Forum - BOKSER.ORG
MMA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: MMA (/thread-137.html)



RE: MMA - AdamekFightPL - 23-07-2013 08:03 PM

@Sander
Człowieku, czytaj uważnie! napisałem SPORTOWYCH AMBICJI !!!


RE: MMA - Sander - 23-07-2013 08:09 PM

No nie mając sportowych ambicji też by gówno osiągnął.
Chciał być kimś i wielką pracą sprawił, że dziś jest gwiazdą największej europejskiej federacji - wielu niezłych fighterów chciałoby być na jego miejscu.
Być gwiazdą KSW to już też jest coś - sukces.


RE: MMA - Martin - 23-07-2013 08:30 PM

@Sander
Piszesz, że największej europejskiej federacji, ok tak pewnie jest, ja się słabo orientuje w tym całym MMA.
A czy są jeszcze jakieś sensowne federacje w Europie? Bo szczerze, nie znam żadnej innej, ale jak mówie w temacie MMA to jestem całkowitym laikiem.


RE: MMA - Sander - 23-07-2013 09:09 PM

Choćby M1 Global czy BAMMA to liczące się federacje.
A jeśli chodzi o oprawę gal, organizację to już wielu walczących na KSW twierdziło, że to absolutny top światowy.


RE: MMA - AdamekFightPL - 24-07-2013 06:24 AM

@Sander
A na ten status zapracował sobie szybki poddania, teraz ''Janusze'' uważają Khalidova z Bóg wie kogo, że jest niepokonany itd. Ja do Mameda na prawdę nic nie mam, dla mnie to wielki człowiek. Wkurza mnie tylko podejście tych sportowych ''laików'' do tej całe sytuacji z nim związanej. Khalidov jest najlepszy w Europie, kiedyś KSW zobowiązało się, że zorganizują mu walkę z Hectorem Lombardem, sam Khalidov o tej walce wspominał, że ją chce i, że na nią bardzo czeka. Lombard jednak uciekł do UFC... moim zdaniem Khalidov mógłby tam iść nawet jeżeli mistrzowskiego pasa zdobyć by nie zdążył. Nawet te głupie 3-4 wygrane za oceanem pokazałby, że Khalidov jest nie tylko świetnym człowiekiem, ale też wspaniałym sportowcem. Bo tutaj na KSW? jego prime się marnuje.


RE: MMA - YuuriBoxing - 24-07-2013 11:53 AM

Sander
jeśli chodzi o Europę to można jeszcze dorzucić Cage Warriors,oraz dawniej śp.Cage Rage

to że primę Mameda się zmarnuje w KSW jest pewne,i już tak naprawdę się marnuje,bo tak naprawdę powoli się kończą dla niego rywale bo cała czołówka jest w UFC i to jest największy problem inna sprawa że najlepszym rywalem Mameda był Santiago który sobie w UFC zupełnie nie poradził(nawet po zmianie kategorii wagowej na półśrednią),oraz problemy sprawiał mu ktoś taki Sakurai którzy wszystkie swoje walki w PRIDE przegrał(3 walki) i żeby nie było nic nie mam do Mameda ale nie można na pewno z niego robić jakiegoś mega "herosa" bo takim nie jest to jest zwyczajny fighter MMA jak każdy i można go pokonać jeśli chodzi o temat Mamed i UFC to moim zdaniem był to ostatni dzwonek żeby pójść do UFC ale niestety Mamed wolał większą kasę w KSW i obijanie średniaków i "wypalonych" weteranów UFC oraz PRIDE


RE: MMA - BMH - 24-07-2013 01:00 PM

(24-07-2013 11:53 AM)YuuriBoxing napisał(a):  bo tak naprawdę powoli się kończą dla niego rywale bo cała czołówka jest w UFC

