Forum - BOKSER.ORG
MMA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: MMA (/thread-137.html)



RE: MMA - AdamekFightPL - 19-04-2012 05:02 PM

@Crumb

Ja myślę, że Koksu nie wytrzyma tego psychicznie. On nigdy nie miał do czynienia z jakimś sportem walki. Wejdzie do oktagonu i dostanie głupawki. Dla Najmana to nie będzie nic nowego natomiast dla koksa to będzie nowość i może pęknąć psychicznie. Czekam z niecierpliwością na tę walkę, ale nie dlatego, że wiążę się ona z jakimiś sportowymi emocjami tylko z ciekawości czy Koksu w ogóle rzeczywiście ma zamiar wyjść do ringu... mam nadzieje, że nie okażę się 3 dni przed galą, że koksu nie wystąpi bo coś tam a bileciki przez ludzi już zakupione. To by było świństwo ze strony MMA Attack 2. Wracając do samej walki. Jaki przebieg może ona mieć? o ile Najman się nie osra gdy ujrzy Koksa w ringu i wyjdzie rzeczywiście z nastawieniem wygranej to może Koksa w parterze stłuc albo w stójce trafić jakimś cepem. Gdybym nie znał Najmana a z Koksem miały zawalczyć nie jaki Marcin N , który miał za sobą 2 walki w MMA kilkanaście w boksie i jedną w K-1 powiedziałbym, że to on jest faworytem tej walki. Jednak, że walczyć ma sam nie ustępliwy, nie znający litości Marcin Najman no to szansę stawiam 50/50. Wszystko zależy od tego jak zniesie Koksu to wszystko psychicznie. Z tego co mi wiadomo Burneika ma myślenie typowego mięśniaka czyli wejść do ringu i palnąć gościa żeby zaliczył dechy. Zobaczymy jak ten cyrk będzie wyglądał. Przypomina walka już 27 kwietnia ( piątek ) a obejrzeć ją będzie można na Polsacie Sport.


RE: MMA - PeterManfredo - 19-04-2012 06:22 PM

Jeśli Najman przetrwa 2 minuty to Koksu siądzie i spuchnie i Najman będzie go mógł zapytać z której strony chce mieć podbite okoWink


RE: MMA - Crumb - 19-04-2012 08:15 PM

Dla mnie kretyństwem będzie ze strony Najmana inna taktyka niż nie uciekanie przez pierwsze 2 minuty a potem zaatakowanie bo uważam, że inna taktyka ze strony Najmana byłaby GŁUPIA !! Gdyby wbiegł w Roberta i i się z nim chciał naparzać no to BEZSENS. Ale właśnie chyba tak będzie bo jego trenerzy i on sam nie mają chyba mózgu. Jeśli jednak zamęczy Koksa to wygra z nim i to bez problemu. Ciężko w ogóle cokolwiek powiedzieć o tej walce gdyż nie wiemy nawet jak się bije Robert i nie wiem kompletnie czego się spodziewać:p


RE: MMA - PeterManfredo - 20-04-2012 12:03 PM

Gość o takiej sylwetce i wadze 130 kg i 175 cm wzrostu nie może miec dobrej kondycji...


RE: MMA - AdamekFightPL - 20-04-2012 05:05 PM

@PeterManfredo

Z pewnością.

Piosenka na wejście ''Hardkorowego Koksa'' http://www.youtube.com/watch?v=HBjDZMJUduo


RE: MMA - PeterManfredo - 27-04-2012 08:37 AM

Już dziś Hardkorowy Koksu vs Testosteron Wink Polsat Sport pokazuje


RE: MMA - Adammobp - 27-04-2012 09:18 AM

Piosenka dla Koksu ma być specjalnie napisana. Ten Neinmann to było jako żarcik jedynie.

Ale to będzie freak show Big Grin Cały świat dowie się kim jest Najman dzięki YouTube.


RE: MMA - AdamekFightPL - 27-04-2012 02:00 PM

Mam nadzieje, że Koksu wygra, ale boję się o niego, że spanikuje przed samą walką i będzie ''lipa''. Trochę już polubiłem tego Roberta zwłaszcza, że oglądam w każdą środę o 18 radiokoksu na żywo Smile dla mnie walka Koksa w MMA to jak walka Kamela w MMA lub braci Mroczków... kompletny kosmos.


RE: MMA - Rutherford - 27-04-2012 10:29 PM

No i proszę... Robert wygrał.

Gorzej Najmana nie da się upokorzyć...


RE: MMA - Crumb - 28-04-2012 02:08 AM

Po prostu nie wierzę. Najman naprawdę przegrał. Co za...
Po prostu nie mam słów.