Forum - BOKSER.ORG
MMA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: MMA (/thread-137.html)



RE: MMA - BESTIA - 09-12-2013 04:38 PM

"Dlaczego offtop skoro jest to temat
związany z osobą Khalidova czyli
ogólnie MMA, a że Mamed nie ma
tutaj swojego wątku no to piszemy
tutaj."

Tak jak napisał BMH większość postów nie była związana z MMA i przez to zrobił się śmietnik.Offtop powstał aby takie sprawy dyskusje załatwiać tam.


RE: MMA - RedHawk - 27-12-2013 07:12 PM

[Obrazek: brendanschaub.jpg]

Czy tylko mi ten gość przypomina Danny'ego Garcię?


RE: MMA - Joker - 27-12-2013 09:44 PM

RedHawk
Patrząc na zdjęcie i nie czytając podpisu myślałem że Danny przeszedł do mma.


RE: MMA - kubala1122331 - 27-12-2013 10:50 PM

Tak a propos MMA...
Jakoś gale UFC nigdy nie wzbudzały we mnie większych emocji, ale ta jutro to nawet dla mnie, laika MMA, zapowiada się świetnie.
3 walki o wysokim charakterze emocjonalnym i co ważniejsze, 3 walki zawodników/zawodniczek, których bardzo cenię i znam. Walki Silvy z Weidmannem chyba nikomu nie muszę przedstawiać, ale pojedynki Josha Barnetta z Travisem Brownem i Rondy Rousey z Mieshą Tate wcale nie muszą ustępować pojedynkowi wieczoru. Naprawdę, po raz pierwszy w życiu zastanawiam się czy nie zarwać nocki na MMA, a mój głód wzmożony brakiem jakichkolwiek meczów potęguję tą chęć. A wy co myślicie o tej gali?
Zresztą, w Polsce PLMMA również ma wyjątkowo ciekawy fightcard. Chmielewski - Fabiński, Warchoł - Dylewski i jeszcze kilka fajnych pojedynków powodują, że może się jutro stworzyć fajny wieczór MMA.


RE: MMA - BMH - 29-12-2013 10:41 AM

http://1.bp.blogspot.com/-0_VS_EhGw-w/Ur-zDImd8hI/AAAAAAAAAs0/0qqL-Py8d6k/s400/hurt112.gif


RE: MMA - RedHawk - 29-12-2013 11:00 AM

Masakryczne było to złamanie, szkoda Silvy.... kolejna po Fedorze legenda, która najlepszy czas ma już za sobą.


RE: MMA - BESTIA - 29-12-2013 11:08 AM

Nadchodzi czas Jon Jonesa na tronie p4p.


RE: MMA - RedHawk - 29-12-2013 11:18 AM

@BESTIA
Poczekajmy na rewanż z Gusaffsonem.... z tego co czytałem jest też możliwość, że Jones przejdzie do ciężkiej? warunki ma...


RE: MMA - BMH - 29-12-2013 12:43 PM

(29-12-2013 11:08 AM)BESTIA napisał(a):  Nadchodzi czas Jon Jonesa na tronie p4p.

Dla mnie, Jones juz od jakiegos czasu mogl, a nawet powinien byc jedynka p4p. Lepsza aktywnosc+wieksze sportowe wyzwania od Silvy i GSP, powinny wystarczyc. Zreszta pod wzgledem talentu-to moje subiektywna ocena- to Jones, czy St-Pierre, to dla mnie wyzsza polka niz Brazylijczyk, ktory jak na moj gust byl zawsze troszeczke przeceniany.


RE: MMA - BESTIA - 29-12-2013 01:33 PM

(29-12-2013 11:18 AM)RedHawk napisał(a):  @BESTIA
Poczekajmy na rewanż z Gusaffsonem.... z tego co czytałem jest też możliwość, że Jones przejdzie do ciężkiej? warunki ma...

Nie spodziewałem się tak trudnej walki, w ewentualnym rewanżu Jones powinien wypaść znacznie lepiej.