Forum - BOKSER.ORG
MMA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: MMA (/thread-137.html)



RE: MMA - AdamekFightPL - 15-05-2013 03:02 PM

Bardzo bym chciał aby Khalidov przeszedł do UFC... ahhh, ale szybciutko pękł by wielki medialny balonik pt: ''Niepokonany Mamed''.


RE: MMA - kubala1122331 - 15-05-2013 03:20 PM

Nawet jakby przegrał to K&L wymyślili by coś by ten balonik nie pękłSmile Ja miałbym chociaż dodatkową motywację by wstać w nocy także na MMA.


RE: MMA - BMH - 15-05-2013 03:35 PM

Szkoda, ze White placi tyle, ile placi, bo Khalidov moglby niejednego z topu swojej dywizji w UFC pokonac... wielki talent, a w Stanach najpewniej jeszcze by sie rozwina. Z drugiej strony nie dziwie sie Polakowi, i w pelni pochwalam jego decyzje... tu ma lepsze zarobki, ma wyrobiona marke, a na tym etapie kariery(blisko dekade walczy w MMA), to tylko patrzec az nadejdzie regres formy. Gdyby mial mozliwosc 10lat temu walczyc w UFC, to dzis moglby byc jednym z ciekawszych zawodnikow, a tak jest gdzie jest...


RE: MMA - Sander - 15-05-2013 03:50 PM

W Polsce Mamed to już niemal celebryta. Epizod w M jak Miłość, reklama artykułów budowlanych Wink no i skromność jaka od niego emanuje uczyniły z niego w Polsce obraz wspaniałego sportowca i człowieka. Podzielmy się nim ze światem. Myślę, że przy sprzyjających wiatrach potrafiłby zaskoczyć amerykańską publikę.


RE: MMA - kubala1122331 - 15-05-2013 04:06 PM

Widzę, że mamy w swoich szeregach wielkiego fana M jak MiłośćTongue

Na poważnie, to również uważam, że Mamed mógłby w UFC troszeczkę namieszać. Tak naprawdę to jest ostatni dzwonek na próbę, za pół roku nie będzie już sensu. Mamed młody nie jest i, jak powiedział BMH, możemy spodziewać się już raczej regresu formy niż progresu Mameda.


RE: MMA - AdamekFightPL - 15-05-2013 07:06 PM

@Sander
Jego skromność jest fałszywa... Czeczeni zwłaszcza na emigracji są łasi na kasę... i tak samo jest w przypadku Mameda. Każdy występek w świetnie płacącym show on określi jako ''przygodę''... do UFC też nie przeszedł bo za mała ''kasa'', ale kibice, którzy pragną aby zawalczył w UFC się nie liczą... niestety taka jest prawda. Nie twierdzę, że Mamed jest zły czy coś w tym stylu... on jest takim Adamkiem tylko, że w MMA. Tak na prawdę liczą się $$...

@BMH
To może być ciekawa dyskusja. Na jakiej podstawie twierdzisz, że Mamed mógłby pokonać kilku zawodników z TOP-u UFC? chciałbym poznać Twoje zdanie na ten temat. Chyba walki z byłymi zawodnikami UFC Cię do tego nie przekonały? i te efektowne high-kicki, superman punchy itd...


RE: MMA - Sander - 15-05-2013 07:12 PM

@AFPL
Rozumiem, że znasz kilku Czeczenów skoro tak odważne tezy rzucasz?


RE: MMA - BMH - 15-05-2013 08:06 PM

AFPL
Na podstawie obserwacji tego co sie dzieje w UFC, ktore sledze latami, i jestem niemal pewny, ze Khalidov poskladalbym kilku topowych gosci.

W sumie w tym temacie juz dalem Ci odpowiedz na podobne pytania, i poproslilem bys odniosl sie do niektorych spraw... jednak juz nie odpowiedzials, lub nie widziales zadanych pytan. Wiec jak chcesz ciekawej dyskusji, to prosze, mozemy zawsze wymienic poglady:
http://forum.bokser.org/thread-137-page-20.html


RE: MMA - kubala1122331 - 18-05-2013 11:25 AM

Mark Hunt (178cm, 120kg,) , nowozelandczyk, rywal Fiodora, pogromca Struve i Cheicka Kongo, ma być podobno pierwszym rywalem Omielańczuka w UFC Nie widziałem nigdy w akcji Polaka, ale widziałem Hunta i muszę przyznać, że ciężki rywal, na KSW zawodnik o takim potencjale jak Mark, do tego jeszcze (chyba) w swoim prime, jeszcze nie walczył. Ciekawa walka by była.


RE: MMA - Pakman - 18-05-2013 11:39 AM

@AFPL

Błąd. Mamed ma 4 prażki na koncie. A co do UFC, to pewnie nigdy się nie dowiemy co by tam zdziałał. Myślę, że takiego Okamiego mógłby pokonać, ale od Sonnena w górę, to już nie ta liga niestety.

@Kubala
Hunt ma walczyć z Dos Santosem na UFC 160. W walkę z Omielańczukiem nie wierzę, bo to byłby większy mismatch od Powietkin vs Wawrzyk, a w UFC takie zestawienia są rzadkością.