Forum - BOKSER.ORG
MMA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: MMA (/thread-137.html)



RE: MMA - BMH - 24-07-2013 11:10 PM

Dobrze, ze zwrociles na to uwage Sander. Takich zawodnikow ktorzy sa past prime, a dalej trzymaja mistrzowski, lub zblizony poziom jest dziesiatki w sporcie, czy to w boksie(...Hopkins, Kliczko, Mayweather, Judah, Pacquaioa, Marquez, Cunningham, Cotto, Mosley, Salido.. ), czy nawet w MMA-UFC(... Silva, Bisping, D.Henderson, Griffin, Belfort, St-Pierre, Noqueira, Rua, Hunt, Barnett, Bonnar....). Teraz wypadaloby sie zastanowic... co z tego, ze sa to zawodnicy past prime? Przeciez poziom jaki prezentuja, jest w niektorych przypadkach kosmiczny, w innych bardzo solidny.

Jak pisalem poprzednio, czytajac komentarze tych co najbardziej wysylaja Mameda do UFC, dochodze do wniosku, ze to oni robia z naszego zawodnika najwiekszego herosa... juz nawet czytam, ze poza UFC, nie ma godnych rywali dla Khalidova(WTF?).


RE: MMA - AdamekFightPL - 26-07-2013 09:00 AM

On także wysyła Khalidova do UFC dziwak jeden... BMH, wytłumacz Krzyśkowi, że się nie zna.






RE: MMA - BMH - 26-07-2013 10:49 AM

(26-07-2013 09:00 AM)AdamekFightPL napisał(a):  On także wysyła Khalidova do UFC dziwak jeden...

Z was dwoch, to Ciebie bym zaliczyl predzej do dziwakow, gdybym musial.Wink Krzysiek powiedzial to co pisalem od kilku stron-Mamed to czolowka Europejska. Fajnie ze wrzuciles ten filmik, teraz masz czarno na bialym, ze facet z UFC docenia zawodnikow ktorych ma tapecie Khalidov, inaczej nie nazwalby go Europejska czolowa
Soczynski nie mowil, ze Khalidov zdobylby pas w UFC, ani ze dopchalby sie do takiej walki, on namawia kolege do walki w UFC, i w sumie mnie to nie dziwi, taka przygoda z UFC to ciekawe przezycie, a z takim talentem, moglby kilku czolowych zawodnikow pobic.
Teraz zwroc uwage na poziom przekazu tego co mowi Krzysiek, i tego co piszesz i jak to robisz Ty. Rozumiesz juz na czym polega problem?

(26-07-2013 09:00 AM)AdamekFightPL napisał(a):  BMH, wytłumacz Krzyśkowi, że się nie zna.

Jak zawsze trzymasz poziom wypowiedzi(jak ostatnio wyzywjac od kompletnych laikow).Big Grin
Ja nie pisalem, ze sie nie znasz, bo usilnie wysylasz Polka do UFC, tylko ze sie nie znasz, bo powolujesz sie na argumenty rodem z onetu, i trzeba naprawde miec duzy problem, zeby tego nie rozumiec.
Soczynski sie zna, bo nie pisze z farmazonow jak Ty... "2-3 walki i walka o pas"... "ze poza UFC trudo o dobrych rywali"... "ze Mamed obija slabych zawodnikow"... "ze zostajac w KSW, to nie ma ambicji"... "nie zali sie, ze Khalidov jest popularniejszy niz inni, choc na to nie zasluguje"... "nie krytykuje, ze ten sobie dorabia poza ringiem"... "nie czepia sie Czeczenskich korzeni"... "i nie wmawia rozumnym ludziom, ze Khalidov powinien jechac do UFC, bo... jest popularny w Polsce"... "albo, ze przegralby z gosciem 10kg ciezszym, ktory latami walczy dla UFC..." Przedostatni argument-ten o popularnosci-, to majstersztyk kolego... nie wiem jak mozna pisac takie rzeczy.Huh

