Forum - BOKSER.ORG
MMA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: MMA (/thread-137.html)



RE: MMA - RSC-2 - 08-12-2013 04:55 PM

Ale to nie jest tylko moje twierdzenie.

Są na to dowody.


RE: MMA - RSC-2 - 08-12-2013 05:39 PM

Przedstawiałem wielokrotnie.


RE: MMA - RedHawk - 08-12-2013 06:41 PM

Panowie obywatelstwo a narodowość to mimo wszystko dwie różne rzeczy. Smutne jest jednak to, że niektórzy uważają za Polaka kogoś kto ma polskie obywatelstwo (czyt. kawałek świstka).


RE: MMA - RSC-2 - 08-12-2013 06:52 PM

Pewnemu piłkarzowi reprezentacji Polski kibice na trybunach wywiesili transparent:
„Nigdy nie będziesz Polakiem”
Było to potraktowanie brutalne , ale jestem daleki od skrytykowania go.
Ów piłkarz wypromował się w naszej reprezentacji , był na ME a następnie wyjechał za granicę i tyle go widzieli. Zapomniał o Polsce. Choć wcześniej deklarował coś innego.


RE: MMA - BESTIA - 08-12-2013 09:41 PM

Takie dyskusje powinniście prowadzić w offtop, nie jestem zwolennikiem usuwania postów więc zostawię jak jest.

Obędzie się bez ostrzeżeń, potraktujcie ten post jako upomnienie.


RE: MMA - RedHawk - 09-12-2013 09:48 AM

@BESTIA
Dlaczego offtop skoro jest to temat związany z osobą Khalidova czyli ogólnie MMA, a że Mamed nie ma tutaj swojego wątku no to piszemy tutaj.


RE: MMA - Sander - 09-12-2013 10:17 AM

@RedHawk
Zgadzam się z Tobą.
Myślę, że rozmowa w granicach tematu.


RE: MMA - RedHawk - 09-12-2013 11:52 AM

Dla mnie to trochę dziwne, że Polacy nie akceptują muslimów, a tak podniecają się Khalidovem, który przecież islamistą jest... a tych gości co w obecności kamer pod ringiem wiwatowali ''Allah Akhbar'' to już całkiem ścierpieć nie mogłem...


RE: MMA - BMH - 09-12-2013 12:48 PM

W mojej opinii, polowa postow nie mial nic wspolnego z MMA(byly to tez niektore z moich postow), i bardzo dobrze ze ktos zareagowal. Mnie wk*rwia, zwykle czepialstwo ktore rozprzestrzenia sie na kilka stron.
Z posta ktory napisalem.. :
Mamed, to czlowka swiatowa i bylo mi wczoraj bardzo do smiechu, jak ojciec przez tel mowil, ze stawial na Sakurai'a. Co prawda nie wykluczalem niespodzianki(nie takie rzeczy sie widzialo), ale jednak zdecydownie stawialem na Polaka. Dla mnie Mamed, to niepodwazalny top15 MW, albo nawet wyzej top12/10. Troche szkoda, ze nie bedzie mu dane mierzyc sie najlepszymi reprezentantami z UFC, ale nie mozna miec wszytskiego. Khalidov, i bez tego jest bardzo chwalony i doceniany.
..Zrobila sie dyskuja na dwie strony, bo kilka osob dopatrzylo sie tam slowa "Polak". Ludzie, to jest temat MMA, piszmy tu o walkach, czy sporcie ogolnie, a kwestia pochodzenia, czy obywatelstwa przenosmy do offtopu. Chyba nikogo to nic nie kosztuje?


RE: MMA - Sander - 09-12-2013 03:00 PM

Ja to tych co wpadli z rywalem Kułaka nie mogłem strawić Confused