Forum - BOKSER.ORG
MMA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: MMA (/thread-137.html)



RE: MMA - KOXBOX - 06-06-2016 12:29 PM

(05-06-2016 10:55 AM)Wilczekstepowy napisał(a):  Uważacie, że Karaoglu powinien pojawiać się na następnych galach KSW? Ja już bym nie chciał więcej widzieć takiego podejrzanego typa, mimo iż w oktagonie spisuje się znakomicie, fajnie się go ogląda.

Też jakoś nie mam przekonania do pojawiania się takich osób na imprezach tego typu.


RE: MMA - KrychuTMT - 07-06-2016 12:00 PM

RIP KIMBO :C


RE: MMA - Wilczekstepowy - 07-06-2016 01:27 PM

W szoku jestem. Taki młody gość. Sad W dodatku facet naprawdę dał się lubić.


RE: MMA - Metzger - 07-06-2016 05:35 PM

Karaoglu zwolniony z KSW! Federacja zapowiada dochodzenie kary umownej w wysokości 0,8 mln zł.

Wątpię, aby był to ruch z pobudek moralnych. Raczej z biznesowych. Tak czy inaczej dobrze, że kategorycznie odcinają się od tej patologii.


RE: MMA - Wietnam - 07-06-2016 07:44 PM

Kimbo 42 lata atak serca, szkoda ze jeszcze wielu z nich będzie musiało odejść w
tak młodym wieku , aby wreszcie zrozumiano że Koks to całe zło.
Burneika też długo nie pochula,.


RE: MMA - Wilczekstepowy - 14-06-2016 02:52 PM

Niejaka Sylwia Reichel chce zostać zawodniczką MMA. Ja dopiero dzisiaj się dowiedział o jej istnieniu, jak i o tym, że w Polsce są nie tylko strongmeni ale i strongwoman. Wink Życzę powodzenia.

A tak a propos, kojarzy ktoś z Was tą panią?


RE: MMA - Wilczekstepowy - 27-06-2016 09:14 AM

Krzysztof Jotko na gali UFC w Ottawie 19-06-2016 brutalnie znokautował Tamdan McCrory: http://www.cda.pl/video/8166044e

Niezbyt dobrze to wygląda. Ale widać, że Jotko zaczyna tam robić wielką karierę.


RE: MMA - Wietnam - 08-07-2016 08:09 PM

Nie zapominajcie ze juz za kilkanaście godzin Jędrzejczyk vs Gadelha 2 !!
nie przegapcie!
UFC fight night.

a z soboty na niedzielę UFC 200 z fenomenalnym Fight Cardem ...
m.in Jose Aldo vs Frankie Edgar
Miesha Tate.

walka wieczoru Cormier vs Anderson Silva,
tak tak, Bon Jones znowu wpadł na dopingu i wyleciał z rewanżu z Cormierem.


RE: MMA - Wietnam - 08-07-2016 09:56 PM

Transmisja od 4.00 extreme sport Channel . Już za kilka godzin, kolejna wojna
Aśki z Gadelhą, pierwszą JJ wygrała na punkty po bardzo ciężkim boju .




p.s
Dana się już w życiu tych zawodników na rozdzielał na face offach Big Grin
od tego się tak rozròsł w barach Big Grin


RE: MMA - kubala1122331 - 09-07-2016 08:59 AM

Niesamowicie emocjonująca walka Aśki z Gadelhą. Warto było wstać w nocy i zobaczyć Polkę w akcji. Dziewczyna ma niesmowity charakter i serce do bójki. Dwie pierwsze rundy zdecydowanie przegrała, Brazylijka spychała ją do "lin" i tam wykorzystywała swoje zapasy. Od trzeciej rundy pojedynek należał już do Jędrzejczyk. Świetna stójka, nie dawała się sprowadzać do partetu i zupełnie zdominowała rywalkę. Brazylijka totalnie opadła z sił i dwie ostatnie rundy praktycznie oddała. Miała jeden zryw w piątej, ale Polka świetnie się obroniła. Naprawdę fajnię się to oglądało. Dwie panie na najwyższym poziomie. Nie wiem czy jest ktokolwiek pokonać Jędrzejczyk w słomkowej, skoro dwukrotnie nie dała rady Gadelha (choć pierwsze starcie jak na moje wygrała Claudia). Dla mnie to ewidentny nr2 tej kategorii wagowej.