Forum - BOKSER.ORG
MMA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: MMA (/thread-137.html)



RE: MMA - kubala1122331 - 04-09-2013 05:23 PM

Jak widzicie dzisiaj szansę Hallmana z Trinaldo? Ma ktoś ochotę dzisiaj obejrzeć w nocy tę walkę?
Zdziwiły mnie kursy na Unibecie. 1.30 na Trinaldo, 3.30 na Hallmana. Nie znam tego Trinaldo, ale on też debiutuje w MMA, więc nie wiem dlaczego jest tak olbrzymia różnica w kursach.


RE: MMA - Sander - 04-09-2013 05:27 PM

Nie znam ich ale Polak wygrywający w UFC to mało realne. W plecy będzie choć życzę mu wygranej. Jako laik mogę się mylić.


RE: MMA - Pakman - 04-09-2013 05:40 PM

@kubala

Trinaldo ma już za sobą debiut w MMA, a nawet w UFC Tongue Bukmacherzy biorą pewnie pod uwagę duże doświadczenie Brazylijczyka i to, że jest Brazylijczykiem Big Grin


RE: MMA - Pakman - 05-09-2013 05:39 AM

Piotr Hallmann poddał Francisco Trinaldo kimurą w II rundzie i zgarnął bonus za poddanie wieczoru.


RE: MMA - kubala1122331 - 05-09-2013 09:13 AM

Pakman
Chodziło mi o debiut w UFC oczywiścieTongue. Sorry, za pomyłkę.
Walka dobra, ale pokazał Polak serce do walki. Trzy pierwsze minuty były straszliwe dla niego, ale przetrwał i zrobił swoje. Widziałem w tym chłopaku potencjał jak wygrywał w MMAA. Widać, że nie trzeba być medialną megagwiazdą, by mieć naprawdę wysokie umiejętności, bo zwycięstwo w UFC to normą nie jest.


RE: MMA - RedHawk - 06-09-2013 07:05 PM

Czyli jednak można dobrze zarobić nawet w debiucie w UFC... to taka mała aluzja do pewnej czeczeńskiej gwiazdy.


RE: MMA - Sander - 06-09-2013 07:10 PM

A skąd wiesz ile zarobił Hallmann? A nawet gdyby zarobił dobrze to skąd wiesz, że to kasa większa niż Mamed ma w KSW i czy Mamedowi nie proponowali mniej?
Wink


RE: MMA - RedHawk - 07-09-2013 08:47 PM

@Sander
Sam bonus wynosił 50 tyś dolarów, same wynagrodzenie raczej mniejsze nie było a gdyby nawet to zarobił co najmniej 200 tyś złotych. Z pewnością Mamedowi mniej nie proponowali bo to mimo wszystko Europejska czołówka, kasy na pewno większej niż w KSW by na start Mamed nie zarobił, ale to raczej logiczne... ale, że Mamed jest pazerny na kasę, ma w tyłku kibiców, którzy chcą go zobaczyć w UFC to tak to jest.


RE: MMA - RoyJonesJr - 09-09-2013 11:55 AM

Co Ty gadasz Big Grin
3/4 Polaków którzy uważają sie za znawców MMA od walki Pudzian-Najman sądzą że Khalidova nie jest w stanie pokonać po prostu nikt. POWAGA ! nie spotkałeś sie z takimi ludzmi?
Kiedy zaczyna sie dyskusja Khalidova gdzieś u mnie w gronie ja sie po prostu nie odzywam bo nie ma z kim prowadzić dyskusji.
Ostatnio jednak postanowiłem sie odezwać w tej sprawie i spytałem tylko czemu Mamed nie chce wyjechać tam gdzie może walczyć z ryzykiem a nie bić starych mistrzów świata w Polsce ?
odpowiedż znaffcyy : "Bo Khalidov sam powiedział , czemu mistrzowie jUeFsI nie przyjadą do Polski na taką piękna gale jak KSW" zamilkłem po prostu.
Ze stańow do Polski przyjeżdzają po prostu desperaci typu Sapp. A Polska elita ekspertów MMA to kupiła Tongue
Mamed nie ma w tyłku kibiców . Wszyscy go kochają. A to że 5 obeznanych gościu w całym kraju dobrze wie jak tak naprawdę wygląda kariera to jest inna baja Tongue nas 5 mu w tej dupie nawet sie wysrać nie przeszkodzi.
W KSW kase zgarnia tylko Pudzian i Mamed. A nasi fajterzy muszą sobie dorabiać. Maciek Górski doszedł do finału wagi lekkiej. Podobno za walke z Puhakką dostał 1500zlotych Tongue sam powiedzial ze sport mu sie nie oplaca i pewnie dzisiaj robi gdzies na lince spokojny o zdrowie.

Jakos z rok dwa temu co tydzien ogladalem sobie Bellatora co weekend bo akurt na TV4 leciał.
Jak widziałem tamtych "Noł nejmów" co mają po 5stoczonych walk z tego 2 wygrane to jestem zdania że oni są w stanie nasze Kej-eS-Dablju rozpieprzyć jak Wordl Trade Center, co więcej jestem zdania że nasz Mamed udawszy sie na gale Bellatora dostałby własnie takiego czarnucha ze średnim bilansem i marką i mógłby po prostu z łatwością polec. I nie zmienie zdania dopóki nie zobacze którejś z naszej gwiazdki na takie porządnej gali.


RE: MMA - kubala1122331 - 09-09-2013 03:17 PM

Mamed jest naprawdę solidnym zawodnikiem i nawet widzę go w konfrontacji z czołówką UFC. Wiadomo, mistrzem tej organizacji nigdy by nie był, ale dobre walki i pewnie wygrane walki by dawał. Choć prawda jest też taka, że przyjechał podstarzały Japończyk i naszemu Czeczenemu dupkę skopał. Ja tam ogólnie nic nie mam do Chalidova. KSW od "12" stało się wydarzeniem czysto marketingowym, gdzie sport odgrywa niewielką rolę. Może inaczej, odgrywa sporą rolę w początkowych walkach, jednak walki wieczoru Mameda, Pudziana, Materli mają być jak najbardziej widowiskowe, tak by maksymalnie wypromować tych sportowców. Wynik sportowy jest jednak najmniej ważny, ważne by było show. KSW poszło w tym kierunku i to nic złego. Dzięki świetnej organizacji, promocji telewizji jest bardzo cenioną organizacją. A wydaje się, że jakby chcieli dorównywać najlepszym pod poziomem sportowym byłaby to jedna z wielu firm produkujących gale. Także nie dziwię się KSW, że chce za wszelką cenę przytrzymać największe gwiaazdy, a samoim wojownikom, że chcą walczyć tam, gdzie są bohaterami i mają wielkie pieniądze i sławę. Show must go on!