Forum - BOKSER.ORG
MMA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: MMA (/thread-137.html)



RE: MMA - Wietnam - 12-11-2016 06:25 PM

(12-11-2016 06:02 PM)kubala1122331 napisał(a):  Polsat mi dziś zablokował Polsat Sport Fight i Extreme. Chyba urwę im jaja.

Not good na tych kanałach są dzisiaj najważniejsze eventy, jeśli ktoś ma tą platformę.
Zapewne miałeś je w promocji w otwartym oknie.

Do UFC linki będą na meczykach.pl.


RE: MMA - kubala1122331 - 12-11-2016 07:38 PM

Mam wykupiony maksymalny pakiet... Wink Dzwoniłem do nich, każą odpalić kanał 24 i czekać. Chyba brakuje im oglądalności Polsat Food, bo prawie cały dzień mi to dziś w TV leci Smile

Linki znaleźć nietrudno, no ale przy internecie 21 kb/s na wsi, ciężko liczyć na cuda Big Grin


RE: MMA - Wilczekstepowy - 12-11-2016 07:51 PM

A ja się zastanawiam nad IPLĄ na walkę Ortiz vs Malik.


RE: MMA - Wietnam - 12-11-2016 08:32 PM

(12-11-2016 07:38 PM)kubala1122331 napisał(a):  Mam wykupiony maksymalny pakiet... Wink Dzwoniłem do nich, każą odpalić kanał 24 i czekać. Chyba brakuje im oglądalności Polsat Food, bo prawie cały dzień mi to dziś w TV leci Smile

Linki znaleźć nietrudno, no ale przy internecie 21 kb/s na wsi, ciężko liczyć na cuda Big Grin

Z prędkością 21 kb miałbym problemy z odtworzeniem poczty na onecie Big Grin


RE: MMA - Wilczekstepowy - 13-11-2016 11:50 AM

Tu walka Jędrzejczyk z Kowalkiewicz w dobrej jakości: http://www.cda.pl/video/10979627d


RE: MMA - Wietnam - 14-11-2016 08:28 PM

McGregor z ponad 20 milionową wypłatą za walkę z Alvarezem +ppv +umowa z Reebok.

Na konferencji prasowej po walce domagał się swoich udziałów w UFC, powoli zaczyna
wyglądać na to że to Dana zaczyna grać jak Conor mu zagra Wink


RE: MMA - Wilczekstepowy - 14-11-2016 08:36 PM

Wietnam, a jak Ci się podobała walka dwóch Polek?


RE: MMA - Wietnam - 14-11-2016 08:56 PM

Świetna walka!

Spodziewałem się łatwiejszej przeprawy Aśki, wygrała jednomyślną decyzją sędziòw, ale Karolina dała jej
się we znaki, oraz złamała jej nos Wink Smile obejrzałem prawie wszystkie pojedynki tej gali i walka Polek
była jedną z dwóch najbardziej emocjonujących , obok pojedynku Thompson-Woodley.

W czwartej rundzie Karolina była blisko sprawienia sensacji po jej mocnym prawym prostym
Jędrzejczyk była zamroczona i broniła się przed nokautem, ale zaprezentowała poraz kolejny
swoją genialną obronę przed obaleniami, ciężko przewrócić tą dziewczyne, Karolina próbowała
dosyć często przy śiatce kiedy to na chwile Asia oddawała jej inicjatywe ale nic z tego.

Karolina może być zadowolona wprawdzie przegrała, ale zaprezentowała się bardzo dobrze
i to otwiera jej drogę do kolejnych dużych walk w UFC, Dana White już wpadł z pomysłem
zestawienia jej z niedawną rywalką Jędrzejczyk , Claudią Gadelhą, bardzo silną Brazylijką.


RE: MMA - Wilczekstepowy - 14-11-2016 09:35 PM

Tak fragmentami widziałem walkę ale nie chciało mi się oglądać całej. W czwartej widziałem, jak zamroczyło Jędrzejczyk. A byłem przekonany, że będzie KO na Kowalkiewicz. Fajnie, że dziewczyna dała radę i mam nadzieję, że dojdzie do jej pojedynku z Gadelhą.


RE: MMA - Wietnam - 18-11-2016 01:11 AM

Za oceanem UFC przewyższa oglądalnośćią Boks. ale nie w .....Polsce, Uwaga Wink :


Jędrzejczyk vs. Kowalkiewicz zobaczyły NA ŻYWO 252 osoby! na kanale Extreme sport Channel.

http://mma.pl/tragiczna-ogladalnosc-ufc-205-na-extreme-sports-channel-walke-jedrzejczyk-vs-kowalkiewicz-zobaczyly-na-zywo-252-osoby/