Forum - BOKSER.ORG
MMA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: MMA (/thread-137.html)



RE: MMA - kubala1122331 - 27-06-2013 06:28 PM

@BMH
A więc te wieści o końcu kariera to plotki?


RE: MMA - BMH - 27-06-2013 06:49 PM

Szczerze, to od dlugiego czasu skupiam sie glownie na UFC, w szczegolnosci na nizszych dywizjach, ale jak pisalem odwiedzam rozne stronki zagraniczne, i obil mi sie o oczy plakat promujacy starcie legend(chyba tak byl zatytulowany, bo prosilem nawet kibiete zeby mi przetlumaczyle), wiec raczej jest cos na rzeczy.
Wiesz jak to jest z konczeniem karier... jednego dnia konczy, bo jest cieniem samego siebie, a drugiego jedzie na teren dawnego rywala, bo... kasa sie zgadza, a w przypadku wygranej, to za trzecia walke zarobi jeszcze wiecej. Nie ma jak dorobic do emerytury...


RE: MMA - AdamekFightPL - 27-06-2013 07:53 PM

Tak, tak, walka Crocopa z Emelianenko jest prawdą... kurcze obawiam się, że tym razem jednak Aleksander wygra. Szkoda, że Mirko się tak rozdrabnia.


RE: MMA - AdamekFightPL - 07-07-2013 09:07 AM

Wow,wow, historyczna chwila, legenda MMA, najlepszy zawodnik P4P Anderson Silva przegrał z Weidmanem przez KO! tak coś czułem, że czas Silvy się skończył. Swoją drogą przegrał w bardzo głupi sposób... opuszczając ręce, polegając tylko na swoim balansie.


RE: MMA - BMH - 07-07-2013 09:28 AM

Z rana wrocilem z jeziora wiec nic jeszcze nie widzialem, ale cieszy wynik.Big Grin
Nie tyle cieszy mnie wygrana Weidmana co porazka Silvy. Mozna w ta walke wpasowac stare bokserskie porzekadlo, ze nie ma wytrzymalych bokserow, sa tylko zle trafieni... cios ktory przewrocil "Pajaka" nie wygladal na mocny, ale byl dokladnie na punkt i pozamiatane. Wyglupow Silvy, nie powstydzilby sie Nate Campbel, ktory przez wlasna nonszalancje w podobynych okolicznosciach zostal skarcony.


RE: MMA - Adammobp - 07-07-2013 11:54 AM

http://w163.wrzuta.pl/film/5VkUtzG1h9F/ufc_162_anderson_silva_vs_chris_weidman_moment_nokautu

Rzeczywiście, pawiana nieźle wyświrował.


RE: MMA - Crumb - 07-07-2013 12:04 PM

Ale dureń!!
Popisywać mu się zachciało... dobrze, że przegrał. Będzie miał nauczkę do końca życia. Nie miał prawa przegrać tej wali ale za głupotę się płaci.


RE: MMA - BMH - 07-07-2013 12:08 PM

Praktycznie zawsze tak Silva walczyl, i choc mial refleks, i wydawoloby sie twarda szczeke, to ktos nareszcie trafil tu gdzie trzeba.


RE: MMA - AdamekFightPL - 07-07-2013 01:05 PM

@BMH
Refleks refleksem, ale on już ma 40 lat. Tak czy inaczej... król P4P w MMA przegrał, teraz czas na Floyda, hehe Big Grin


RE: MMA - BMH - 07-07-2013 01:06 PM

Na mojej liscie on nie bylby nr.1 p4p. Wyzej cenilem prime Jonesa, niz past prime Silve. Jednak co racja, to racja... Anderson przez wielu byl uwazany jako 1dynka p4p.