Forum - BOKSER.ORG
MMA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: MMA (/thread-137.html)



RE: MMA - Pakman - 22-07-2013 04:14 PM

Piotr Hallmann kolejnym Polakiem w UFC. Zawodnik z Gdyni ma zadebiutować na gali UFC Fight Night w Belo Horizonte, a jego rywalem ma być Brazylijczyk Francisco Trinaldo.


RE: MMA - AdamekFightPL - 22-07-2013 04:17 PM

I to jest to, no name dla polskiej publiczności przechodzą do UFC a ''gwiazdeczki'' jak min. Khalidov liczą się z każdą złotówką Smile


RE: MMA - BESTIA - 22-07-2013 04:27 PM

http://www.youtube.com/watch?v=HYt82VsL68o


RE: MMA - kubala1122331 - 22-07-2013 04:52 PM

Nie no, Hallmann to nawet dla mnie, laika MMA, nie jest no namem. Widziałem jego walkę na MMAA3 i strasznie mi się ta walka podobała. Widowiskowy styl, wysokie umiejętności. Pamiętam, że, jak dobrze pamiętam, walka Hallmana rozpoczynała MMAA3, a dla mnie była zdecydowanie walką gali (no może poza Burneika - Ozdoba, ale tej walki to nawet ew. Anderon Silva - Jon Jones nie pobije). Trzymam kciuki za Piotrka.


RE: MMA - BMH - 22-07-2013 05:24 PM

(22-07-2013 04:17 PM)AdamekFightPL napisał(a):  I to jest to, no name dla polskiej publiczności przechodzą do UFC a ''gwiazdeczki'' jak min. Khalidov liczą się z każdą złotówką Smile

Brakuje jeszcze zeby z Khalidova robic wytelepanca w temacie hajsu na wzor jednego z naszych bokserow. Bez przesady. Wink
Dla mnie to naturalny proces, ze no name chetniej jedzie za ocen w celu zarobku, i ewentualnego rozwoju(tak jak kiedys Mamed), niz facet ktory jest blizej konca kariery niz dalej, i ktory na przyslowiowy chleb, to moze swietnie zarabic w naszym kraju gdzie ma tysiace oddanych fanow, i jest dla wielu najlepszym zawodnikiem w Polsce.

Mamed wyjechal do Stanow i chcial tam robic kariere(jeszcze zanim stal sie gwiazda KSW), jednak z przyczyn od niego niezaleznych byl zmuszony wrocic. Dzis ma taka renome w Polsce, ze glupota wlodarzy KSW, byloby sie pozbyc ich najlepszego zawodnika. Podobnie ma sie to w przypadku samego fightera... facet ma swietne zarobki, nie jest trzymany pod parasolem, jest u nas gwiazda, i ma blisko 35lat...Idea Ktos taki powinien juz pomalu myslec o emeryturze, a nie UFC, bo do walki o pas i tak najprawdopodobniej nikt go nie pusci, zwlascza majac na uwadze to ze w Stanach dla laikow, to on jest-brzydko mowiac- zerem.


RE: MMA - AdamekFightPL - 22-07-2013 06:49 PM

@BMH
Masz na myśli Adamka?, kolego, Khalidov jest tak samo łasy na kasę jak Adamek, może nawet bardziej. Czeczeni to mają we krwi. Kiedyś mówił, że jest w KSW szczęśliwy i gdyby chciał więcej (czyt.przejść do UFC) byłby już zachłanny. Guzik prawda! zachłanny to on jest tutaj na KSW bo nie chce przejść do UFC za początkowo mniejsze pieniądze. Lepiej na KSW obijać emerytowane gwiazdy i byłych zawodników UFC. Dla mnie to jest chore, że ludzie tak czczą tego Khalidova... ani to polak ani wybitny zawodnik, bo co on takiego osiągnął w MMA? jest miły, przystojny, kulturalny, jak walnie jakimś żartem to jego fanki mdleją... i nic więcej.


RE: MMA - Sander - 22-07-2013 06:53 PM

@AFPL
Nie pierwszy raz uderzasz w Czeczenów pisząc 'mają to we krwi'. Znasz jakiegoś Czeczena? A może samego Mameda? Odważne tezy więc pytam.


RE: MMA - BMH - 22-07-2013 07:40 PM

(22-07-2013 06:49 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Masz na myśli Adamka?, kolego, Khalidov jest tak samo łasy na kasę jak Adamek, może nawet bardziej. Czeczeni to mają we krwi.
Dziecinny argument, az trudno uwierzyc, ze tym sie podpierasz. Nie wiem jak to jest z Czeczenami, ja jestem daleki od kierowania sie stereotypami.

(22-07-2013 06:49 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Guzik prawda! zachłanny to on jest tutaj na KSW bo nie chce przejść do UFC za początkowo mniejsze pieniądze.

Dobrze robi, ma facet rozum, i za to szacunek. Po co mu UFC?Huh Usilne wysylanie go do UFC, bo w innym razie jest dorobiekwiczem ktory obija emerytow, to kolejny hejt, nie majcay nic wspolnego z merytorycznymi argumentami.
AFP, skup sie na chwile... Przeciez zanim on tam do czegos dojdzie, to juz bylby wyraznie past prime. Rusz troche glowa, myslisz ze jak ktos jest dobry, to jedzie do UFC, i za rok/dwa juz walczy o pas? Wolne zarty. Nikt nie da walki o pas blisko 35letniemu anonimowi z Polski, nawet zeby mial mega talent... budowanie kariery "troche" zajmuje, a Mamed zaczynalby tam praktycznie od zera.



