Forum - BOKSER.ORG
MMA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: MMA (/thread-137.html)



RE: MMA - BESTIA - 23-07-2013 10:26 AM

"To nie jest oznaka pazerności. Człowieku, przeczytaj moje wcześniejsze posty to będziesz wiedział... poza tym KSW płaci Mamedowi taką kasę, że na prawdę nie musi występować w reklamie"

Adamek dostaje jeszcze większą kasę za walki, a w reklamach gra i jego nie krytykujesz.



RE: MMA - BMH - 23-07-2013 10:32 AM

(23-07-2013 10:19 AM)AdamekFightPL napisał(a):  To, że go krytykuje to znaczy, że jestem jakimś hejterem jego?


Czepiasz sie dobrych zarobkow, i tego ze walczy tu gdzie jest gwiazda, piszesz ze nie jedzie do USA, bo woli tu obijac latwych rywali... to jest hejt, zwlaszcza, ze pisales, ze w UFC jest bez szans.

(23-07-2013 10:19 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Gdyby tak wstawić teraz w tych wszystkich postać zamiast Mameda Adamka to rozmowa wyglądała by zupełnie inaczej....

O widze leczenie kompleksow Adamka hehe. Poprosze o cytaty jak ja i Sander tak jedziemy z Adamkiem, jak Ty z Mamedem.

(23-07-2013 10:19 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Oczywiście, zarobić to nie grzech, zwłaszcza gdy robi się to legalnie, ale chęć zarobienia jeszcze większej ilości kasy to już chciwość.

To ze ktos chce legalnie zraobic, to chciwosc... trzeba to pietnowac.Big Grin Ty masz problem kolego, i to duzy.

(23-07-2013 10:19 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Tak na prawdę w sporcie wszyscy są chciwi więc nie wiem skąd te oburzenie gdy w ten sposób mówię o Khalidovie.

To dlaczego nie piszesz tego o Blachowiczu, Materli, czy Pudzianie, tylko wlasnie Mamedzie? Aha, juz wiem... bo Mameda wielu kocha, i uwaza go za nr.1 Polskiego MMA.... swietne argumenty.Big Grin


(23-07-2013 10:26 AM)BESTIA napisał(a):  Adamek dostaje jeszcze większą kasę za walki, a w reklamach gra i jego nie krytykujesz.


Big GrinBig Grin


RE: MMA - BESTIA - 23-07-2013 10:37 AM

BMH
To ze ktos chce legalnie zraobic, to chciwosc... trzeba to pietnowac. Ty masz problem kolego, i to duzy.

AFPL nie pisał że zarobić legalnie to chciwość, tylko chęć zarobienia jeszcze większej kasy to chciwość.


RE: MMA - BMH - 23-07-2013 10:48 AM

Dla mnie BESTIA to jeden jedeno i to samo. Czepiac sie, ze ktos sobie dorabia w reklamach, festynach, filmach, czy nawet w tancu z gwiazdami, to jest placz ludzi zawistnych, czy zazdrosnych... tak to wyglada z mojej strony. Jezeli dla kogos trzeba pietnowac Tysona, bo byl u Wojewodzkiego, Adamka bo reklamuje gowniany napoj las vegas, czy Golote, lub Diablo bo gdzies tam tanczyli, to ja z miejsca bastuje. Nie rozumiem jak mozna zalowac celebrytom by sobie dorabiali do emerytury..

Zastanwiam sie ilu z Was nie chcialoby w robicie zarabiac wiecej, a jak da rade to jeszcze dorabia na boku(oczywscie legalnie). Jest tu taki co pogardzilby dodatkowym hajsem... zakaldajc ze nawet zarabia wiecej niz potrzebuje? Jak nie na siebie, to zawsze znajdzie sie bliska osoba na ktora mozna wydac te pieniadze... zycie.


RE: MMA - AdamekFightPL - 23-07-2013 11:19 AM

''Czepiasz sie dobrych zarobkow, i tego ze walczy tu gdzie jest gwiazda, piszesz ze nie jedzie do USA, bo woli tu obijac latwych rywali... to jest hejt, zwlaszcza, ze pisales, ze w UFC jest bez szans.'' - Nie, nie czepiam się jego zarobków, napisałem tylko dlaczego uważam, że jest chciwy na kasę.

''O widze leczenie kompleksow Adamka hehe. Poprosze o cytaty jak ja i Sander tak jedziemy z Adamkiem, jak Ty z Mamedem.'' - To nie jest żadne leczenie kompleksów Adamka, bo jaki jest każdy wie, nawet nie próbuje go bronić, ale akurat jeżeli chodzi o zarobki to są bardzo podobni do siebie. Po co walczyć z czołowymi pięściarzami skoro można obić kilku słabszych i dostać title shoota? tak samo Mamed po co przechodzić do UFC, walczyć z zawodnikami najlepszymi na świecie skoro można tutaj w Polsce obić jakiegoś emeryta czy solidnego europejskiego średniaka za konkretną kasę i to jeszcze w PPV?

