Forum - BOKSER.ORG
MMA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: MMA (/thread-137.html)



RE: MMA - kubala1122331 - 28-09-2013 11:35 AM

RedHawk
Krzysztof Jotko. Walczy dla MMAA. Niezły zawodnik, jeszcze bez porażki.


RE: MMA - RedHawk - 29-09-2013 11:13 AM

@Kubala
Byłoby super, coś mi się wydaje, że UFC w końcu zainteresuje się również Heldem.

KSW 24 za nami. Pudzian dał radę chociaż kondycja obu... szkoda gadać. Największe rozczarowanie gali to oczywiście przegrana Materli z Silvą... no i zakończenie walki Kornika z Azievem. Najbardziej podobała mi się walka Karoliny Kowalkiewicz, nie dość, że ładna to jeszcze potrafi porządnie przywalić, walka miła dla oka.


RE: MMA - Pakman - 29-09-2013 11:19 AM

Held ma niewolniczy kontrakt z Bellatorem. W najbliższym roku na pewno nie przejdzie do UFC.


RE: MMA - RedHawk - 29-09-2013 11:20 AM

@Pakman
Held jest młody ma czas.


RE: MMA - KrychuTMT - 29-09-2013 11:23 AM

Bardzo dobrze , że Materla dostał KO . Może w końcu znajomi przestaną mnie zamęczać informacjami o jego osobie.


RE: MMA - RedHawk - 29-09-2013 11:46 AM

(29-09-2013 11:23 AM)KrychuTMT napisał(a):  Bardzo dobrze , że Materla dostał KO . Może w końcu znajomi przestaną mnie zamęczać informacjami o jego osobie.

I tym postem straciłeś u mnie szacunek.

Taki jesteś obrońca Polskości a cieszysz się, że Polak dostał KO od Amerykanina?


RE: MMA - KrychuTMT - 29-09-2013 11:56 AM

Tak , bo w przeciwieństwie do Ciebie nie łączę sportu z innymi sprawami. Dla mnie patriotyzm to coś więcej niż kibicowanie polskim zawodnikom .
Skoro nie szanujesz mnie z powodu braku sympatii do zawodnika MMA to naprawdę jesteś niedojrzały.


RE: MMA - RedHawk - 29-09-2013 12:02 PM

@Krychu
Stary... nie mów mi nic o dojrzałości bo jesteś w moim wieku. Nie łączysz sportu z innymi sprawami to po kiego chuja nazwałeś Kovaliewa komunistą w temacie Adonisa Stevensona? jesteś 17 letni szczyl za przeproszeniem a zachowujesz się jak 70 letni weteran wojenny, który był w stanie poświęcić swoje życie dla ojczyzny w dodatku z tego co zauważyłem pajasz wielką nienawiścią do Żydów, Ruskich i Niemców, czyli żyjesz przeszłością co jest dla mnie właśnie nie dojrzałe.


RE: MMA - KrychuTMT - 29-09-2013 12:21 PM

Wiesz co to jest dojrzałość emocjonalna ? Zacytuj mi wypowiedź gdzie wyraziłem nienawiść do Niemców i Ruskich , bo jeżeli dla Ciebie wspominanie oczywistych wydarzeń historycznych(których prawdopodobnie nie znasz) jest równoznaczne z nienawiścią to ja nie mam pytań . Jaki masz problem z moim patriotyzmem ?Zachowaj jakikolwiek poziom i przestań mnie atakować ,ponieważ nie lubię danego zawodnika MMA.

PS.Kovaliew na konferencji z Clevery'm był w koszulce z wizerunkiem Che Guevary. Jest to stwierdzenie oczywistego faktu , takiego jak na przykład tego , że Materla to Polak.
Nie żyję historią, tylko o niej pamiętam .
Nie pisz do mnie "Stary" skoro mnie nie szanujesz , zaprzeczasz sam sobie.
Ja mimo wszystko Ciebie szanuję .

Koniec offtopu.


RE: MMA - Mastrangelo - 29-09-2013 08:32 PM

Meanwhile in the UFC...
[Obrazek: BM2uNjNCcAAH9GT.jpg]