Jezeli tak piszesz, to zapewne znasz topowych zawodnikow np. z M1, czy Cage Warriors? Naprawde sadzisz, ze nie znajda sie tam rywale na poziomie Mameda, lub lepsi?? Nawet w samej Polsce byloby paru co mieliby realne szanse dac rowna walke, a byc moze nawet wygrac... a ja czytam, ze w Europie koncza sie dla niego rywale.Big Grin

(24-07-2013 11:53 AM)YuuriBoxing napisał(a):  i żeby nie było nic nie mam do Mameda ale nie można na pewno z niego robić jakiegoś mega "herosa" bo takim nie jest to jest zwyczajny fighter MMA jak każdy i można go pokonać

Czolowka Europejska... jak dla mnie to duzo, nie spodziewalbym sie kilka lat temu, ze ktos taki jak Khalidov dojdzie do takiego poziomu, zaskoczyl chyba wszystkich.
Zwyczajny fighter, a ktos pisal, ze nadzwyczajny? Kazdego zawodnika nawet Fedora dalo sie pokonac... oczywsita oczywstosc.

Po glebszym zastanowinu sie...To jest trcohe zabawne, niech mi ktos wytluamczy, czy dobrze rozumiem. Piszesz:
(24-07-2013 11:53 AM)YuuriBoxing napisał(a):  "bo tak naprawdę powoli się kończą dla niego rywale"

Rosja, Holandia, Anglia... Europa...Exclamation naprawde koncza sie tu rywale dla Mameda?HuhHuh Wysoko go zatem cenisz, najwyrazniej wyzej niz ja i Sander razem wzieci, po czym piszesz cos takiego:

(24-07-2013 11:53 AM)YuuriBoxing napisał(a):  " ale nie można na pewno z niego robić jakiegoś mega "herosa" bo takim nie jest to jest zwyczajny fighter MMA jak każdy i można go pokonać"

Poza Twoim pisaniem, ze koncza sie poza UFC rywale dla Polaka, nikt tu nie pisze takich rzeczy, bo w np. Europie, czy nawet Stanach, Azji, Ameryce, jest masa swietnych, o ktorych wielu stad nawet nie slyszalo. Wiec raczej to Ty i AFPL robicie z niego herosa, a nie Sander.Wink


RE: MMA - Sander - 24-07-2013 01:15 PM

Ja mam wrażenie, że dla niektórych fakt że gość nie walczy w UFC lub, że walczył kiedyś a dziś już nie to dyskwalifikacja i argument nie do zbicia świadczący o tym, że taki gość jest najwyżej średni.
Manhoef czy Grove to nie są ludzie z przypadku. Niejedna federacja by ich widziała na swoim undercardzie i niejeden świetny fighter by z nimi chciał powalczyć. Świat MMA to nie tylko UFC a gadanie, że kończą się dobrzy rywale dla Mameda ...


RE: MMA - AdamekFightPL - 24-07-2013 03:53 PM

@Sander
Manhoef najlepsze lata ma za sobą. Po nim zostało już tylko nazwisko... oczywiście wciąż jest świetny, ale włodarze KSW dobrze wiedzieli, że Manhoef w parterze nie istnieje wybierając go na rywala. A co do Grove'a w walce z Materlą był w dużo, dużo lepszej formie o czym sam mówił przed walką, miał dużo więcej czasu na przygotowanie się do pojedynku.


RE: MMA - Sander - 24-07-2013 09:53 PM

@AFPL
Fakt jak kto był przygotowany do walki to już są absolutne detale nie mające tu znaczenia. Grove i Manhoef to goście którzy są w tym sporcie od lat, żadne ogórki. Manhoef past prime - ok ale biorąc pod uwagę pulę liczących się zawodników tak w MMA jak i boksie to Ci past prime stanowią ogromną część rankingów, Adamek jest past prime a nadal się liczy tak? Co innego past prime Adamek a dzisiejszy Gołota. Past prime to szerokie pojęcie.
KSW się rozwija, daje naszym zawodnikom znanych i silnych rywali, dobre pieniądze a będzie jeszcze lepiej.