''To ze ktos chce legalnie zraobic, to chciwosc... trzeba to pietnowac. Big Grin Ty masz problem kolego, i to duzy.'' - PYCHA mówi Ci to coś? jeżeli nie to Ci wytłumaczę. Khalidov walcząc w KSW zarabia ogromne pieniądze, takie, które pozwalają mu na życie w luksusie i ustawienie do końca życia. Występując w show,serialach czy reklamach pokazuje tylko, że jest jeszcze bardziej zachłanny na kasę czyli chciwy. Przyczepiłem się do tego dlatego, że nie dawno Khalidov mówił, że gdyby chciał wyjechać do stanów i walczyć w UFC to byłby już ''zachłanny'' przecież to się kupy nie trzyma. A dlaczego nie pojedzie? bo płacą za mało kasy. Niezły paradoks co?

''To dlaczego nie piszesz tego o Blachowiczu, Materli, czy Pudzianie, tylko wlasnie Mamedzie? Aha, juz wiem... bo Mameda wielu kocha, i uwaza go za nr.1 Polskiego MMA.... swietne argumenty. '' - Rozmawiamy przecież o Khalidovie więc o co Ci chodzi? poza tym nie porównuj zarobków czy popularności Materli czy tym bardziej Błachowicza do Mameda czy Pudziana.

''Zastanwiam sie ilu z Was nie chcialoby w robicie zarabiac wiecej, a jak da rade to jeszcze dorabia na boku(oczywscie legalnie). Jest tu taki co pogardzilby dodatkowym hajsem... zakaldajc ze nawet zarabia wiecej niz potrzebuje? Jak nie na siebie, to zawsze znajdzie sie bliska osoba na ktora mozna wydac te pieniadze... zycie.'' - Człowieku, ale o jakich Ty kwotach piszesz a jakie kwoty zarabia taki Khalidov.... to po pierwsze, a po drugie pewnie, że chęć zarabiania jeszcze większej kasy ( jeżeli w ogóle nie jest ci potrzebna, a kasa, którą już zarabiasz jest w pełni wystarczająca by żyć jak trzeba ) to chciwość i pycha. I takie coś odbywa się najczęściej kosztem kontaktów z rodziną, zaniedbywaniem dzieci, żony itd. Światem rządzi kasa! kasa=szatan.

@BESTIA
Ale dlaczego mam krytykować Adamka skoro wszyscy wiedzą, że jest pazerny na kasę?


RE: MMA - BMH - 23-07-2013 11:30 AM

(23-07-2013 11:19 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Po co walczyć z czołowymi pięściarzami skoro można obić kilku słabszych i dostać title shoota? tak samo Mamed po co przechodzić do UFC, walczyć z zawodnikami najlepszymi na świecie skoro można tutaj w Polsce obić jakiegoś emeryta czy solidnego europejskiego średniaka za konkretną kasę i to jeszcze w PPV?

Smieszne to jest i to bardzo AFPL... Przeciez Mamed to nie jest top swiatowy(jak np. Adamek) On jest zawodnikiem jednym z lepszych na skale Europejska, i walczy tez z takimi zawonikami, wyrozniejsymi sie na poziomie Europy. Adamek pieperzy o walce z najlepszymi na swiecie, o pasie w HW, a Mamed nie mydli fanom oczu o pasach w UFC, czy nawet pasach w mniejszych organizcjach... jezeli Ty nie widzisz roznicy, to jestes niereformowalny w tym temacie.

(23-07-2013 11:19 AM)AdamekFightPL napisał(a):  a po drugie pewnie, że chęć zarabiania jeszcze większej kasy ( jeżeli w ogóle nie jest ci potrzebna, a kasa, którą już zarabiasz jest w pełni wystarczająca by żyć jak trzeba ) to chciwość i pycha. I takie coś odbywa się najczęściej kosztem kontaktów z rodziną, zaniedbywaniem dzieci, żony itd. Światem rządzi kasa! kasa=szatan.

Nie widze sensu dalszej polemiki, bo wchodzisz w sfery prywatna kazdego zawodnika, rodzina, ich kontakty, a nawet pogorszenie sie tych kontakow(choc gowno o tym wiesz)... to maja byc argumenty no co kolwiek? Bastuje


RE: MMA - AdamekFightPL - 23-07-2013 11:45 AM

@BMH
Zaraz, zaraz, a czy przypadkiem Mamed po jednej z walk nie mówił, że chce walczyć dla UFC bo fani od niego tego oczekują? a może mi się to przyśniło? Czy to nie jest w jakimś rodzaju zobowiązanie? sprawa wygląda tak, że Mamed ma gdzieś kibiców i martwi się tylko o swoją kieszeń, bo przecież o dziwo UFC nie zapłaci Mamedowi za walki tyle co KSW, normalnie szok! jak to? wielkiej gwiazdeczce Mamedowi? niestety, ale tak to własnie wygląda...

