Forum - BOKSER.ORG
MMA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: MMA (/thread-137.html)



RE: MMA - redd - 28-05-2017 12:49 PM

Co by nie pisać, tak jednak czuję niesmak, gdy przy wyrównanej walce, wygwizduje się Khalidova, ale takiego Włodarczyka, przy entym wałku w karierze, już nie. A co do świadomości społecznej, to i tak jest ona przesycona hipokryzją. W Polsce ginie z rąk patologii xxx więcej ludzi, niż z rąk muzułmanów, ale prawie nikomu nie przeszkadza to, by kibicować mentalnemu kibolowi Szpilce, który siedział w pierdlu, gdzie otrzymał kategorię szczególnie niebezpiecznego, czy jakoś tak.

Tak poza tym, jestem zwolennikiem, by oddzielić sport od polityki, bo robi się z tego za duże bagno. Jeszcze brakuje tego, by w sprawach boksu / mma udzielali się mędrcy z PO i PiS. W drugą stronę też to nie powinno działać, mając w pamięci wypowiedzi orłów intelektu pokroju bufona Michalczewskiego, czy katola Adamka.


RE: MMA - Metzger - 28-05-2017 12:55 PM

(28-05-2017 12:49 PM)redd napisał(a):  W Polsce ginie z rąk patologii xxx więcej ludzi, niż z rąk muzułmanów
Sęk nie w liczbach ogólnych, a w proporcjach. Statystyczny muzułmanin morduje i gwałci znacznie częściej niż statystyczny Polak.

(28-05-2017 12:49 PM)redd napisał(a):  Tak poza tym, jestem zwolennikiem, by oddzielić sport od polityki
A ja jestem zwolennikiem wolności słowa i tępienia zła zawsze i wszędzie.


RE: MMA - Wietnam - 28-05-2017 01:24 PM

(28-05-2017 11:07 AM)Metzger napisał(a):  Dlaczego Różal chce od razu zwakować pas? Czyżby chodziło o "przekazanie" go bardziej perspektywicznemu Bedorfowi i uniknięcie walki pomiędzy dwoma medialnymi figurami tego cyrku?

Mówił że jest zmęczony i nie wie czy będzie już
walczył, jeszcze przed galą mówił że ten pas
go nie interesuje i zaraz po walce go odda.


RE: MMA - KrychuTMT - 28-05-2017 02:08 PM

(28-05-2017 12:49 PM)redd napisał(a):  Co by nie pisać, tak jednak czuję niesmak, gdy przy wyrównanej walce, wygwizduje się Khalidova, ale takiego Włodarczyka, przy entym wałku w karierze, już nie. A co do świadomości społecznej, to i tak jest ona przesycona hipokryzją. W Polsce ginie z rąk patologii xxx więcej ludzi, niż z rąk muzułmanów, ale prawie nikomu nie przeszkadza to, by kibicować mentalnemu kibolowi Szpilce, który siedział w pierdlu, gdzie otrzymał kategorię szczególnie niebezpiecznego, czy jakoś tak.

Tak poza tym, jestem zwolennikiem, by oddzielić sport od polityki, bo robi się z tego za duże bagno. Jeszcze brakuje tego, by w sprawach boksu / mma udzielali się mędrcy z PO i PiS. W drugą stronę też to nie powinno działać, mając w pamięci wypowiedzi orłów intelektu pokroju bufona Michalczewskiego, czy katola Adamka.