(22-07-2013 06:49 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Lepiej na KSW obijać emerytowane gwiazdy i byłych zawodników UFC.

Piszesz tak bo jestes w temacie slabo zorientowany, dla Ciebie to tylko to UFC i nic wiecej... a dla mnie jego rywale sa BARDZO OK! Wiekszosc z nich ogladalem juz dlugi czas temu, wiec moge miec wyrobione zdanie.
To, ze dla Ciebie wiekszosc to anonimy, to Twoj problem, a nie Mameda, ktory jak na warunki Europejskie, to walczy z konkretnymi fighterami. Kazdy zorientowany fan MMA wie, ze do KSW sa zapraszani naprawde swietni zawodnicy, a biorac pod uwage jak mlodym sportem w Polsce jest MMA, to tym bardziej uklony w kierunku wlodarzy, ze swoich zawodnikow wystawiaja do takich kocurow. Tu nie ma parsiola ochronnego, stad tez porazki Blachowicza, czy Pudziana.
Jezeli Ciebie boli, ze ktos jest bylym zawodnikiem UFC, czy past prime(ile walk widziales tych ktorych nazywasz past prime?:rolleyesSmile, to nie bede juz wracal do Adamka, i wypominal co on wciska swoim fanom, i jak tlumaczy "dziwne" werdykty. Tylko co ich tak naprawde rozni? Juz Ci mowie... o ile Mamed to gwiazda lokalna, i nie w glowie mu tytuly najwieszych organizacji, bo pewnie wie, ze za duzo by nie ugral, za to Tomasz Adamek caly czas mowi, ze jego celem jest walka o pas, walka z najlepszymi.... Blush

(22-07-2013 06:49 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Dla mnie to jest chore, że ludzie tak czczą tego Khalidova... ani to polak ani wybitny zawodnik, bo co on takiego osiągnął w MMA? jest miły, przystojny, kulturalny, jak walnie jakimś żartem to jego fanki mdleją... i nic więcej.


ChoreHuhHuh ze wielu ma Mameda za gwiazde, i konkretnego fightera...??? to jest niskich lotow hejt AFPL, a jeszcze powolywanie sie na obywatelstwo, to jest to juz w ogole beka. W temacie Mameda, to robisz identyczne zabiegi jak MenagerSilnego w temacie Adamka. Mowie serio, czytajac Twoje zale w temacie Mameda, czuje sie jakbym czytal wieczny placz M.S w temacie Adamka.... slabe argumenty, powolywanie sie na wszystko, ale wszystko to co samemu uwaza sie za sluszne.

" co osiagna w MMA"...piszesz tak, bo sie slabo znasz, jest to pytanie niskich lotow-... nie wiesz co, to zobacz na rekord. Slabo kojarzysz nazwiska ktore Mamed ma na tapecie? Jak pisalem, to dlatego ze masz slabe rozenaznie, dla Ciebie zeby byc kims to chyba trzeba byc z UFC, a goscie z mniejszych organizacji, to albo past prime, albo emeryci z UFC. Zrozum, ze poza UFC, jest cala masa swietnych zawodnikow, czy nawet organizacji i ja to wiem na bank, a dla Ciebie to sa tylko anonimy.
Nie sadze, by 10lat temu ktos bylby w stanie uwierzyc, ze beda takie nazwiska w Polsce na galach MMA. I to powinno byc odpowiedzia na pytanie, co Mamed zrobil dla naszego MMA.


RE: MMA - AdamekFightPL - 22-07-2013 07:57 PM

@BMH
Dla naszego MMA to akurat najwięcej zrobił Pudzianowski z Najmanem... na prawdę nie mam siły ani ochoty kłócić się na temat MMA. Lubie Mameda, fajny gość, ale moim zdaniem to tylko pupilek publiczności i napompowany balon. Jest dobry, ale nie najlepszy a właśnie za takiego uważają go tzw. Janusze czyli jakieś 85 % oglądających MMA. Tak samo było z Adamkiem, przecież przed walką z Kliczko to Adamek był nie pokonany, nie do zdarcia. I co teraz? hejt za hejtem. Ostatni mocny zawodnik, z którym Mamed walczył to Ryuta Sakurai, z którym zremisował, i którego perfidnie kopał po za przeproszeniem jajach... i te obnoszenie się z polskością... jak to kocha polaków, polską publiczność i ogólnie Polskę, a przecież nie zapominajmy, że wciąż Czeczen, który uciekł z kraju żeby ratować swój tyłek. Oczywiście nie mam nic do tego, że jest Czeczenem, ale jestem patriotą i wkurza mnie to, że ludzie tak kochają Mameda a innych polaków, którzy także osiągają bardzo dużo w sporcie olewają.


RE: MMA - BMH - 22-07-2013 08:06 PM

Jest najprawdopodobniej najlepszy z KSW, nikt o zdrowych zmyslach, nie robi z niego najlepszego na swiecie kolego, a usilne wysylanie go do UFC, jest bezzasadne, bo zeby tam dosjc do walki o pas, to potrzeba nazwiksa, kilku dobrych nazwisk w rekordzie, a na to Mamed moze jie miec czasu.

Pudzian z Najmanem swoje zrobili, ale ostatnim czasy, to dobrzy zawodnicy przyjezdzali do Materli, Blachowicza, czy wlasnie Mameda. Tacy jak Pudzian sa potrzebni dla niedzialnych kibicow, koneserzy sportu wybiora Janka, czy Mameda