''Nie widze sensu dalszej polemiki, bo wchodzisz w sfery prywatna kazdego zawodnika, rodzina, ich kontakty, a nawet pogorszenie sie tych kontakow(choc gowno o tym wiesz)... to maja byc argumenty no co kolwiek? Bastuje'' - Sorry BMH, ale czy Ty myślisz logicznie? zapominasz to co napisałem w poprzednim poście i czytasz kolejny? przecież te moje słowa odnosiły się do TWOJEGO postu, który nie miał NIC wspólnego z żadnym zawodnikiem, mój post także! cyt:

''Zastanwiam sie ilu z Was nie chcialoby w robicie zarabiac wiecej, a jak da rade to jeszcze dorabia na boku(oczywscie legalnie). Jest tu taki co pogardzilby dodatkowym hajsem... zakaldajc ze nawet zarabia wiecej niz potrzebuje? Jak nie na siebie, to zawsze znajdzie sie bliska osoba na ktora mozna wydac te pieniadze...zycie.''

W mojej odpowiedzi także nie wspomniałem o żadnym konkretnie zawodniku bo to chyba logiczne, że nie znam ich sytuacji. Odniosłem się ogólnie do ludzi, którzy za cenę właśnie rodzinnych kontaktów itd chcą zarabiać jak najwięcej kasy, bo kasa,kasa,kasa się tylko w tym świecie liczy. W czym Ty tu widzisz problem bo nie rozumiem? i jeszcze zaznaczyłeś pogrubioną czcionką drugą część zdania, ale wstęp, który był tutaj kluczowy to zostawiłeś normalnie...


RE: MMA - BMH - 23-07-2013 12:20 PM

Jak juz pisalem(i nie wiem ile razy mam jeszcze to pisac, bys sie wczytal i zrozumial), Mamed to zawodnik topowy na skale Europejska, i walczy tez takimi zawodnikami! Glupota byloby rzucac wszystko w piz*u, zeby jechac w takim wieku i za mniejsze pieniadze probowac sil w UFC, gdzie szansy walki o pas na 95% by i tak nie dostal. Mamed chcial jechac do UFC, ale jak uslyszal o zarobkach, a droga do pasa to dobre kilka lat, wiec wszystko przedyskutowal z wlodarzami KSW, i dal sobie na wstrzymanie, za to go szanuje, bo nie porwal sie z ambicjami na sprawe z gory przegrana, szczegolnie majac na uwadze jego wiek.
Czepianie sie goscia ktory walczy w Polsce, jest lokalana gwiazda, mistrzem Polskiego KSW, czolowka Europy, i dorabia sobie na reklamach, czy innych rzeczach, jest tak samo glupie jak czepianie sie Kliczkow, ze zamiast walczyc w Stanach za mniesza kase, wola walczyc w Niemczech za wieksza+dorabiaja na reklamach, i filmach biograficznych, gdzie czesto ryale braci na tle rywali Mameda to ogorki.
Roznica jest jednak zasadnicza, bracia od lat sa najlepsi swojej dywizji, a Mamed to Nasz Polski mistrz, zaden na ta chwile top swiatowych. Materla, czy Blachwicz tez mogliby walczyc w UFC, ale wola byc tu, gdzie maja swietne zarobki, sa znani, a rywali i tak maja bardzo solidnych.
Duza czesc Twoich komenatrzy to czepianie sie obywatelstwa, tego ze dobrze zarbia, ze jest popularny, bo jak twierdzisz inni na to zasluguja bardziej, a na koniec dodajesz, ze go lubisz, albo ze przegralby z gosciam ponad 10kg ciezszym... zdajesz soebie sprawe jak to smiesznie brzmi?


RE: MMA - BESTIA - 23-07-2013 01:06 PM

AFPL
"Ale dlaczego mam krytykować Adamka skoro wszyscy wiedzą, że jest pazerny na kasę?"

To dlatego krytykujesz Mameda, dlatego że ludzie nie uważają go za człowieka pazernego na kasę?


RE: MMA - AdamekFightPL - 23-07-2013 01:06 PM

@BMH
Nie dojdziemy do kompromisu niestety. Sam kiedyś pisałeś, że Khalidov dałby radę z wieloma czołowymi zawodnikami z UFC a teraz piszesz, że jest to zawodnik na skalę europejską i nie ma co przechodzić do UFC... idąc Twoim tokiem rozumowania Mamed nie powinien przechodzić do UFC bo walki o pas i tak nie dostanie... po pierwsze nigdy nic nie wiadomo, gdyby Mamed jakimś cudem wygrywał w UFC to mógłby taką walkę dostać nawet po 2-3 walkach... ale rzecz jasna musieliby to być wartościowi rywale. Druga sprawa w KSW Mamed też nie jest mistrzem, też zapewne walki o pas nie dostanie bo przecież z Materlą bić się nie chcą. Skoro walczy w KSW ( i wcale żadnego pasa nie potrzebuje) to dlaczego miałby w UFC chcieć walczyć o pas? czy uważasz, że Mamed jest aż tak dobry?

''Mamed to Nasz Polski mistrz, zaden na ta chwile top swiatowych.'' - Po pierwsze Mamed to żadne Polski mistrz, to jest Czeczen. Po drugie topem światowym nigdy nie będzie dopóki nie przejdzie do UFC... reasumując te całą dyskusję, dla mnie Mamed to sportowiec bez ambicji, tylko zarabiać kasę i tyle. A przecież Mamed jest w swoim primie...