Forum - BOKSER.ORG
MMA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: MMA (/thread-137.html)



RE: MMA - Crumb - 02-01-2012 09:18 PM

Beryl
Dokładnie, też mi szkoda Pudziana. Stara się jak nikt inny, widać postępy, stara się i jest z walki na walkę lepszy.
Gawlak
Niestety nie masz racji, nie może wrócić do WWE ponieważ ma kontrakt w UFC podpisany w taki sposób, że już nie może wrócić do WWE... nie wiem o co dokładnie chodzi ale chyba chodzi o to że w kontrakcie ma np jeszcze 5 walk do rozegrania a jako, że skończył karierę to już ich nigdy nie rozegra a więc nie może wrócić do innych sportówSmile Chyba że stoczy te 5 walk. Jakoś tak.


RE: MMA - Gawlak - 03-01-2012 04:25 AM

Crumb
ja tylko przypuszczałem,ok. a z ta klauzulą w kontrakcie , o ktorej wspomniales... az niewolnictwem mi tu zajezdza, buhahah xD


faktycznie, jest taka wzmianka ^^ Ale White powiedział, że zawsze można się dogadać Wink nie wykluczone,że Dana coś szykuje i Brock jeszcze zawalczy w UFC "D


RE: MMA - Gawlak - 03-01-2012 10:02 PM

no faktycznie Wink


RE: MMA - PACMAN - 06-01-2012 04:12 PM

http://www.youtube.com/watch?v=0eXIOK2vOhM&feature=relmfu

Godsmack & UFC = extra wideo


RE: MMA - Gawlak - 06-01-2012 06:47 PM

A co PAnowie myślicie o UFC142??? Aldo obroni tytuł?


RE: MMA - Crumb - 07-01-2012 09:52 PM

to chyba waga piórkowa? nie interesuje się za bardzo innymi wagami niż tą najcięższąSmile więc nic CI nie powiem na temat Aldo. Moim marzeniem jest zobaczyć walkę Fedora z Overeemem. Mam nadzieję, że do tej walki dojdzie i będzie to zacięta walka.


RE: MMA - Gawlak - 08-01-2012 02:11 AM

OVereem nawet w tej chwili mówi,że jego marzenie, to walka z Fedorem ^^ Ale jest już raczej nie możliwe :/
Dana wyśmiewa TLE ,a Ali z ufc raczej szybko nie odejdzie Wink


RE: MMA - BeBaD - 08-01-2012 05:52 PM

Fedor jest już skończony, właściwie to od dawna. Zresztą od czasów pride to walczył z ogórami.


RE: MMA - Gawlak - 08-01-2012 09:45 PM

BeBaD

nie łam mi nadgarstków :O

zwycięstwa (kolejno) nad Sylvia,Arlovskim i Rogersem, a potem 3 przegrane z Werdumem, Silvą i Hendersonem....i to twoim zdaniem "ogóry"?????
coś ci się pomyliło.


RE: MMA - Crumb - 08-01-2012 10:58 PM

dokładnie:D zresztą każdy jakiś taki obsrany podchodzi do tego Overeema. Fedor nie patrzy na wagę i umiejętności, idzie jak czołg;d wydaje mi się, że to sprawiłoby problem Overeemowi. Tempo walki.
Swoją drogą kto pamięta walkę Fedora z Werdumem? Fedor zaatakował, od razu się rzucił. Jest mu obojetne czy będzie bił się w stójce czy na parterze. Jest ogólnie rozwinięty i ma umiejętności natomiast walka Oveerema z Werdumem była nudna jak flaki z olejem. Lubię Alistaira ale prawdziwy mistrz nie powinien się bać bić w parterze a w tej walce Overeem zdecydowanie się bał. Fedorowi byłoby to obojętnie:) Za to go uwielbiam. Umiał wychodzić z każdej sytuacji i w każdej umiał się znaleźć. Prawdziwy mistrz. Liczę na tą walkę Fedor vs Alstair.