Forum - BOKSER.ORG
MMA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: MMA (/thread-137.html)



RE: MMA - AdamekFightPL - 26-04-2013 08:12 PM

@Sander
Dokładnie. Na radio koksu jeździ tak po ludziach, że szok.... Koniowalski to główny prowokator. A, że Robert ma pusto pod czajnikiem to go słucha...


RE: MMA - Pakman - 27-04-2013 07:46 AM

@AFPL

Myślę, że przesadzasz, owszem Koksu wielokrotnie robił z siebie idiotę, ale w głównej mierze dlatego, że zmuszała go do tego wykreowana przez te słynne filmiki postać śmiesznego kulturysty. Na przykład w tym wywiadzie wypowiada się całkiem mądrze i z sensem.



A co do Koniowalskiego, to brak słów. Nadworny błazen i tyle.


RE: MMA - AdamekFightPL - 27-04-2013 09:05 AM

@Pakman
Jak to zmuszała? sam sobie taką postać wykreował. Kulturysty - idioty. Nie wiem dlaczego ludzie tego nie widzą a zwłaszcza Polacy jak jeżdżą po nas na radio koksu i wyśmiewają się z nadesłanych filmów. Przecież ten Koniowalski jest całkiem podobny do tego naszego forumowego ''copa''. Jeżeli ktoś nie wie o czym mówię to niech poogląda kilka odcinków radio koksu.


RE: MMA - BMH - 27-04-2013 09:59 AM

Dzisiaj odbedzie walka UFC na sczycie dywizji LHW, a zmierza sie posiadacz pasa John Jones i Sonnen.Big Grin Dodatkowo na gali bedzie mozna zobaczyc-z takich bardziej znanych-walke Bisping-Belcher, Nelson-Kongo, czy Davis-Magalhaes. Ja naturalnie najbardziej wyczekuje walki mega utalentowanego Jonesa z nieobliczalnym Sonnenm.

Znajac zycie w tym samym czasie beda gale boksu, wiec bede musial skakac po streamach, w zaleznosci od potyczki ktora akurat bedzie mnie bardziej interesowala.


RE: MMA - Sander - 27-04-2013 11:36 PM

Ustawione g**no. To co miało się stać to się stało. Burneika 'wygrał' i nadal będzie firmował MMAA swoimi bicepsami napędzając koníunkturę. Ozdoba upokorzył Koksa i pokazał mu że nie nadaje się do sportu.
KAŻDY rozsądny człowiek na miejscu Ozdoby po otrzymaniu dwóch żółtych kartek i tylu ostrzeżeń ruszyłby do ataku a ten sobie spokojnie czekał na DQ.
ZACHOWANIE WIDOWNI - DNO I WODOROSTY. CHAM CHAMA CHAMEM POGANIA.


RE: MMA - AdamekFightPL - 28-04-2013 09:29 AM

@Sander
Ustawiona walka nie była na pewno... wystarczy spojrzeć na twarz Koksa. Ozdoba był kilka razy blisko wygranej przed czasem. Dlaczego tego nie wykorzystał? bo to striptizer a nie zawodnik MMA z całym szacunkiem do niego. Ozdoba przegrał a Koksu dostał po ryju. Niektórzy ludzie twierdzą, że obaj powinni zostać z dyskwalifikowani. Guzik prawda. Dlaczego Robert miałby zostać zdyskwalifikowany skoro kilka razy atakował a później już na te ataki nie starczało mu sił bo żeby zadać kilka ciosów to on musiał jeszcze przez kilkanaście sekund gonić Ozdobę po oktagonie. To Ozdoba uciekał w tej walce, gdyby to nie Koksu pierwszy zaatakował to Ozdoba w ogóle nie odważyłby się zadać jakiś cios Burneice a i tak to co zadał to na wstecznym. Dawid mógł to wygrać, ale dał dupy. Przecież pod koniec 2 albo na początku 3 rundy to Koksu już nawet dwóch rąk w górze nie miał siły trzymać. Ja myślałem, że on tam sam padnie i będą musieli by tlen podawać. Ozdoba nie chciał walczyć i tyle. I te rozpaczliwe ''DLACZEGOO!?!?!?'' podczas wywiadu... i on jeszcze się dziwi... szacunek dla niego, że podjął walkę, że wylewał litry potu na treningach, ale co z tego skoro w oktagonie rurka zmiękła i już całe te przygotowania poszły na marne.


RE: MMA - Sander - 28-04-2013 09:37 AM

Zbił kolesia 50 kg cięższego..
Ale marketingowo Koksu musiał zostać w grze. Cyrk niczym Wrestlmania.


RE: MMA - BMH - 28-04-2013 10:05 AM

John Jones po raz kolejny potwierdzil swoja wyjatkowosc, i szybko rozprawil sie bez wiekszym problemow z Sonnenem. Gruby Nelson skonczyl efektowna czasowka Kongo, a Bisping pokonal Belchera, po zliczeniu punktow.
Ogladajac Michalela, to uzmyslowilem sobie, ze Khalidov, bylby moim wyraznym faworytem z Anglikiem... szkoda, ze nie zobaczymy Polaka w UFC.


RE: MMA - BMH - 30-04-2013 04:02 PM

Jones nawet nie zdawal sobie sprawy jakie ma paskudne zlamnaie. Dopiero po walce zauwazyl co sie tak naprawde stalo.Big Grin
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2uZeY_PR47Q

W sumie takiego zlamania, to jak zyje jeszcze nie widzialem... bardzo paskudna sprawa.


RE: MMA - Adammobp - 01-05-2013 10:43 PM

Było jeszcze złamanie u Davida Haye Big Grin