Forum - BOKSER.ORG
MMA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: MMA (/thread-137.html)



RE: MMA - AdamekFightPL - 09-06-2013 01:58 PM

@BMH
Pytanie czy na tle na prawdę dobrego przeciwnika Mamed pokaże się tak dobrze... o ile kiedyś dostanie kogoś takiego.

Co teraz z Werdumem? dostanie szansę walki o pas? ogólnie zauważyłem, że w HW jest dosyć mało ciekawych zawodników... Velasquez, Dos Santos, Werdum, Silva, Oveerem, kiedyś Lesnar...

Orientujesz się może kto będzie przeciwnikiem Omielańczuka na UFC? gdzieś czytałem, że może to być Todd Duffe powracający po długiej przerwie do oktagonu... szczerze mówiąc tego Duffe najbardziej kojarzę z filmu Po prostu walcz 2 no i walki w K-1 z Oveeremem Big Grin


RE: MMA - BMH - 09-06-2013 02:19 PM

Nie wiem co masz na mysli piszac "dobrego przeciwnika", bo dla mnie juz Manhoef byl bardzo ok. Kto dla Ciebie bylby tym dobrym, poza oczywscie topem swiatowym?
Prawda jest taka, ze Khalidov ma kilku bardzo solidnych zawodnikow na tepecie, wiec nie rozumiem po co szukac dziury w calym... ? Polak walczy w Europie, i jak na warunki Europejskie jest mega kotem, niemalze kompletnym zawodnikiem, z ciekawymi nazwiskami na rozkladzie. Przeciez nie jeden rywal Mameda walczyl dla UFC, DREAM, PRIDE, czy Strikeforce.

UFC wage ciezka, to raczej ogladam sporadycznie, ale nie uwazam, by bylo tam "malo ciekawych" zawodnikow. Do tych ktorych wymieniels mozna na szybko dorzucic Nelsona, Barnetta, Cormiera, Mira, byc moze Jones przejdzie do HW... do wyboru do koloru.

O tym Polaku ktory znalazl sie w UFC, nic niestety nie wiem.


RE: MMA - AdamekFightPL - 09-06-2013 03:45 PM

@BMH
Manhoef to legenda K-1, niestety już past prime, nie zawodnik MMA. Każdy zawodnik, który ma pojęcie o parterze może go w miarę szybko pokonać... dlatego też nie uważam żeby to był wymagający przeciwnik dla Mameda. Chciałbym aby dostał kogoś pokroju Ryuty Sakuraia, z którym zremisował na KSW 12... czyli kogoś wszechstronnego, który jest szybki i potrafi bić się w każdej płaszczyźnie. Niestety dawni zawodnicy UFC mnie nie satysfakcjonują... chciałbym kogoś świeżego, kogoś kto nie przegrywał swoich ostatnich walk.


RE: MMA - BMH - 09-06-2013 04:41 PM

(09-06-2013 03:45 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Manhoef to legenda K-1, niestety już past prime, nie zawodnik MMA.

Grubo pojechales...Rolleyes Facet ma 40 walk w MMA, a Ty piszesz, ze to nie jest zawodnik mieszanych sztuk walki?Huh Nie wiem na jakiej podstawie tak w ogole sadzisz, ale jestes w bledzie. W takim razie podobna metke moge smialo przybic Overeemowi, Huntowi, czy Cro Cop'owi... i co Ty na to?
Na marginesie... Manhoef byl pierwszym ktory zafundowal Huntowi w MMA czasowke.

(09-06-2013 03:45 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Chciałbym aby dostał kogoś pokroju Ryuty Sakuraia, z którym zremisował na KSW 12... czyli kogoś wszechstronnego, który jest szybki i potrafi bić się w każdej płaszczyźnie.

Jakby Sakurai dostal decyzje, to pewnie rewanz bylby juz dawno za nami, a tak jest jak jest. Ja nie widze sensu odgrzewac tego samego kotleta, zwlaszcza, ze ostatnie walki duzo bardziej elektryzowaly kibicow.

(09-06-2013 03:45 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Niestety dawni zawodnicy UFC mnie nie satysfakcjonują... chciałbym kogoś świeżego, kogoś kto nie przegrywał swoich ostatnich walk.