Ja pierdole, jeżeli jakaś Karyna zwiąże się z jakimś Sebixem którego jedynym zajęciem jest chodzenie na mecze, opierdalanie żubra pod blokiem i okazyjny drug dealing żeby było na wspomniane browary TO JEST WYŁĄCZNIE JEJ DECYZJA i wszelkie konsekwencje typu przemoc domowa wynikają z tego wyboru. Zresztą patus nie morduje, bije, kradnie w imię jakiejkolwiek ideologii tylko z powodu swoich ograniczeń umysłowych. Generalnie mało kto "normalny" pada ofiarą patologii, ofiary śmiertelne najczęściej same są patusami, więc śmiało można to nazwać selekcją naturalną. Dziwne, żeby w Polsce ginęło więcej osób z rąk muslimów skoro nie są nawet 1% społeczeństwa. Kurwa teraz poczułem się jakbym oglądał TVN albo przeczytał artykuł z GW. RolleyesRolleyesRolleyes
Nie słyszałem, żeby Sebix w bluzie CHWDP wpierdolił się na stadion i wysadził się krzycząc JEZUS CHRYSTUS MOIM ZBAWICIELEM CHUJ W DUPĘ POLICJI XD. Za to rodzeni EUROPEJCZYCY XD o imionach AHMED, MOHAMMED odkurwiają takie " incydenty" co najmniej kilka razy w roku w imię kurwa ALLAHA , do co jakiś czas zgwałcą sobie jakąś europejkę w night clubie bo kurwa ALLAH nie widzi i może arabian dick ją nawróci na islam ( KOrwin mówił, że kobieta przesiąka poglądami mężczyzny, może śniadzi gwałciciele to tacy współcześni misjonarze????). Za wszelkimi działaniami "EUROPEJCZYKÓW" stoi ich chora religia, sam Khalidov powiedział, że muslim musi być RADYKALNY. Mamed sam sobie zasłużył na gwizdy nazywaniem gościa sympatyzującego z terrorystami swoim BRATEM, a następnie swoimi wywodami o prawdziwym i nie prawdziwym islamie.
Co do samej walki to ja na MMA się nie znam, ja widziałem zawodnika aktywnego, atakującego i trafiającego mocnymi ciosami, które raniły przeciwnika. I tym zawodnikiem był Borys i on zasłużył na brawa. Khalidov zawodnik większy, walczył pasywnie jakby wiedział, że wystarczy wytrwać do końca. (30-27 u 1 z sędziów- wałek). Podsumowując Mamed zebrał gwizdy za swoje pierdolenie i postawę w walce, moim zdaniem zasłużenie.


RE: MMA - redd - 28-05-2017 03:04 PM

"Ja pierdole, jeżeli jakaś Karyna zwiąże się z jakimś Sebixem którego jedynym zajęciem jest chodzenie na mecze, opierdalanie żubra pod blokiem i okazyjny drug dealing żeby było na wspomniane browary TO JEST WYŁĄCZNIE JEJ DECYZJA i wszelkie konsekwencje typu przemoc domowa wynikają z tego wyboru."

To, jak w Islamie facet źle traktuje kobietę, to jest to złe, a jeśli polski patus tłucze swoją Karynę, to jest to ok?

"Zresztą patus nie morduje, bije, kradnie w imię jakiejkolwiek ideologii tylko z powodu swoich ograniczeń umysłowych."

A tu ładnie zastosowałeś typowo lewacką relatywizację zdarzenia Smile Jak ci ktoś przypierd*li przez swoją głupotę, to mniej będzie bolało, niż gdyby zrobił to inspirowany gadką radykalnego imama? Skup się na faktach.

"Generalnie mało kto "normalny" pada ofiarą patologii, ofiary śmiertelne najczęściej same są patusami, więc śmiało można to nazwać selekcją naturalną."

Nie powiedziałbym, że mało kto - kradzieże i rozboje, a często związane z tym pobicia dotykają ludzi, którzy posiadają więcej i nie są patusami.

"Dziwne, żeby w Polsce ginęło więcej osób z rąk muslimów skoro nie są nawet 1% społeczeństwa. Kurwa teraz poczułem się jakbym oglądał TVN albo przeczytał artykuł z GW. "

Weź się nie zapowietrzaj tak z tym TVN Smile Sam przyznałeś mi rację, co do tego, że problemu islamskiego w Polsce nie ma. Uważam, że trzeba utrzymać taki poziom, jaki jest obecnie, ale za razem nie popadać w histerię, bo to niczemu nie służy.

Reszta wpisu mnie nie obchodzi, bo mój dotyczył tylko obecnych realiów w Polsce.


RE: MMA - Metzger - 28-05-2017 03:16 PM

"Problemu islamskiego w Polsce nie ma"?
No to zapytaj o zdanie Polaków mieszkających w okolicach obozów dla "uchodźców" z Czeczenii.

