Forum - BOKSER.ORG
MMA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: MMA (/thread-137.html)



RE: MMA - Adammobp - 28-04-2012 06:47 AM

Idiotyczną taktykę przyjęli na tę walkę. Najman w ogóle nie chciał walczyć. Jak Koksu się przewrócił to już powinien to wykorzystać.


RE: MMA - AdamekFightPL - 28-04-2012 10:07 AM

Okazało się, że Koksu mimo swojej masy mięśniowej ma fenomenalną kondycję ( jak na jego gabaryty ) i po prostu nawet bez przygotowania miał lepszą kondycję od Najmana... w pierwszej rundzie Najman zaczął taniec na ringu niczym Muhammad Ali i uciekał przed Koksem. Robert wziął do serca rady innych aby nie gonił Marcina po ringu i stał w miejscu wykorzystując jak najmniej energii. Koksu co jakiś czas wyprowadzał krótkie ataki najczęściej używał kopnięć frontowych a pewnym momencie myślałem, że stracił cierpliwość i ruszył na Najmana jednak nie nokautując go. I tutaj już myślałem, że będzie po walce, że ten atak kosztował Koksa zbyt dużo energii i nie starczy mu prądu na kolejne rundy. Runda się skończyła zawodnicy w narożniku wyglądali niemal tak samo zmęczeni ( mimo, że to Koksu miał inicjatywę w pierwszy starciu i to on atakował ). W drugiej rundzie co się stało chyba wszyscy widzieli. Najman przyjął mocny cios na głowę spadł na matę a tam standardowo musiał odklepać mimo, że nie przyjął aż tak mocnych ciosów. Widziałem, że Marcin odklepywał, ale sędzia tego nie widział i Koksu dalej go obijał ( nawet w wywiadzie dla boxingnews Koksu sam przyznał, że widział jak Marcin odklepuje, ale wykorzystał to, że sędzia nie widzi i bił go dalej ). A wywiad z Koksem po walce majstersztyk nabrałem do tego gościa tak dużo szacunku, że szok. To bardzo mądry człowiek. Chciałbym zobaczyć jeszcze Hardkorowego na jakiejś gali MMA ATTACK. Co do samej gali to KSW wypowiada się, że MMA ATTACK nawet nie depcze im po piętach bo na razie to inny poziom. Nie zgodzę się z tym. KSW to taki polski PRIDE, ale MMA ATTACK to polskie UFC. Jak na drugą galę MMA ATTACK na prawdę świetne widowisko chociaż bądź co bądź lepszą oprawę gal ma KSW.


RE: MMA - BESTIA - 28-04-2012 10:16 AM

A jednak stało się. koksu nawet dobry jest jak na swoje gabaryty Pudzian vs Koksu hehehe koksu to nie liga pudziana,


RE: MMA - PeterManfredo - 28-04-2012 02:00 PM

Ta walka to nieporozumienie i tyle. Najman mam nadzieję da już spokój i nie będzie się więcej kompromitował


RE: MMA - Maynard - 28-04-2012 02:20 PM

Słyszałem, że ma jeszcze walczyć z Krzysztofem Ibiszem. A na undercard Pudzianowski z Robertem BiedroniemWink


RE: MMA - redd - 28-04-2012 04:19 PM

Najman zostanie rekordzistą Guinessa w kategorii "najwięcej zakończeń kariery" ...
To co wczoraj pokazał to się nie da brać na poważnie, ani na trzeźwo więc przemilczę sprawę (szkoda piwa na Najmana).
Koksu na plus, chyba po pierwszej rundzie był mniej zjechany od Najmana Big Grin


RE: MMA - AdamekFightPL - 28-04-2012 08:20 PM

Komentarze pod filmem, w którym to Marcin ogłasza swój koniec kariery typu ''Na naszych oczach kończy się pewien etap w erze polskiego sportu'' albo '' Marcin nie odchodź, tyle przegranych walk jeszcze przed tobą '' bezcenne, hehe.


RE: MMA - Crumb - 28-04-2012 10:44 PM

''Na naszych oczach kończy się pewien etap w erze polskiego sportu'' - mistrzostwo hahahahaha;d


RE: MMA - mjetas - 07-05-2012 01:57 PM

dostał za swoje - trzeba było chociaż rękę Robertowi podać podczas ważenia, to by pokazał ludzką twarz, a tak wszyscy maja już z niego mega konkretną zwałę i ciężko się dziwić w sumie, bo te pan jest pośmiewiskiem polskiego mma(?). ostatnio chodziły słuch o jego walce z Małyszem, ja proponuje jednak nieco bardziej wymagającego rywala - Ryśka. w Klanie już nie gra, to może się z nim zmierzyć Big Grin


RE: MMA - Jerome - 07-05-2012 03:43 PM

Ja proponuję Pudziana.. a nie, sory już było. Kto następny? Może Saleta? Proszę bardzo... o nie, też już było.. ale oni się nie lubią to może jeszcze raz? A nie... sory, już było... ... ...to może Hardkorowy Koksu? Ahh, to też już było..

Niżej upaś się nie da ;]