Forum - BOKSER.ORG
MMA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: MMA (/thread-137.html)



RE: MMA - Pakman - 29-12-2013 03:50 PM

Dla mnie GSP i Jon Jones prezentują dokładnie ten sam poziom. Wielu stawia wyżej JJ, bo jest bardziej efektowny, ale należy też doceniać konsekwencję, skuteczność i niebywałe umiejętności Kanadyjczyka. Obydwaj jednak ostatnio zaprezentowali się dość słabo. Inna sprawa, że Hendricks i Gustafsson to ścisła czołówka.


RE: MMA - kubala1122331 - 29-12-2013 10:14 PM

Oglądałem dzisiaj na powtórce nie znając sytuacji... Strasznie to wyglądało, powiem szczerze, że zamknąłem oczy na powtórce. Nie to żebym był wrażliwy, ale to obsuwające się kolano... Jezu... Na powrót do sportu nie ma co liczyć, ogólnie ciekawe kiedy zacznie chodzić.
A widzieliście walkę Rousey z Tate. Mówta co chceta, ale baby to są zawzięte. Może mało oglądam MMA, ale takiej zawziętości to ja w klatce jeszcze nie widziałem. Siła fizyczna wygrała, i Ronda to pewnie przyszła gwiazda UFC, ma wszystko, by być najlepsza. Jednak ona to chyba raczej negatywna bohaterka, sam jej nie lubię, ale umiejętności i siłę fizyczną to ma nieprawdopodobną.


RE: MMA - Maynard - 30-12-2013 12:04 AM

(29-12-2013 12:43 PM)BMH napisał(a):  
(29-12-2013 11:08 AM)BESTIA napisał(a):  Nadchodzi czas Jon Jonesa na tronie p4p.

Dla mnie, Jones juz od jakiegos czasu mogl, a nawet powinien byc jedynka p4p. Lepsza aktywnosc+wieksze sportowe wyzwania od Silvy i GSP, powinny wystarczyc. Zreszta pod wzgledem talentu-to moje subiektywna ocena- to Jones, czy St-Pierre, to dla mnie wyzsza polka niz Brazylijczyk, ktory jak na moj gust byl zawsze troszeczke przeceniany.

Zdecydowanie to będzie czas Jonesa. St. Pierre zwakował tytuł i robi sobie przerwę w karierze. Wielka szkoda, ale jego decyzja, pewnie ostatnia (słabsza) walka się do tego przyczyniła.

Czekam na rewanż Jonesa z Gustafssonem, ale najpierw Amerykanina czeka inny trudny test w postaci pojedynku z najlepszym chyba półciężkim, którego jeszcze nie pokonał - Gloverem Teixeirą. Zapowiada się świetny pojedynek i mam wielką nadzieję, że w przypadku wygranej Jonesa, będzie czekał na niego rewanż z walecznym Szwedem.

Ciekawe, co czeka też na Weidmana, po ostatnim szczęśliwym zwycięstwie? Kategoria średnia nie jest specjalnie mocno obsadzona, ale jest kilku ciekawych Brazylijczyków, którzy pewnie chcieliby wziąć rewanż za Silvę (Belfort, Souza, może Machida), więc pewnie będzie się działo.

Z kolei mój ulubiony zawodnik MMA, czyli Jose Aldo, niedługo broni tytułu w piórkowej w pojedynku z Amerykaninem Ricardo Lamasem (jeden z niewielu w czołówce tej kategorii, których jeszcze nie pokonał). Ta walka już 1 lutego w znanej w "pewnych kręgach" hali Prudential Center w Newark.
Na tej samej gali powraca dawno niewidziany Dominick Cruz (2 lata bez obrony tytułu, ale ciągle mistrz w koguciej), który spróbuje powstrzymać będącego w znakomitej formie tymczasowego mistrza Renana Barao. Dodatkowo zobaczymy pojedynek weteranów ciężkiej - Alisteroid Overeem vs Frank Mir. Na bank zarywam nocSmile


RE: MMA - RedHawk - 30-12-2013 09:10 AM

@kubala
Ronda to już gwiazda UFC. I masz rację, walki kobitek to jest coś, nie można się nudzić, to samo tyczy się naszej polskiej Giny Carano czyli Karoliny Kowalkiewicz, nie dość, że ładna to jeszcze daje super walki.


RE: MMA - Sander - 31-01-2014 11:52 AM

Błachowicz w UFC!


RE: MMA - Pakman - 31-01-2014 12:04 PM

Super wiadomość ! UFC robi teraz niezły fightcard do gali w Polsce. Omielańczuk i Pawlak pewnie w undercadzie, a Janek, Hallmann i Jotko już w karcie głównej.


RE: MMA - BESTIA - 31-01-2014 12:32 PM

Dobry ruch Janka, może osiągnie coś bo warunki ma...


RE: MMA - Pakman - 31-01-2014 12:43 PM

Bardzo niepewne plotki mówią o tym, że pierwszym rywalem Johna ma być James Te Huna.


RE: MMA - BESTIA - 31-01-2014 12:50 PM

James jest dobry, ale czy nie do pokonania??
Przegrywał z bdobrymi zawodnikami choćby Mauricio Rua i Alexander Gustafsson.Jeśli nawet przegra a dobrze się zaprezentuje może dostać kolejne ciekawe walki.


RE: MMA - Pakman - 31-01-2014 02:36 PM

Nastula Team ma już 2 zawodników w UFC.