Poza tym kiedyś nigdzie nie było problemu islamskiego.


RE: MMA - redd - 28-05-2017 03:36 PM

(28-05-2017 03:16 PM)Metzger napisał(a):  "Problemu islamskiego w Polsce nie ma"?
No to zapytaj o zdanie Polaków mieszkających w okolicach obozów dla "uchodźców" z Czeczenii.

Widziałem niedawno reportaż na ten temat. Doskonale zdaję sobie sprawę, że to jest problem dla okolicznych mieszkańców, ale, jakby brutalnie to nie brzmiało, ciągle nie jest to problem ogólnokrajowy, wpisujący się w szerszy proces / trend, jak np. zamachy terrorystyczne na Zachodzie.

A propos, sam kiedyś mieszkałem w mieście, w którym mieścił się ośrodek dla Czeczenów (mieszkało ich tam około 80) i nic strasznego w okolicy się nie działo. Jak to bywa, w jedno miejsce trafią zwykli ludzi, w inne zradykalizowani patole.


RE: MMA - Wietnam - 28-05-2017 03:41 PM

@Krychu , brawo świetny komentarz. Warty 50 reputów.!!


RE: MMA - KrychuTMT - 28-05-2017 04:34 PM

"o, jak w Islamie facet źle traktuje kobietę, to jest to złe, a jeśli polski patus tłucze swoją Karynę, to jest to ok?"
Nigdzie nie napisałem , że to jest ok. Jednak jeżeli Karyna wybiera sobie takiego Sebixa to powinna się liczyć, że takie coś może się wydarzyć . Ludzie idący na spacer czy koncert nie powinni obawiać się tego, że zaraz jakiś ciapek ich zajebie maczetą czy wysadzi się na stadionie.

"A tu ładnie zastosowałeś typowo lewacką relatywizację zdarzenia Smile Jak ci ktoś przypierd*li przez swoją głupotę, to mniej będzie bolało, niż gdyby zrobił to inspirowany gadką radykalnego imama? Skup się na faktach. "
Kompletnie nie zrozumiałeś o co mi chodziło. Grupki Sebixów nie są takim zagrożeniem jak muzułmańscy radykałowie, bo kieruje nimi nic więcej niż chęć łatwego zarobku/ głupota. Za terrorystami stoi ideologia, religia i ogromne pieniądze. Patologia istnieje w każdym społeczeństwie i nie jest żadnym zagrożeniem w przeciwieństwie do zorganizowanych radykałów.

"Nie powiedziałbym, że mało kto - kradzieże i rozboje, a często związane z tym pobicia dotykają ludzi, którzy posiadają więcej i nie są patusami. "
I to tylko dzieję się w polskim kato-talibanie czy w każdym miejscu na świecie? Wystarczy dobra kondycja/gaz/baton/SW-Kravmaga/unikanie patologicznych dzielnic i problem w 99% z głowy.

""Dziwne, żeby w Polsce ginęło więcej osób z rąk muslimów skoro nie są nawet 1% społeczeństwa. Kurwa teraz poczułem się jakbym oglądał TVN albo przeczytał artykuł z GW. ""
"Widziałem niedawno reportaż na ten temat. Doskonale zdaję sobie sprawę, że to jest problem dla okolicznych mieszkańców, ale, jakby brutalnie to nie brzmiało, ciągle nie jest to problem ogólnokrajowy, wpisujący się w szerszy proces / trend, jak np. zamachy terrorystyczne na Zachodzie."
Lepiej zapobiegać niż leczyć, wszelkie przejawy terroryzmu trzeba zwalczać w zarodku. Taki Mamed ( czy ktokolwiek inny) za nazywanie sympatyka Al-Kaidy bratem powinien zostać uznany za potencjalnego terrorystę i deportowany do Czeczeni. To byłby przykład dla każdego gimbusa zajaranego isis/terroryzmem. Uczmy się na błędach Europy Zachodniej.


RE: MMA - Gogolius - 28-05-2017 05:20 PM

Dobra, czas przeniesc sie z tym do polityki albo utworzyc nowy temat.
Prosba zeby skupic sie na MMA Smile