PS. Fedor, tez nigdy nie przeszedl do UFC... tez nie mial ambicji?Blush


RE: MMA - BESTIA - 26-07-2013 11:03 AM

"2-3 walki i walka o pas".
To jest do wykonania, ale nie w przypadku Mameda.Tongue


RE: MMA - BMH - 26-07-2013 11:19 AM

(26-07-2013 11:03 AM)BESTIA napisał(a):  "2-3 walki i walka o pas".
To jest do wykonania, ale nie w przypadku Mameda.Tongue

Jasne Bestia, mialem na mysli Mameda... no name z Polski, to za dwie/trzy walki, moglby najwyzej zostac zauwazony. Tego co w swoim czasie moglby dostac z wejscia Fedor, czy Overeem, to ja nawet nie staram sie podwazyc.Wink


RE: MMA - Sander - 26-07-2013 12:26 PM

To co ten Pan powiedział to żadna Ameryka a zapewne z takimi myślami sam Mamed walczy również. Liczyć na dobrą ofertę od razu lub dostać ją po 3 dobrych walkach? A może KSW zapewni jeszcze lepsze pieniądze i jeszcze lepszych rywali? Nad tym zapewne Mamed dużo myśli.


RE: MMA - BMH - 26-07-2013 04:43 PM

Mamed bardzo chcial przejsc do UFC, a plan nie wypalil z kilku powodow, i nie jest strach przed wyzwaniem, a zarobki i masa innych ograniczen kontraktowych, przez ktore np. Polak starcilby sponsorow w Polsce. Swego czasu Rampage Jackson mial podobny problem z kontraktem, i pozagnal sie z UFC, a wszyscy wiemy, ze Jackson to zywa legenda mma, i mial cale rzesze fanow w Stanach.
UFC rzadzi sie swoimi prawami, dla laika to sie moze wydawac... chcesz, to jedz 2-3 walki i moze zawalczysz o pas... to tak nie niestety nie dziala, nie w przypadku anonimowego zawodnika z Polski.
Taki Mamed wyszedlby na tym gorzej finansowo niz walczac na KSW, a do tego nie moglby dorabiac na boku. Przeciez sam zawodnik przyznal, ze poza fajna przygoda, to zalezalo mu na tym wyjezdzie ze wzgledu na wieksze zarobki, a to sie okazalo zludne.


W nastepny weekend odbedzie sie UFC 163
http://www.ufc.com/event/UFC163#/fight

Zastanawiam sie, czy Davis nie da rady sprawic niespodzianki z Machida? W kazdym razie trzymam kciuki za Philem, jest efektowny i naprawde utalentowany, a Lyoto ostatnim czasy daje bardzo nudne walki. Stawiam wiec na niespodzianke.
Bardzo jestem zawiedziony, ze Aldo nie walczy z Anthony'm Pettis'em, sadzilem, ze juz jakis czas temu wszytko zostalo dogadane, a tu zonk.:/


RE: MMA - YuuriBoxing - 26-07-2013 07:52 PM

Jay Silva(8-8) rywalem Michała Materli na KSW 24,jest to rewanż za pojedynek z KSW 19 i walka non-title

PS:jeśli chodzi o ten cały stek bzdur co napisałem,to sorry za niego ale wszystko mi się popierdoliło,więc nie bierzcie tego posta pod uwagę Big Grin


RE: MMA - kubala1122331 - 29-07-2013 09:17 AM

Pudzian - McCorkle II na KSW 24. Na to liczyłem ze strony KSW, dobra walka będzie.


RE: MMA - Sander - 29-07-2013 09:50 AM

Dobra? Ale z czym?
Big Sexy rzuci Mariusza na glebę i po Pudzianie. Pudzian to parterowy laik - na pewnym poziomie cudów nie ma..
Mogli mu dać jakiegoś wesołka typu Sapp lub Esch - przynajmniej byłoby show w końcu po to Mariusz tam jest.