fenomenalną stójkę ma Joanna,.
Still undefeated!!


RE: MMA - BESTIA - 20-06-2015 11:01 PM

Jessica prawie wytrzymała do końca, twarda jest.


RE: MMA - kubala1122331 - 20-06-2015 11:03 PM

BESTIA
To dopiero połowa dystansu była... Wink Znakomita walka Jędrzejczyk, ale szkoda mi trochę tej Penne. Zdrowia straciła masę i nie wiem czy nie lepsze byłoby przerwanie walki już w drugiej rundzie. Takiego Hallmana od razu poddali...


RE: MMA - Wilczekstepowy - 21-06-2015 07:19 AM

Chłopaki, wrzućcie jakiś link z tej walki!


RE: MMA - Metzger - 21-06-2015 09:41 AM

http://vk.com/best_of_mma?z=video-49956964_170960590%2Fa3a14da099b671fa05


RE: MMA - fext - 21-06-2015 10:11 AM

(20-06-2015 11:03 PM)kubala1122331 napisał(a):  BESTIA
To dopiero połowa dystansu była... Wink Znakomita walka Jędrzejczyk, ale szkoda mi trochę tej Penne. Zdrowia straciła masę i nie wiem czy nie lepsze byłoby przerwanie walki już w drugiej rundzie. Takiego Hallmana od razu poddali...
Byłoby. I szkoda, że ją wypuścili. Jędrzejczyk i tak zdecydowanie dominowała, było też z góry wiadomo, że będzie celować w to rozcięcie i trafiać. Narożnik i lekarz pokpili sprawę. Rozumiem, gdyby walka była wyrównana a Polka w podobnym stanie, ale przy takiej dysproporcji dalsza walka nie miała sensu. Rozumiem, że walka mistrzowska, jednak jak dla mnie zdrowie dziewczyn jest ważniejsze.


RE: MMA - Wietnam - 21-06-2015 10:51 AM

Mieć tak szybkie ręce coś nieprawdopodobnego

Daniel Cormier na twiterze : Joanna Jedrzejczyk is a bad bad woman man.

Ronda Rousey : WOW!!!!! @joannamma such a badass, a real fighter's fighter, couldn't respect
her more!!!! #WhosNext !?!?

Derek Brunson : possibly the best striker in the UFC

Matt Brown : Joanna is the best female fighter in the world imo. Anyone else agree?

Między Rondą a Joanną jest 10 kg różnicy więc narazie niemożliwe jest aby te dwie bestie spotkały się w oktagonie,
ale pytanko mam, , jakbyście widzieli wyniki takiego starćia,? i czy Joanna w wyższych kategoriach nie straci swojej szybkośći i siły?