Jak to, byli reprezentanci UFC Cie nie satysfakcjonuja...? Przeciez to sa SOLIDNI fighterzy... a jacy maja byc, tacy co na dzis dzien maja kontrakty z UFC?
Naprawde nie wiem o co Ci chodzi z ciaglym pisaniem o lepszych rywalach dla Polaka... juz ktoras strone jest poruszony temat jego przeciwnikow(wczesniej bylo o jego talencie, mozliwosciach), i poza Sakuraiem, nie wymieniles chocby kilku nazwisk, ktore Twoim zdaniem bylby lepszym rozwiazaniem niz Grove, Manhoef, Wallace, Taylor, Santiago... przeciez kazdy kto sledzi MMA, ten wie, ze sa to zawodnicy dobrzy, w wielu przypadkach doswiadczeni, i majacy znane nazwiska.


Sakurai o ktorym pisales absolutnie sie nie lapie do tych swiezych, ktorzy ostatnio nie przegrali...
Dwa(bardzo istotne):
Swiezy, ktory nie przegrywal ostatnich walk... nie znaczy wcale lepszy niz doswiadczony, i z porazkami na koncie.

Ty chyba nie jestes w stanie ogarnac, ze w UFC, nawet w top 10 swoich dyzwizji sa zawodnicy past prime, ktorzy ostatnio ponosili porazki... gdyby tak w nastepnej walce przyjechal taki Bisping, i Mamed by go pokonal, to pewnie znow byloby niezadowolenie, bo przeciez najlepsze lata za soba, a dodatkowo ostatnio przegrywal Nie wszystko jest czarne, lub biale AFPL.


RE: MMA - kubala1122331 - 09-06-2013 05:44 PM

Manhoef był naprawdę dobrym zawodnikiem, ale ja bym chciał zobaczyć Mameda z kimś, kto naprawdę ma jeszcze ochotę coś osiągnąć w tym sporcie. Nie mam konkretnych nazwisk, bo w MMA nie siedzę, jak w innych sportach, ale chodzi mi o takich gości jak ci z fightcardu ostatniego MMAA. Zawodnicy może mniej znani, ale na pewno mający przyszłość przed sobą, zawodnik dla którego walka z Mamedem byłaby trampoliną do dalszych sukcesów. Nie mówię, że byli zawodnicy UFC to nie jest dobry trop, ale przydałaby się walka z młodym zawodnikiem, który najlepsze walki ma przed sobą.


RE: MMA - Metzger - 09-06-2013 06:50 PM

(09-06-2013 05:44 PM)kubala1122331 napisał(a):  ja bym chciał zobaczyć Mameda z kimś, kto naprawdę ma jeszcze ochotę coś osiągnąć w tym sporcie.
Nie znam się na MMA, ale niedawno usłyszałem od osoby dość obeznanej, że Drwal spokojnie poskładałby Czeczeńca. Co o tym myślicie?


RE: MMA - AdamekFightPL - 09-06-2013 07:47 PM

Właśnie walka z Drwalem byłaby mega ciekawa... ale obaj walczą w dwóch różnych organizacjach więc będzie ciężko.


RE: MMA - Sander - 12-06-2013 07:57 PM

Do wszystkich orientujących się :
Zastanawiają mnie finansowe zasoby federacji KSW. Mówiąc wprost skąd oni biora kasę? Wink
Gaże dla zawodników, wynajem hal i organizacja samych walk to przecież duże koszta. Jak ktoś ma info na temat finansowania w KSW to niech się ze mną podzieli. Chodzi mi o sponsorów, zyski z transmisji, sprzedaży biletów itd Wszystko co wiąże się z wydatkami i zyskami w całej tej machinie...


RE: MMA - Adammobp - 12-06-2013 09:27 PM

Ja tam żadnych szczegółów nie podam, bo nie znam, ale podobno ostatnia gala sprzedała się w ilości około 80 tysięcy. 80 tysięcy x 40 złotych - no właśnie, sporo Big Grin Dodamy jeszcze bilety, dodamy sponsorów. To spokojnie jest na wynajem, jest na organizację, jest na gaże i jest żeby zarobić Big Grin Sądzę, że jak zaczynali KSW robić, to pewnie dopłacali do interesu, ale od pewnego czasu to jest dla nich opłacalny biznes (dla Kawulskiego i Lewandowskiego).


RE: MMA - Sander - 12-06-2013 09:33 PM

Big Sexy który Borka ucałował nawet Smile zarobił ponoć 10 tysięcy zielonych...