Forum - BOKSER.ORG
siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: siłownia/kulturystyka/bodybuilding (/thread-1369.html)



RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - RedHawk - 21-09-2014 06:58 PM

@Krychu
Dokładnie, nie ma co kombinować z jakimiś dietami. Łatwo schrzanić sobie metabolizm takimi wynalazkami. Najprostsze sposoby bywają najskuteczniejsze.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Slayer85 - 21-09-2014 07:04 PM

Ja też jestem zwolennikiem najprostszych diet. Z pracy z klientami wynika, że to właśnie najprostsze rzeczy działają najlpeiej. Jedyne co trzeba utrzymać to reżim, a to dla wielu jest strasznie trudne.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - BESTIA - 21-09-2014 07:15 PM

Kazdy robi jak chce, nie wiem dlaczego ciagniecie ta dyskusje.Ja lubie eksperymentowac i tak juz zostanie...

co do diety na 5 posiłkow Karmowski przy koksie musi regularnie dostarczac skladnikow odzywczych wiec dlatego 5 posiłkow.

sorry za bledy ale pisze z najgorszego fona na swiecie.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - RedHawk - 22-09-2014 09:02 AM

@BESTIA
A nie na koksie by nie musiał?


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - BESTIA - 22-09-2014 03:16 PM

Nie o to mi chodziło, gdy zażywasz sterydy musisz kontrolować poziom cukru.Sterydy powodują podwyższenie poziomu cukru, a następnie jego spadki więc trzeba to kontrolować.Przynajmniej tak sądzę w dziedzinie farmakologi nie jestem fachowcem.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - RedHawk - 23-09-2014 10:28 AM

Wydaje mi się, że jeżeli nie chcesz przytyć no to i tak musisz uważać na poziom insuliny.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Joker - 01-10-2014 07:58 PM

Pytanie panowie-
Z jakiej strony używacie przelicznika(i według was najlepsza strona z takim kalkulatorem)zapotrzebowania kalorycznego?


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - BESTIA - 01-10-2014 09:34 PM

RedHawk
Racja, pisałem nawet jak spożycie węglowodanów rano wpływa na hormony.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Wilczekstepowy - 03-10-2014 02:29 PM

(20-09-2014 01:51 PM)pyra90 napisał(a):  https://www.youtube.com/watch?v=nh8dR0wxu3U&list=PL0ADA0FC2AA467836[/video]
Powyżej przykład trenera personalnego który nie ma pojęcia jak wykonywać martwy ciąg .Ciekawe z ilu osób zrobił kaleki? i żałosne ze ktoś taki pracuje jako instruktor.
A w jaki sposób zrobić prawidłowo martwy ciąg, ale nie całkowicie na prostych nogach? Masz jakiś filmik z prawidłowym martwym ciągiem?


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - BESTIA - 03-10-2014 04:55 PM

Jeśli chcesz podpatrywac technikę to oglądaj gosci jak klokov i ciężarowcow.