Forum - BOKSER.ORG
siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: siłownia/kulturystyka/bodybuilding (/thread-1369.html)



RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Joker - 02-12-2014 07:05 AM

Bestia
Pomógłbyś mi ułożyć diete pod to 150gww?Białko to tam śluz 0,5kg cycka,jajka i twaróg chudy na wodzie.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - RedHawk - 02-12-2014 12:08 PM

@Krychu
To nie miało się do jego wiedzy bo ta jest na poziomie nowa zakłada>google>szukaj w google, po prostu byłem ciekawy jaką sylwetkę zbudował na tych swoich cud dietach i masówkach. Zawsze na tym forum jest ekspertem #1 więc byłem po prostu ciekawy. Jednak moim zdaniem im ktoś lepiej wygląda tym ma po prostu większą wiedzę na ten temat, to chyba logiczne. Jeżeli ktoś nie potrafi zastosować teorii w praktyce to ta jego teorie jest po prostu wyssana z palca, nie sprawdzona. Myślisz, że najlepsi vlogerzy kulturystyczni przed odpowiadaniem na pytania fanów najpierw czepią wiedzę z google? o tuż nie, odpowiadają na podstawie własnych doświadczeń. A z tego co wiem BESTIA nie ma zbyt wiele doświadczenia a wymądrza się jak forumkowy Michał Karmowski, dla mnie to trochę żałosne. Najlepsze jest też to, że bestia zarzuca jakiś skrót a Joker zamiast sprawdzić w google to czeka na odpowiedź BESTII, który nie zrobi nic innego jak odpisze definicje z jakiś stronek kulturystycznych tylko ubierze to w swoje słowa.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Wilczekstepowy - 02-12-2014 12:09 PM

A co sądzicie o burakach?: https://www.youtube.com/watch?v=OiNjzRUDGtA

Ponoć regularnie pite dają później niezłego powera. Ja tak średnio za nimi przepadam, ale chyba czas się przełamać. Wink W dodatku są bardzo tanie, a to duży plus. Smile


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - BESTIA - 02-12-2014 12:51 PM

Widzę tu ból dupy, boli Cie to ze Joker zlal twoja propozycje odwodnienia i posłuchał mojej? Pożyjemy zobaczymy czy się sprawdzi, jak Ci nie pasuje to możesz nie czytać tych bzdur. Widzę, że nie dorosłes do pewnych spraw, wiec dyskusja x Tobą raczej nie ma sensu.

Myślisz, że najlepsi vlogerzy kulturystyczni przed odpowiadaniem na pytania fanów najpierw czepią wiedzę z google.


Nie znam vlogerow, ale wystarczy poczytać po treningu, czy body factory i tam większość opiera swoją wiedzę na badaniach, a o wynikach nie musze przypominać.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - RedHawk - 02-12-2014 02:30 PM

(02-12-2014 12:51 PM)BESTIA napisał(a):  Myślisz, że najlepsi vlogerzy kulturystyczni przed odpowiadaniem na pytania fanów najpierw czepią wiedzę z google.

Nic takiego nie napisałem. Leję na to co Joker zrobił a co nie. Nie poradziłem mu odwadniania się tylko napisałem, że zejście tylu kilogramów z wagi nie jest możliwe bez utraty tkanki mięśniowej w tak krótkim okresie. Od dyskusji się odłączam, dalej udawaj wielkiego eksperta (taak i jaraj się tym, że Joker olewa moje posty na rzecz Twoich, ale jesteś zajebisty!) a Joker niech sie stosuje do Twoich ''złotych'' rad bo boli go szukanie w internecie porad ludzi, którzy siedzą w tej branży od kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu lat, no, ale znalazł sobie kogoś kto będzie to robił za niego Wink


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Joker - 02-12-2014 02:36 PM

Nie prawda.Bestia podał diete ktorej nie znałem i poprosiłem o wytł-ot wsio.Efekty tez super-wiec chyba warto.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - RedHawk - 02-12-2014 02:42 PM

Efekty super? a to widzę przez te parę postów już schudłeś?


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Joker - 02-12-2014 03:39 PM

Podawał dziennik Solarosa i jego zdj.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Joker - 02-12-2014 04:42 PM

Bestia
Oto kilka pytań,mam nadzieje że znajdziesz chwile by pomóc
1.Czy robi się w vlcd ładowania ww?i czy trzeba.
2.Jakie będą najlepsze warzywka
3.Jemy o wyznaczonych porach czy np tylko przez 6/4h
4.Stosowałeś znasz kogoś kto stosował
#Dziś robie dzień próby tej diety i zeżarłem 6jaj,0,5kg pomindora,0,5kg kuraka,200g chudego i jeszcze przedemna 200g chudego na noc-opinia-jestem glodny ze jprdl.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - BESTIA - 02-12-2014 07:13 PM

Joker tylko Solaros redukował 4 miechy a nie 6 tygodni...
1.Jak masz bardzo duży poziom BF to niekoniecznie, ale psycha odżywa i czasem trzeba porostu napełnić glikogen.Raz na 9 dni ładowanie nie zaszkodzi, a nawet pomoże
2.Co lubisz, papryka, brokuły, ogórek itd.
3.Jak chcesz, optymalnie jest posiłek na 3h, dieta z postem to IF to dopiero hardkor. Crumb ją polecał, ale uczucie głodu jest jeszcze większe, solaros także jadł w tym systemie.
4.Znam wiele osób, jeśli ktoś się pilnuje, zna organizm to robi świetne efekty. VLCD to tylko jedna z metod redukcji, redukcji dość szybkiej jeśli dasz dużo białka przed treningiem BCAA to mięsa dużo nie poleci, lub prawie wcale. VLCD to walka z samym sobą i często kończy się efektem jojo po końcu redukcji polecam Reverse Diet, aby tego uniknąć. Sam mam za sobą jedną redukcje, nie na VLCD masę skończyłem 3400, redukcja start 3000 co tydzień odejmowałem 200 kcal, chyba że waga dalej spadała to zostawiałem, aż do 2200 i schudłem 6 kg 8 tygodni.

Na głód polecam lodyTongue, ziemniaki, napoje zero wszystko ładnie zabijające głód.

Co do wegli to daj 50g przed treningiem i 100g po.

Jedyne czego się boje to tego jak zareaguje Twój organizm na takie obcięcie kcal.