Forum - BOKSER.ORG
siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: siłownia/kulturystyka/bodybuilding (/thread-1369.html)



RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - KrychuTMT - 11-04-2014 02:38 PM

@Joker
Nie samy kurczakiem człowiek żyje. Spokojnie zamiast kury możesz dać wątróbkę ( 5-7zł/kg) lub twaróg. Osobiście bym wyjebał chleb całkowicie z diety i w jego miejsce dał ciecierzyce/fasole. Jako źródła tłuszczy poleciłbym migdały,pistacje,wiórki kokosowe i oliwę z oliwek.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Krzych - 11-04-2014 03:05 PM

Ja ostatnio schudłem 8 kg prawie nie tracąc mięśni, w 2 miesiące zmniejszyłem tkankę tłuszczową z 20,4% na 12,4%. Mięśni straciłem trochę dopiero jak porzuciłem kompletnie siłownie i robiłem tylko i wyłącznie ciężkie treningi bokserskie. Nigdy nie próbowałem zwiększyć masy a często redukowałem więc mam w tym trochę doświadczenia, jestem też pod opieką dietetyka. Nie będę tutaj tego rozpisywał to jest 30 propozycji do każdego posiłku, mam to wszystko w paru PDF. Co prawda zdecydowana większość posiłków to posiłki wegetariańskie ale dietetyk nie pozwoliła mi od razu przejść na wegetarianizm i jeden jadłospis mam z rybami, musiałem kłamać, że je jemBig Grin Kaloryczność tam jest około 3000. Świetnie działa na redukcję masy. Gabaryty i wymiary mam takie jak Trout a spokojnie mógłbym zrobić te 140 lbs. I bynajmniej nie wyglądam jak Morales czyli jak chodzący trup. Przed tą dietą nigdy nie byłem w stanie zejść poniżej 70 kg nawet trenując tylko boks i mocno się starając. Teraz mam spokojnie 65, nawet 64,5 z rana. I nie spuchłem mimo dłuższej przerwy od treningów jak to zazwyczaj się działo niestety. Jakby ktoś był zainteresowany to mogę podesłać PDF na maila.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Joker - 11-04-2014 03:45 PM

Krychu
Wątróbke jem co niedziele,robie dla rodziny.Ale ile ona białka?
BESTIA
Zrzuciłeś 6 kg w 1,5 miecha-ładnie Smile


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - KrychuTMT - 11-04-2014 03:59 PM

@Joker
19g/100g czyli 2g mniej niz kurczak


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Joker - 11-04-2014 04:05 PM

O k*rwa
Od dzisiaj przynajmniej 3xtyg leci wątróbeczka.Narobie sobie z cebulka Big Grin


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - BESTIA - 11-04-2014 04:37 PM

(11-04-2014 03:45 PM)Joker napisał(a):  Krychu
Wątróbke jem co niedziele,robie dla rodziny.Ale ile ona białka?
BESTIA
Zrzuciłeś 6 kg w 1,5 miecha-ładnie Smile

Ładnie?? Myślałem że wykituje Tongue, kumpel robi masę podobne parametry co jaWink, więc pomyślałem zrobię 1,5 miesięczną redukcję i zacznę z nim masę.

Krzych
Ile kosztują badania na zawartość tkanki tłuszczowej??


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Krzych - 11-04-2014 04:54 PM

BESTIA

To nie są żadne specjalne badania, wchodzisz na taką specjalną wagę i trzymasz takie uchwyty, przechodzi przez Ciebie jakieś coś tam i bada zawartość tkanki tłuszczowej, zawartość mięśni, nawodnienie itp. Nie wiem ile to dokładnie kosztuje ale między 20 a 40 zł. Widziałem kiedyś w jakimś cenniku centrum medycznego za 30 zł.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - RedHawk - 11-04-2014 06:40 PM

@Joker
Nie jedz więcej razy niż 2-3(maks) razy w tygodniu wątróbki. Stawiaj raczej na pierś z kurczaka, która ma po prostu lepszej jakości białko w sobie (większe BV czyli wartość biologiczna). Oczywiście wątróbka to dobre urozmaicenie diety, poza tym posiada dużo żelaza, ale nie można jej jeść za często bo pełni funkcje detoksykujące i wiadomo, że na dłuższą metę trochę tych toksyn w organizmie zostanie...

@BESTIA
6 kg w półtora miesiąca? a z jakiej wagi startowałeś? podobno ''bezpiecznie'' spalanie tkanki tłuszczowej to 0,5 kg na tydzień.


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Joker - 11-04-2014 06:44 PM

RedHawk
Bestia podobno startował z 86.
JA słyszałem że prawidłowo jest ciąć 1kg/tyg


RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - RedHawk - 11-04-2014 06:59 PM

@Joker
Wiesz co teoretycznie 0,5 kg w tydzień to i tak już jest super wynik. Teoretycznie bo tak na prawdę osoby mocno otyłe przez pierwsze tygodnie tracą głównie wodę i zaległości w jelitach (toksyny itd) i ten wynik jest sporo lepszy, ale to trochę złudne bo niby wagę się traci, ale to nie tłuszcz. BESTIA musiał mieć dobrą dietę.