Forum - BOKSER.ORG
MMA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: MMA (/thread-137.html)



RE: MMA - Wietnam - 03-12-2014 11:06 PM

Mamed może jest jednym z lepszych w Europie ale w UFC by przepadł,niech cieszą się Vipy na galach KSW bo to dla nich,,


RE: MMA - BMH - 03-12-2014 11:39 PM

Moze to byc prawada, ze Mamed jest najlepszym zawodnikiem MMA walczacym w organizacji Europejskiej. Kto to wie? Ja za slabo znam Europejskie podworko, ale znam Khalodova, a dla mnie to talent jakich malo sie oglada. Widzialbym Mameda jako wygranego z niejednym faciem z UFC, ktory ma juz niemale osiagi.

Na bank Mamed zalicza sie do scislej czolowki Europejskiej, nawet gdy wezmiemy pod uwage Europejczykow walczacych w UFC.


RE: MMA - BESTIA - 03-12-2014 11:51 PM

Z kim wartościowym ostatnio Mamed walczył? Na tle sredniakow to można wyglądać super, ale co z tego? Dla mnie Khalidow to będzie nieprawdziwy talent,który mógł coś zwojowac.


RE: MMA - BMH - 03-12-2014 11:52 PM

(03-12-2014 11:51 PM)BESTIA napisał(a):  Z kim wartościowym ostatnio Mamed walczył? Na tle sredniakow to można wyglądać super, ale co z tego?

Podobne zarzuty kierowne byly calymi latmi w strone Kliczki. Identyko.Wink


RE: MMA - KrychuTMT - 03-12-2014 11:57 PM

Lucian Bute też na tle średniaków wyglądał znakomicie, a ścisła czołówka go zweryfikowała.
Gdyby Mamedowi zależało na rozwoju sportowym, to przyjąłby ofertę UFC( ale do tego trzeba być pewnym swoich umiejętności).
Niech weźmie przykład z Andrzeja Fonfary, który zawalczył za 1 dolara aby wejść na wyższy poziom.


RE: MMA - BESTIA - 04-12-2014 12:25 AM

Problem w tym, że Kliczko naprawdę nie miał i nadal nie ma klasowych rywali. Mamed choćby w Bellatorze mógłby się sprawdzić, już nie chodzi o to czy w ksw będzie miał lepiej, a o ambicje. Ja na jego miejscu chciałbym się sprawdzić z czołówką światowego MMA.


RE: MMA - kubala1122331 - 04-12-2014 12:35 AM

Ja ogólnie nie znam czołówki MMA, ale czemu zakladacie że Mamed nie miałby szans w UFC? Bo chyba nie z tego, że pokonuje swoich rywali w dwie minuty wykorzystując najróżniejsze techniki?
Brak ambicji to jedno i odwagi to jedno, ale rzetelna ocena umiejętności to drugie. Bo o ile taki Materla czy Bedorf są wytworami KSW to o tyle Mamed prezentuje wielki poziom sportowy.


RE: MMA - BMH - 04-12-2014 12:43 AM

(04-12-2014 12:25 AM)BESTIA napisał(a):  Ja na jego miejscu chciałbym się sprawdzić z czołówką światowego MMA.

Ja na miejscu Mameda siedzialbym tam gdzie najwiecej mi placa.Smile


RE: MMA - Wilczekstepowy - 04-12-2014 09:26 AM

Mamed nie młodnieje, a pieniądze też są ważne więc pewnie boi się zaryzykować i porzucić wszystko to, co tu ma, co sobie sam wypracował i przenieść się za mniejsze pieniądze za Wielką Wodę. Tu ma też zapewne również całkiem dobre pieniądze z reklam. A powiedzmy, że po dwóch porażkach w Stanach te źródło mogłoby zostać odcięte. Jednak mimo jego wieku również bym chciał aby stoczył jakiś fajny pojedynek z kimś z czołówki UFC - z Silvą albo Belfortem, ale pewnie nie będzie mi to dane. Chalidow ma 34 lata. Ile jeszcze będzie mu dane stoczyć walk na wysokim poziomie? Tutaj zawodnicy starzeją się pewnie trochę później niż w boksie, ale przecież starzeją się.

Na polskim podwórku pozostał mu już tylko Drwal i Materla, choć niektórzy uważają, że ten ostatni jest mocno przereklamowany.

A tutaj zarabia naprawdę dobrą kasę. Czytałem, że raz dostał za walkę wieczoru 150 tysięcy euro. To sporo kapusty. W UFC najlepsi pewnie zarabiają na zbliżonym poziomie?


RE: MMA - BMH - 04-12-2014 02:33 PM

Ja nie czaje po co Mamedowi UFC? Dla slawy? Wow, fajnie fajnie. Tutaj w PL zarabia lepiej, a do tego ma przeciez kontrakty ze sponsorami. Nie jest nawet powiedziane, ze te kontrakty moglby Khalidov zerwac bez szkoday na swojej kieszeni, a przechodzac do UFC, bylby do tego zmuszony. Moze ktos wie cos wiecej, to niech sie pochwali, co staloby sie ze sponsorami Mameda, gdyby ten teraz sie zdecydowal na wyjazd..?
Po co smiagac po swiecie i w wieku 35lat, jak tu ma wszystko... hajsy, podpisane kontrakty, rodzine i jest gwiazda jednej z najlepszych Europejskich organizacji MMA. Zreszta Mameda doceniaja nie tylko Polacy, czy nawet Europejczycy, bo osoby co zyja tym sportem znaja go nawet z Stanach, i jak najbardziej uwazaja go za duzy talent. Gdyby sie zdecydowal na wyjazd to bym zyczyl mu jak najlepiej, ale na jego miejscu bym za cholere nie porzucal tego co mam, bo byloby to najzwyklejsza glupota. To nie jest film o wojowniku ktory ryzykuje zycie by czegos dowiesc, to jest zycie jednego czlowieka, ktory w mojej ocenie slusznie zrobil zapewniajac rodzinie jak najlepsze warunki.

(04-12-2014 12:25 AM)BESTIA napisał(a):  Problem w tym, że Kliczko naprawdę nie miał i nadal nie ma klasowych rywali.

Spotkalem sie z podobnymi zarzutami w strone Holmesa i Tysona. Badzmy powazni... Povetkin, Peter, Byrd, to niby co? Scilsy top, goscie sprawdzeni i utalentowani. Kliczko nie przypadkiem jest postrzegany jak zywa legenda i jest bokserem wybitnym, jedynym z najwiekszych HW all time, a Khalidov jest tylko bardzo utalentowanym gosciem, kims kto byc moze jest najlepszy w Europie, ale rowniez doceniany na swiecie. Tyle.
Zreszta Mamed walczyl z niejednym bylym reprezentantem UFC, wiec chyba na poziom rywali nie mozna narzekac.