Forum - BOKSER.ORG
MMA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: MMA (/thread-137.html)



RE: MMA - Wietnam - 14-12-2016 10:10 PM

32 lata ma Materla.


RE: MMA - Wilczekstepowy - 14-12-2016 10:44 PM

Chciałem napisać, że już ma po karierze jeżeli faktycznie coś mu udowodnią, ale fakt... tu jest Polska. Skoro takiego Popka czy Najmana wcisnęli ludziom w mma czy starego, kalekiego Saletę to i by wcisnęli im Materlę nawet, jakby wyszedł po 8 latach na Wielki Rewanż z jednonogim już wtedy Khalidowem. Wink


RE: MMA - fext - 15-12-2016 12:01 AM

Nawet jak mu udowodnią, to dostanie zawiasy. Kostecki nie dostał, bo był wcześniej karany a do tego zgrywał przed sądem kozaka i twardziela. Więc sąd się wściekł i skazał Dawida z artykułu, za który w Polsce realnie poszedł siedzieć bez zawieszenia chyba tylko on. A z Materlą, jeśli nikogo nie zabił albo nie obrabował jakiejś politycznej szyszki będzie tak jak zawsze w takich wypadkach. Świadkowie odwołają zeznania albo dostaną amnezji, zapisy z monitoringu gdzieś znikną, zeznania kompanów podważy obrona, Michaś zrobi psie oczy i wio! Powrót do oktagonu. Za duża kasa w grze. No, chyba że przed sądem będzie udawał Kosteckiego Smile

Mogę się nawet założyć, że długo nie posiedzi. Przecież ostatnio wypuścili za kaucją nawet tego byłego Górniakowej, którego nazwisko wyleciało mi z głowy. A on, naspawany koką zmiótł na zielonym świetle i oznakowanym przejściu jakąś niczego nieświadomą kobietę. I co? Dwa lata w śledczaku, żeby ludzie aż tak nie szumieli, teraz dostał niby 7, co oznacza, że realnie zostało mi jakieś półtora, w apelacji zjadą do sześciu, potem się wynajdzie jakieś "względy zdrowotne" i facet skończy w areszcie domowym z bransoletką na nodze. To nie Teksas.


RE: MMA - Metzger - 15-12-2016 12:38 AM

Nie zdziwiłbym się, gdyby pseudonim Bedorfa też nie wziął się z sufitu.


RE: MMA - Wietnam - 15-12-2016 06:20 PM

Akcja CBŚ z zatrzymania Michała Materli, za mało chyba w ksw płacili skoro koka
w obroćie była.






RE: MMA - KrychuTMT - 15-12-2016 08:20 PM

Wychodzi na to że wszystkie gwiazdy KSW to dillerzy lub bandziory hahahaha. Ciekawe czy jakiś towar wylądował w kibelku u COCO XD. Zaraz się dowiemy, że KSW to przykrywka dla jakiegoś polskiego kartelu narkotykowego xaxaxaxa.


RE: MMA - Joker - 15-12-2016 10:10 PM

Nawiązując do filmiku,mam taki sam pendrive jak ten co leży na stole.Dwadzieścia pięć zloty dałem w biedronce i to za 32gb Smile

49 sekunda jakby coś,gdyby ktoś chciał to teściowa mi mówiła że jeszcze są w biedronce.


RE: MMA - Wilczekstepowy - 15-12-2016 10:28 PM

Joker mocny jesteś! Dzięki za info. Smile


RE: MMA - Wietnam - 15-12-2016 10:48 PM

(15-12-2016 10:10 PM)Joker napisał(a):  Nawiązując do filmiku,mam taki sam pendrive jak ten co leży na stole.Dwadzieścia pięć zloty dałem w biedronce i to za 32gb Smile

49 sekunda jakby coś,gdyby ktoś chciał to teściowa mi mówiła że jeszcze są w biedronce.

Czerwony? Mam taki z Żabki też 32 gb,


RE: MMA - Joker - 15-12-2016 10:49 PM

Ile dałeś kolego?