Forum - BOKSER.ORG
MMA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: MMA (/thread-137.html)



RE: MMA - Tar-Ellendil - 02-02-2013 01:05 PM

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze piórkoej
145 lbs.: Jose Aldo (145 lbs) vs. Frankie Edgar (144 lbs)

Główna karta:

205 lbs.: Rashad Evans (206 lbs) vs. Antonio Rogerio Nogueira (206 lbs)
265 lbs.: Alistair Overeem (264 lbs) vs. Antonio Silva (262 lbs)
170 lbs.: Jon Fitch (171 lbs) vs. Demian Maia (170 lbs)
125 lbs.: Joseph Benavidez (126 lbs) vs. Ian McCall (125 lbs)

Walki w FX:

155 lbs.: Evan Dunham (155 lbs) vs. Gleison Tibau (155 lbs)
170 lbs.: Jay Hieron (168 lbs) vs. Tyron Woodley (170 lbs)
155 lbs.: Bobby Green (155 lbs) vs. Jacob Volkmann (156 lbs)
155 lbs.: Isaac Vallie-Flagg (155 lbs) vs. Yves Edwards (156 lbs)

Walki na facebooku:

135 lbs.: Chico Camus (134 lbs) vs. Dustin Kimura (139,5 lbs)
135 lbs.: Edwin Figueroa (136 lbs) vs. Francisco Rivera (135,5 lbs)

Będzie się działo !


RE: MMA - Pakman - 25-02-2013 04:59 PM

Dawid Ozdoba (0-0) będzie rywalem Roberta Burneiki (1-0) w walce wieczoru gali MMA Attack 3. Dla tancerza erotycznego będzie to debiut w formule MMA. „Hardkorowy Koksu” ma już na swoim koncie wygraną nad Marcinem Najmanem, które odniósł na gali MMA Attack 2. Pojedynek Burneika – Ozdoba odbędzie się w kategorii open.

Gala MMA Attack 3 odbędzie się 27 kwietnia w katowickim Spodku.


RE: MMA - AdamekFightPL - 25-02-2013 07:18 PM

@Pakman
Parodia, porażka itd...


RE: MMA - Adammobp - 25-02-2013 07:43 PM

To będzie Ozdoba tej gali. Ponoć koleś coś tam z chipendalesami ma wspólnego.


RE: MMA - Pakman - 25-02-2013 08:01 PM

Jestem ciekaw wejścia do klatki tego człowieka. W ogóle kto to jest ? Jakiś no name. Jeśli już jesteśmy przy tańcu to mogli zrobić walkę z Maserakiem. Przynajmniej bierze on udział w zawodach tanecznych, co można podciągnąć pod jakiś sport. Poza tym jest znany. Najlepsze jest to, że striptizer najprawdopodobniej to wygra Big Grin.


RE: MMA - Metzger - 25-02-2013 08:25 PM

(25-02-2013 08:01 PM)Pakman napisał(a):  Jeśli już jesteśmy przy tańcu to mogli zrobić walkę z Maserakiem.
Taka ciekawostka - profesjonalni tancerze mają lepszą kondycję niż większość zawodowych sportowców, więc taki Maserak mógłby biegać wokół koksa aż ten padłby z niedotlenienia Smile


RE: MMA - Adammobp - 27-02-2013 08:14 PM

No kondycję to powinien mieć w porównaniu z koksem, w końcu koksu to waga super super ciężka. Inna sprawa jak się na niego cielskiem rzuci i uderzy, wtedy już kondycja nic nie da.


RE: MMA - AdamekFightPL - 27-02-2013 08:49 PM

@Adammobp
Tak to striptizer. Ma najpopularniejszą grupę chipendales'ów w Polsce ''Bad Boys''. Najlepsze jest to, że ten gość waży 80 kg a Koksu bagatela 130... Okniński ostatnio dobrze powiedział na ten temat. Dlaczego takie coś... jak ten Ozdoba dostają szansę walki w głównej walce wieczoru na MMA ATTACK obok takich zawodników jak Grabowski, Fijałka, Sobotta... a Ci młodzi zawodnicy muszą żyły wypruwać, litry potu na treningach wylewać a i tak nie dostają szansy na walkę na dużej gali...


RE: MMA - Adammobp - 28-02-2013 11:28 AM

Ale z drugiej strony jakby nie takie Pudziany, Najmany, Koksy i inne, to w ogóle prawie nikt by o tych chłopakach zdolnych nie słyszał. Takim impuls celebrycki był potrzebny MMA w Polsce. Przecież KSW robiło gale na długo przed Pudzianem, a ja choć sportem się interesowałem, to w ogóle o tych galach nie słyszałem.

Khalidov dziś jest gwiazdą, lubianym polskim sportowcem. Gdyby nie występy Pudziana na KSW, to Khalidov nie zarabiałby tyle kasy i nie miałby takich kontraktów sponsorskich.


RE: MMA - AdamekFightPL - 28-02-2013 01:07 PM

@Adammobp
No fakt, Pudzian i Najman wypromowali MMA w Polsce. Później ludzie nie wiadomo dlaczego pokochali Khalidova. Tylko też co za dużo to i świnia nie zeżre. Po co takie walki jak Burneika-Najman czy Ozdoba-Burneika... tzn ja tam nie mam nic przeciwko takim walkom, lubię freak showy tylko szkoda mi tych chłopaków jednocześnie. A wracając do Khalidova, on nigdy nie będzie dla mnie ''Polskim'' sportowcem. Dla mnie to Czeczen na stałe mieszkający w Polsce. Obywatelstwo krwi płynącej w żyłach nie zmieni. W jego żyłach płynie nie Polska krew a Czeczeńska. Bardzo chciałbym zobaczyć walkę Khalidova z Materlą... i kibicowałbym Materli.